Snima se film o životu Hjua Hefnera
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Snima se film o životu Hjua Hefnera


    Osnivač magazina "Plejboj" (Playboy) Hju Hefner odobrio je snimanje filma o svom životu, u kom će naglasak biti stavljen na njegov društveni angažman i doprinos seksualnoj revoluciji, prenosi Rojters.

    Film "Playboy" će režirati Bret Ratner, a producent će biti Brajan Grejzer, dobitnik Oskara za film "Veličanstveni um".

    Hju Hefner (81), koji je pre par godina prodao Grejzeru prava na svoju životnu priču, prošle nedelje je odobrio projekat snimanja ovog filma, tako da je, uz njegovu saglasnost, započet rad na scenariju.

    "Hef je poreklom iz puritanske porodice, a u životu je neprestano kršio tabue i bio predvodnik seksualne revolucije. Ovim filmom želim da ispratim sve, od borbe za poštovanje prava na slobodu govora, preko prvih orgija, do moždanog udara koji imao '80. godina i koji ga je skoro ubio", kaže Ratner.

    Hefner je 1953. godine osnovao "Plejboj", a investicija od 600 dolara je, nošena plimom liberalizacije američkog društva, prerasla u jednu od najprofitabilnijih kompanija u oblasti izdavaštva.

    izvori:net
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Snima se film o životu Hjua Hefnera

    Evo pročitah upravo da će Leonardo Di Kaprio glumiti Hefnera i više mi se ne svidja ideja
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Snima se film o životu Hjua Hefnera

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Evo pročitah upravo da će Leonardo Di Kaprio glumiti Hefnera i više mi se ne svidja ideja
    E čoveče, odličan glumac a i mene iritira. Ja bih tu stavila Kejdža ili Harelsona, ali možda su matori za ulogu ili šta znam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Snima se film o životu Hjua Hefnera

    Stvarno jeste odličan glumac, ali ima nečeg jako iritantnog u njemu... A Kejdž bi bio UF ali je sigurno mator za tu ulogu.
      Vrh

Slične teme

  1. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 01:54
  2. Da se o mom životu pravi film :)
    Autor Sokica u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.04.2009, 15:44
  3. Poslednji put u životu
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 07.02.2008, 23:21
  4. Snima se poslednja epizoda ''Alo, alo''
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.03.2007, 11:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •