Planete i homoseksualnost
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Planete i homoseksualnost



    Ljubav je sastavni deo života, bez ljubavi se ne može.
    Ljubav pružamo i dajemo na razne načine, ceo život se vrti oko ljubavi.
    Ali često nam bude zabranjeno da nekoga volimo, da nekome poklonimo srce, dušu, onoj osobi za koju nešto osećamo, i ta osoba oseća za nas.

    ~~~~~

    Homofobični ljudi se najviše užasavaju homoseksualne ljubavi.
    Oni smatraju da su homoseksualci bolesni, da nose neki psihološki problem iz porodice, nedostatak pažnje roditelja, da je takva ljubav protiv religije.
    Proglašavanje homoseksualaca bolesnim i devijantnim osobama postala je praksa u našem društvu.
    Baviti se ovom tematikom zasigurno nije nimalo lako jer mnogobrojni ljudi i dan danas osuđuju homoseksualce, mnogi ih tretiraju kao bezbožnike, mnogi smatraju kako pripadaju najnižim slojevima postojanja.

    ~~~~~

    Astrologija daje odgovor na sve, pa tako i na ljubav ove vrste.
    Iz želje da pomognem homoseksualcima, počeo sam raditi na izučavanju planeta koje izazivaju seksualne devijacije.
    Pisati i govoriti o homoseksualnim pravima veoma je škakljiva tema pa se mnogi ne usuđuju iz bojazni da ne budu osuđeni od društva.
    Živimo u vremenu kada homososeksualna ljubav sve više dolazi do izražaja.
    Napisao sam knjigu
    "Istina o gay populaciji"



    koja vrlo detaljno astrološki tumači kako zvezde unose nemir u nečiji seksualni život i u svim tim primerima uvek su dve planete bile vrlo aktivne, Uran i Neptun.
    Znamo da je Uran planeta slobodnih shvatanja a Neptun planeta nežnosti, romantike, magle.
    Svakako da su zvezde "indikatori" naše seksualnosti pa tako loše planete u 5. kući (ljubavi) i u 8. kući (seksa) dovode do seksualne ljubavi prema istom polu ili do biseksualnosti; peta kuća ako je na 9 stepenu Blizanaca i ako se na tom stepenu nađe planeta Venera.
    Na prvom se mestu uvek gleda Mesec, kakve aspekte pravi sa Venerom, Marsom, Uranom, Neptunom i delimično sa Plutonom.
    Najvažnije je da se dobro razmotri peta kuća, koja generalno predstavlja naš ljubavni život i osma kuća koja govori o našem seksualnom životu.
    Obavezno gledati vladara tih kuća sa aspektima.

    ~~~~~

    Planeta naših emocija Mesec vrlo se loše oseća u zodijačkim znakovima kao što su Devica, Blizanci, Ribe, Vodolija i tu lako dovodi do biseksualnih sklonosti. Na drugom se mestu uvek gleda planeta Venera koja govori o našoj ljubavi, i tu treba gledati kakve ona aspekte pravi sa planetom seksa Marsom, zatim sa Neptunom i neminovnim Uranom koji je indikator slobodne ljubavi, homoseksualnosti..

    ~~~~~

    Neptun kada je u kvadratu sa planetom Uranom dovodi do homoseksualnosti i biseksualnih sklonosti. Isto, kada je Neptun na samom Ascendentu, tokom života dovodi do seksualne parastezije i perverzije. Neptun kvadrat ili opozicija sa Suncem i Mesecom je znak da osoba tokom života može imati vezu sa homoseksualcem ili biseksualcem. Takođe, obavezno treba pratiti i planetu Urana.

    ~~~~~

    Ne treba nikako anatemisati čoveka da je homoseksualac samo po jednim obeležjem astrološkim, potrebne su četiri astrološke komponente da bi potvrdili seksualnu sklonost istom polu. Ako žurite sa prvom oznakom astrološkom, i govorite čoveku da je homoseksualno orijentisan, dovodite u pitanje svoje znanje. Ne žurite odmah sa prognozama. Čovek koji ima sklonosti ka svom polu, zasigurno nije kriv to što on jeste, a dokazano je i medicinski da homoseksualnost nije bolest, da je to urođeno u čoveku. Niko nema prava da nikome sudi ili da određuje seksualno opredeljenje, svaki čovek ima pravo da bude to što on jeste. Svidelo se nama to ili ne, moramo više poštovati tuđu volju i njegov život.

    ~~~~~

    Ljubav kod homoseksualaca je izraženija nego kod heteroseksualaca. Zašto? Zato što njima upravlja planeta Uran koja govori o poštovanju različitosti i planeta nežnosti Neptun. Vidjet ćete da je većina Gay osoba vrlo suptilna, nežna, rafiniranih osećanja i daleko više poštuju druge ljude. Oni su za pomoć i za ljubav čovečanstva, što potvrđuje da je Uran aktivan u njihovom horoskopu.

    ~~~~~

    Biseksualnost se može videti i kroz planetu Veneru kada pravi opoziciju sa planetom Neptunom, ili Venera kvadrat, konjukcija Uran. Ako se Sunce i Mesec nalaze u muškim znacima, i prave loše aspekte Venere i Marsa, to kod žena označava lezbejstvo.
    Kada se Sunce nalazi u konjukciji sa Mesecom i kada obe planete prave kvadrat sa planetom Neptunom, to potvrđuje homoseksualnost i biseksualnost. Potvrdna kombinacija je svakako i Mesec kvadrat Uran, što detaljno dovodi do homosekualnih opredeljenja (naravno, potrebno je gledati sve ostale planete).

    ~~~~~

    Neptun u sedmoj kući i kvadrat sa Uranom potvrđuje homoseksualnost, biseksualnost, lezbejstvo. Peta kuća u znaku Vodolije i kada vladaoc pete kuće pravi kvadrat, opoziciju sa planetom u petoj kući, to takođe potvrđuje homoseksualnost i slobodnu ljubav jer je Vodolija pod uticajem planete Urana. Aspekat Venera konjukcija Mars i kada obe planete prave aspekat kvadrata ili opozicije sa planetom Neptunom ili Uranom, takođe dovodi do homosekualnih odnosa, lezbejstva, biseksualnosti. Svaki aspekat Urana sa planetom Venerom ili Marsom stvoriće čoveku problem u njegovom izboru partnera.

    ~~~~~

    Loši aspekti Meseca, Venere, Marsa sa Lilit koja daje nemirnu ljubav, lezbejstvo, biseksualnost, homoseksualnost. Svaki aspekat kao što su konjukcije, kvadrati i opozicije sa tim planetama, stvoriće problem seksualnosti. Venera, Mars, Saturn, Mesec u ženskim znacima dovode do feminiziranosti. Mesec u Blizancima, Devici, Strelcu i Ribama stvara prvi signal za homoseksualnost, biseksualnost i lezbejstvo. Takođe, ne treba zaboraviti da pogledate u kom se znaku nađe Lilit i kakve aspekte pravi sa ostalim planetama.



    Ovo je samo jedan mali deo da vidite koje planete su indikatori i siguran znak za homoseksualnost. Ima toga još, ali najbolje je da polako pogledate horoskop i da vidite kakve su šanse za homoseksualnost i biseksualnost. Aspekti vas neće prevariti. Homoseksualnost se vidi i kada se Sunce nalazi u konjukciji sa Saturnom i kada su obe planete u kvadratu sa Neptunom. Ovo je aspekat koji izaziva velike nevolje i veoma teško može ovakav čovek da izbegne opasnost, odnosno da ne stupi u seksualne kontakte sa muškarcem. Kod mnogih homoseksualaca čiji sam gledao horoskop, upravo je ovaj aspekat bio najviše izražen.

    ~~~~~

    Venera u znaku Jarca označava da osoba oseća nedostatak nežnosti od žene, majke, a Venera u Jarcu uvek predstavlja neki kasniji period života, gde će se pokazati veoma nesigurnom i žudeće za ljubavlju. Muškarci su često feminizirani, i nemaju želju za odnos sa ženom. Tu je krivac sama majka jer nije na pravi način pokazala pravu nežnost.

    ~~~~~

    Kada se peta kuća nalazi u znaku Vodolije, to ukazuje na otkačene ljubavi, dosta uživanja, veze se teško zadrže, ima dosta promena na ljubavnom planu, često homoseksualne kontakte ili lezbejstvo. Ukoliko je još osma kuća u znaku Bika, osoba je naklonjena homosekualnim vezama koje krije, jer voli svaki dodir, senzualnost, nežnost (Vodolijom vlada planeta Uran a Bikom Venera). Kada se Venera, Mars nađu na sedmom stepenu Blizanaca to je izazov za svakog muškarca. Zatim Venera i Mars u dvojnim znacima Device, Blizanaca, Strelca ili ako se nađu na stepenu dvojnosti. Normalno, ako imate jedan aspekat ne treba odmah smatrati kako ste homosekualno orijentisani, morate imati bar četiri oznake da bi to bilo potvrđeno. Planeta Venera će uvek govoriti o vašoj ljubavi, Mars o vašoj sekualnosti a Mesec o vašim željama, emocijama. Sve tri planete uvek morate dobro povezati sa vladarima kuća, četvrte, pete, sedme, osme, jedanaeste i dvanaeste kuće.

    ~~~~~

    Uran je planeta preokreta. Sa ulaskom Urana u znak Vodolije (gde je u svom sedištu), uvećala se kod mladih ljubav prema homoseksualnosti i biseksualnosti. Tako je od 01.01.1989. godine kada je Uran ušao u znak Jarca (a Srbija je u znaku Jarca) to označavalo jedan nov period u kojem država treba da se suoči sa problemom oko seksualnih različitosti. Uran donosi nagle preokrete, i označava period slobode, pa tako i slobodne ljubavi. Pogotovo se od te godine tadašnja Jugoslavija počinje suočavati sa istinskim problemima oko ljubavi mladih.

    ~~~~~

    Srbija to tada nije mogla olako prihvatiti. Uranov ciklus traje sedam godina koliko boravi u jednom znaku, što je označavalo da će Srbija i cela naša zemlja morati posvetiti više pažnje tematici homoseksualnosti i narkomanije. Uran = homoseksualnost, Neptun = narkomanija.

    ~~~~~

    Uran je tokom marta 1996. godine ušao u znak Vodolije, a Uran se u Vodoliji nalazi u svojoj punoj snazi. Od 1996. godine se počinje aktivno govoriti o Gay populaciji, kao o nečem sasvim normalnom. Uranov ciklus od sedam godina doneo je preokrete kod mladih, da slobodnije i lako pronalaze seksualne partnere putem elektronike, Interneta, na zabavama, da prave Gej žurke. U stopu ga je pratila planeta Neptun, alkohola i droge, što potvrđuje da će mladi u tom sedmogodišnjem ciklusu biti izloženi alkoholu, drogi i intenzivnijim homoseksualnim kontaktima. Ukoliko se bude posmatralo kretanje Urana, veoma se lako vidi koliko je on idikator svih slobodnih veza, pa tako i homoseksualnih, biseksualnih i lezbejstva. A ako imate loš aspekat Urana iz natalne karte, eto vam godine ostvarenja.

    ~~~~~

    Kada se Uran nađe na stepenu 25. do 00. stepena, tada najviše deluje izazovno kod mladih. Takođe, kada je Uran od 2000. godine bio na tom stepenu, doprineo je da se u svetu dogode velike promene i da se homoseksualnost prihvati. Kod nas u Srbiji, Vojvodini je od te godine još kako počelo aktivno da se govori i propagira, da se traže prava na seksualno opredeljenje, što naravno svako ima pravo. Na žalost, kod nas se još uvek homoseksualci osuđuju i maltretiraju od strane homofobičnih ljudi.

    ~~~~~

    Planete su veliki pokretač naše seksualnosti. Ljudi veoma teško prihvaćaju istinu i uvek žele da ograniče nečiju ljubav, da svako radi onako kako oni žele i kako oni rade. Pitanje je da li je to ono što homosekualci žele? Naravno da nije. Gay osobe žele samo da vode svoj život i da budu to što oni jesu, da budu prihvaćeni, da žive i da vole onog koga su izabrali. Niko ne može promeniti nečiju seksualnu sklonost, niti iko ima prava da određuje s kim će tko spavati i koga će voleti.

    ~~~~~

    Ulaskom Urana u znak Riba 2003. godine nastat će još veća zbrka kod sviju jer znatno će se više homosekualnost ispoljiti u svetu, pa tako i kod nas. Takođe, znak Riba u astrologiji predstavlja svaki vid religije, odnosno hrišćanstvo. Tako će konačno sveštenstvo prihvatiti homosekualnost kao normalnu. Uran u Ribama doneće dosta naprasne promene, deformacije noge, narkomaniju, piće. Jednostavno nema više tajni, niti ikakve zabrane. Narod će lakše prihvatiti ljude koji su homoseksualno i biseksualno orijentisani. Ma koliko nešto zabranjivali, planeta istine Uran će otkriti celu istinu svetu. Uran je sam Bog, prema tome istina je od Boga. Hrišćanstvo će konačno morati objaviti da je homosekualnost normalna pojava, nešto urođeno. Lično čekam da dostigne Uran vrhunac u Ribama i kada to budu saopštavali sveštenici narodu, iako su do tada govorili da je to greh. Uran će doneti brakove slobodne i svako će moći da se odluči da živi kako želi, bez bojazni.

    ~~~~~

    Držimo se Hristovih reči "ne sudi nikome da ti ne bude suđeno" i tako postupimo i prema Gay ljudima. Naš Spasitelj Isus Hrist nikada nikog nije osudio niti kamenovao. Tako i mi ne trebamo suditi nikome. Svako treba da živi svojim životom onako kako je Otac Nebeski zapisao. Treba svakog čoveka razumeti i poštovati ma ko on bio!



    Autor: Branko Životin, Astro-hiromant

    Poruku je izmenio Lillith, 28.06.2007 u 12:47 Razlog: povecanje slova radi citljivosti teksta

  2. #2

    Odgovor: Planete i homoseksualnost

    Andjelina potpuno te podzavam!!!!
    Mislim da je komentar suvisan, posto je sve odlicno obrazlozeno u tekstu!
    I zato, ne cijeniti ljude s kim spavaju, nego kakvi su u dusi!!!

  3. #3

    Odgovor: Planete i homoseksualnost

    Apsolutno se slazem...
    Treba uvek biti ono sto jesi...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  4. #4

    Odgovor: Planete i homoseksualnost

    naravno da uvijek treba da svi budu ono sto jesu samo da ljudi ne gledaju i ne brigaju tudje vec svoje poslove
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  5. #5

    Odgovor: Planete i homoseksualnost

    Ja sam gay i ne mislim da sam devijantan na bilo koji način.

    U mojoj natalnoj karti ima nekih naznaka homoseksualnosti, što jeste jeste.

  6. #6

    Odgovor: Planete i homoseksualnost

    lepo, lepo receno. Polozaj mog Meseca je u strelcu u 5. kuci, Venera mi je u ribama u 8. kuci, a Mars mi je u vodoliji u 7. kuci. Da li bi mi neko mogao reci nesto vise o tom? Drzim se za bi osobu, al me interesuje koja strana prevagnjuje. Jedna mora!
    Poruku je izmenio sexydama, 13.08.2008 u 05:12 Razlog: slika

Slične teme

  1. Homoseksualnost
    Autor konan_light u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 449
    Poslednja poruka: 18.12.2011, 00:42
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2008, 18:25
  3. Planete
    Autor vlado u forumu Astronomija
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 15.08.2006, 17:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •