Tadić se izvinio građanima Hrvatske - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 92
  1. #16

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Mozda ovo nekom lichi na diplomatiju, ali meni lichi na nevidjeni idiotluk.

    Shta on kome ima da se izvinjava i u chije ime.

    Stradali nashi, stradali njihovi, molim lepo!

    A ne da sad tu s@re ko grlica!
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Svaka mu cast!
    Bar je neko skupio hrabrost da to ucini!

    Naravno da su cinjena zlodela sa obe strane, ali nije ova strana nimalo sveta!
    Bio sam u tom ratu, na ovoj strani! Zgadilo mi se!
    I naravno da treba obelodaniti sve zlocine!

    One koje su pocinili srbi, hrvati, muslimani u ovim ratovima!

    I posto se neki pozivaju na istoriju:
    I zlocine koje su pocinile ustase, cetnici, partizani u proslim ratovima.
    Treba obelodaniti zlocine koje su pocinili okupatori u njihove sluge!
    Treba obelodaniti zlocine koje su pocinili oslobodioci i njihovi pomocnici!
    Nijedan narod nema pravo da sebe zavarava da poseduje apsolutnu istinu!
    Hrabri narodi ce jednom priznati i zlocine u danima oslobodjenja Vojvodine `45.





    Gospodin Tadic je imao hrabrost da ucini gest zblizavanja dva naroda. Gest koji nam je potreban za buducnost nase dece!
    Ucinio je to i u moje ime! Zahvaljujem mu se na to!


    Ja bi se ovom prilikom izvinio gradjanima Slavonske Pozege sto sam pucao na njihov grad! Zahvaljujem se na njihovu kasniju podrsku prilikom evakuacije!

    Izvinjavam se gradjanima Baranje sto sam cuvao njihova sela od njih samih!
    Izvinjavam se za hiljade granata ispaljenih na Osijek i druge gradove.

    Moj savest je cist. Kad god sam mogao, pomagao sam COVEKU! I nasima i vasima.
    Ipak se izvinjavam jer odavno osecam potrebu za tim!
    I ovom prilikom se ogradjujem, i stidim se rulje!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    Shta on kome ima da se izvinjava i u chije ime.
    Izvinjava se u ime kubanskih revolucionara . Pa u chije che ime da se izvinjava??? Neposredno izabran na predsjednichkim izborima od strane vechine gradjana Srbije. On sve shto radi sa svoje pozicije radi u ime gradjana Srbije i pred njima che da odgovara za svoje postupke.

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    Stradali nashi, stradali njihovi, molim lepo!
    Nema tu nishta lepo

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    A ne da sad tu s@re ko grlica!
    Gradjani Srbije mu dali mandat da "s@re" pa do sljedechih izbora...
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Podrzavam u potpunosti...

    ...zasto...?

    Smatram da pametnim ljudima nije ni potrebno objasnjavati...a ostalima nemam potrebu da objasnjavam...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Citat remorker-bgd kaže: Pogledaj poruku
    Podrzavam u potpunosti...

    ...zasto...?

    Smatram da pametnim ljudima nije ni potrebno objasnjavati...a ostalima nemam potrebu da objasnjavam...
    Slažem se sasvim sa ovom izjavom !
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Pa sta ako se izvino, svaka mu cast, jede covek sva govna koja mi iseremo!
    nerazumem zasto je to tako strasno, on nam je precednik, normalno je da prihvati odgovornost za ono sto ''mi'' radimo.
    e da malo manje ponosa imamo i da manje lajemo a da se vise izvinjavamo,mozda bi se izvukli nekako iz govana u kojima smo

    a samo pljujmo po Tadicu, i prizivajmo radikale, odmah cemo zaratiti sa nekim, a malo smo ratoa imali
    znas kako se ljubim

      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па није ни рекао у чије име се извињава.
    Rekao je i evo citata,izvinjava se u ime srpskog naroda

    "Svim građanima Hrvatske i svim pripadnicima hrvatskog naroda koje su učinili nesrećnima pripadnici moga naroda, upućujem izvinjenje i preuzimam za to odgovornost"
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    javno se odriem izvinjenja tog druga Borisa u moje ime
    a vi komşije Hrvati nemojte misliti da je njegovo mişljenje , mişljenje svih pomenutih u ije se ime izvinjavao
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Izvenjenje Tadica je apsurd. Izvinuo se u ime biraca DS-a, a ni oni svi ne misle tako.... Ubedjen sam da je to improvizovao i lupio eto tako, bez razmisljanja...
    Jos jedan dokaz Tadiceve nepromisljenosti, igranja politike, vaterpolo mozga...

    Tadic se izvinuo borcima domovinskog rata.... e to ce pisati u istoriji, ako on i slicni nastave da se ponasaju bez ikakvog plana kao individualci, u moje ime... pa on kao da je u nekoj nevladinoj organizaciji pa izmislja usput sta ce da prica... bolje da se izvinuo kitovima u ime planete zemlje, to bi bilo pravosnaznije!

    Garant bi se Srbi izvinuli Hrvatima na referendumu.... razmislite malo.
    P.S. za glupost uopste ne treba hrabrost..
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Ja uopce ne dpzivljavam tragicno to njegovo izvinjenje a i gledala sam deo tog intervijua i po meni covek se ponio jako dostojanstveno i ne mislim da je tim cinom i svime sto ej rekao osramotio srpski narod...

    Osramoceni su Hrvati kojima predsednik jedne drzave dolazi u goste a oni zahtevaju od njega da sudi o zlocinima pojedinaca,da se izvinjava isl a ne pitaju ga nista o povodu dolaska,o buducnosti...
    Za to vreme,tj neposreedno pre njegovog dolaska na Maksimiru Tompson odrava koncert na kojem se pevaju ustaske pesme,velica ustastvo,dize ruka u naci pozdrav i klice ''Ubij Srbe,Srbe na vrbe'',a da ne pricamo o tome koliko ih je bilo u odeci sa transparentima ustaskih zlocinaca,sa U simbolima na kapama itd...A cak je i ministar vlade prisutvovao tom naci skupu od 60 000 ljudi...

    Po meni Tadic je Srbe izdigao iznad tih koji su svojim pitanjima pokusali da ga ponize...
    Jesu pripadnici srpskog naroda,pojedinci, pocinili zlocine,planirali ih,on se izvinuo za kukolj ....A sta je sa ostalima?

    Nije sramota izvinuti se,sramota je velicati zlocin...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Osramoceni su Hrvati kojima predsednik jedne drzave dolazi u goste a oni zahtevaju od njega da sudi o zlocinima pojedinaca,da se izvinjava isl a ne pitaju ga nista o povodu dolaska,o buducnosti...

    ..... Po meni Tadic je Srbe izdigao iznad tih koji su svojim pitanjima pokusali da ga ponize...
    Jesu pripadnici srpskog naroda, pojedinci, pocinili zlocine, planirali ih, on se izvinuo za kukolj ....A sta je sa ostalima?
    Nije ni mesto ni vreme ni licnost za izvinjavanje. Jednostrano izvinjavanje je besmisleno u ovom slucaju. Totalno sam protiv "prvog pruzanja ruke".....
    A pogotovo, koliko god zvucalo covecno, da se neko izvinjava u ime celog naroda, kao da ga poseduje, a znamo odnos politickih snaga u Srbiji...


    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Nije sramota izvinuti se, sramota je velicati zlocin...
    To je fraza kojom se politicari medjusobno napadaju, a u sustini niko ne velica zlocin... vec neko hoce da shvati da su odredjene izjave velicanje zlocina, a nisu...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Po političkoj opredeljenosti, moja opcija je - demokratska. To, medjutim, uopšte ne znači da slepo i nekritički prihvatam svaki potez predsednika i drugih funkcionera DS-a.
    Smatram da Tadić nije trebalo da se izvinjava Hrvatima. Čak i da, na momenat, ostavimo po strani Jasenovac i jame, toliko je Srba stradalo u minulom ratu - ni tačan broj im se ne zna... Toliko ih je proterano...
    Zaista ne vidim mesta izvinjenju!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    мислим да извињења тог типа не пролазе и не остављају никакав утисак. ако смо то желели да урадимо,требало је мнооого раније. на крају имам горак утисак у устима када се неко у моје име извињава ( у име грађана србије ) јер ја нисам ничим допринео да се злочини изврше. они који су одговорни,они који су профитирали,они душебрижници,пси рата ( да не увредим псе )се и дан данас шепуре у новим аутомобилима,огромним кућама,пуна су им уста србије и ... шта рећи ? нико нема права да се У МОЈЕ ИМЕ ИЗВИЊАВА ! то није био мој рат.
    немам ја ништа с тим

    фак д систем,рекли би идијоти...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    Одлична оцена Тадићевог поступка из данашњег Блица:
    http://www.blic.co.yu/politika.php?id=6833
    Funkcioner DSS Dušan Proroković rekao je da on nije pobornik politike izvinjenja kao što je to učinio Tadić.
    Treba da vidimo šta se radi i u komšijskom dvorištu i da reagujemo. Iskustvo nas uči drugačije. Tadić se izvinio pre dve godine u Sarajevu, a sada imamo goru situaciju u BiH. Tim činom ništa se nije postiglo, jer se izvinjenje nije shvatilo kao gest dobre volje, nego kao direktno priznanje Srbije da je odgovorna za sve što se dešavalo, rekao je Proroković za B92.
    On je dodao da se plaši da će opet krenuti jedan cunami sa druge strane i da će se opet početi sa pričom kako je to izvinjenje dokaz nečega, a ne želja za istinom i realnim sagledavanjem onoga šta se dešavalo na prostoru Hrvatske.
    Plašim se da možemo doći sutra u situaciju da se izvinjavamo i Agimu Čekuu i Ramušu Haradinaju, zlikovcima kojima su ruke krvave do lakata. Sud je procenio da su Naseru Oriću ruke malo krvave, pa je dobio dve godine, rekao je Proroković.
    Pola moje porodice je bilo u Jasenovcu, ali ne sećam se da mi se bilo ko izvinio, rekao je on. Portparol DSS Andreja Mladenović nije želeo da komentariše Tadićevo izvinjenje.

    Свака част Пророковићу, у пар речи је објаснио зашто је у датим околностима политика извињавања бесмислена. Све што ћемо добити јесте тражење да наставимо са посипањем пепелом. Српске злочине треба осудити, не треба их негирати, али на паметан начин, а не на такав какав ће само дати муниције лудацима и екстремистима који тврде "ето, и рекли смо вам да су Срби криви", и наставити да шире мржњу.

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Svaka mu cast!
    Hrabri narodi ce jednom priznati i zlocine u danima oslobodjenja Vojvodine `45.
    Ја се слажем да треба осудити комунистичке злочине над мађарским и немачким цивилима, само немојмо заборавити комунистичке жртве и у другим деловима Србије, све оне који су били против комунистичке диктатуре од 41. наовамо.

    Gospodin Tadic je imao hrabrost da ucini gest zblizavanja dva naroda. Gest koji nam je potreban za buducnost nase dece!
    Ucinio je to i u moje ime! Zahvaljujem mu se na to!
    Мислим да оваква извињавања не доприносе зближавању народа, јер неће водити сагледавању истине о рату и о свим злочинима и жртвама, већ ће само дати муниције Срмобрсцима.
    Иначе, нисам одговоран ни за један ратни злочин нити је неко чинио злочине у моје име, тако да се захваљујем господину Тадићу, али за мене не мора да се извињава. Што се тиче његове одговорности коју је признао, још једном захтевам да се преда полицији.

    Ja bi se ovom prilikom izvinio gradjanima Slavonske Pozege sto sam pucao na njihov grad! Zahvaljujem se na njihovu kasniju podrsku prilikom evakuacije!
    Ја бих се извинио грађанима Сарајева за све Србе које су побили њихови суграђани из редова муслиманске војске и полиције.

    Izvinjavam se gradjanima Baranje sto sam cuvao njihova sela od njih samih!
    Izvinjavam se za hiljade granata ispaljenih na Osijek i druge gradove.
    Извињавам се грађанима Западне Славоније што су протерани из својих домова.

    Citat remorker-bgd kaže: Pogledaj poruku
    Podrzavam u potpunosti...
    ...zasto...?
    Smatram da pametnim ljudima nije ni potrebno objasnjavati...a ostalima nemam potrebu da objasnjavam...
    Опште је познато да онај ко не дели твоје мишљење није паметан. Неистомишљенике треба законом забранити. Нису паметни. И не купају се.

    Citat gregorije83 kaže: Pogledaj poruku
    Pa sta ako se izvino, svaka mu cast, jede covek sva govna koja mi iseremo!
    nerazumem zasto je to tako strasno, on nam je precednik, normalno je da prihvati odgovornost za ono sto ''mi'' radimo.
    Ево га још један! И ти си радио нешто у вези ратних злочина??? Па трчи пријави се у полицију, немој ту да ми причаш како се извињаваш и како си одговоран, а седиш ту ко слободан и невин човек! Ја да сам одговоран, да сам чинио ратне злочине и да се стидим искрено, ја бих се пријавио.

    e da malo manje ponosa imamo i da manje lajemo a da se vise izvinjavamo,mozda bi se izvukli nekako iz govana u kojima smo
    Понос је и Скарлет О Хару упропастио.
    Понизност и извињавање Ђури што нас је тукао, ако нас то не одведе на пут напретка, ништа неће. Па само тако су и остали народи напредовали.

    Rekao je i evo citata,izvinjava se u ime srpskog naroda
    "Svim građanima Hrvatske i svim pripadnicima hrvatskog naroda koje su učinili nesrećnima pripadnici moga naroda, upućujem izvinjenje i preuzimam za to odgovornost"
    Рекао је да се извињава због злочина које су починили припадници његовог народа, не да се извињава у име целог народа.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Osramoceni su Hrvati kojima predsednik jedne drzave dolazi u goste a oni zahtevaju od njega da sudi o zlocinima pojedinaca,da se izvinjava isl a ne pitaju ga nista o povodu dolaska,o buducnosti...
    Za to vreme,tj neposreedno pre njegovog dolaska na Maksimiru Tompson odrava koncert na kojem se pevaju ustaske pesme,velica ustastvo,dize ruka u naci pozdrav i klice ''Ubij Srbe,Srbe na vrbe'',a da ne pricamo o tome koliko ih je bilo u odeci sa transparentima ustaskih zlocinaca,sa U simbolima na kapama itd...A cak je i ministar vlade prisutvovao tom naci skupu od 60 000 ljudi...
    Хрвати (наравно не мислим на цео народ овиме) би ТРЕБАЛО да буду осрамоћени због таквог понашања. Али нису. Они само већају колико се Тадић извинио и да ли је требао више, и шта још треба да уради, јер ето и сам је признао кривицу Србије...

    Да ли ми се учинило или сам на ХРТ видео најаву да ће емитовати концерт Томпсона ових дана?

    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Tadić se izvinio građanima Hrvatske

    http://www.blic.co.yu/politika.php?id=6833
    Funkcioner DSS Dušan Proroković rekao je da on nije pobornik politike izvinjenja kao što je to učinio Tadić.
    Treba da vidimo šta se radi i u komšijskom dvorištu i da reagujemo. Iskustvo nas uči drugačije. Tadić se izvinio pre dve godine u Sarajevu, a sada imamo goru situaciju u BiH. Tim činom ništa se nije postiglo, jer se izvinjenje nije shvatilo kao gest dobre volje, nego kao direktno priznanje Srbije da je odgovorna za sve što se dešavalo, rekao je Proroković za B92.
    On je dodao da se plaši da će opet krenuti jedan cunami sa druge strane i da će se opet početi sa pričom kako je to izvinjenje dokaz nečega, a ne želja za istinom i realnim sagledavanjem onoga šta se dešavalo na prostoru Hrvatske.
    Plašim se da možemo doći sutra u situaciju da se izvinjavamo i Agimu Čekuu i Ramušu Haradinaju, zlikovcima kojima su ruke krvave do lakata. Sud je procenio da su Naseru Oriću ruke malo krvave, pa je dobio dve godine, rekao je Proroković.
    Pola moje porodice je bilo u Jasenovcu, ali ne sećam se da mi se bilo ko izvinio, rekao je on.
    Одлично речено!
    Као што сам већ рекао, нама се нико никада није извинуо, а страдали смо к'о нико... Постоји суд, зар не?! Е ако те суд осуди, можеш у завршној речи да поменеш како ти је жао и како се извињаваш онима над којима си починио злочин! А не овако колективно, срамотно, признати... Питам се, питам 1000 пута да ли ће и Хрвати признати КиМ једнострано?? Ма неће, иако је генерал Чеку супер одрадио свој посао за Хрватску, ипак ће превагнути за Србију, она је признала и извинула се
      Vrh

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novica Tadić
    Autor zosim u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.07.2013, 22:39
  2. Tadić, naš predsednik
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 509
    Poslednja poruka: 30.09.2012, 10:51
  3. Prvi vampiri su bili iz Hrvatske i Srbije
    Autor Bombica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 01:44
  4. Zašto Tadić poklanja državu Pajtiću i Čanku?
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 15.06.2009, 11:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •