Zašto baš taj nick? - Strana 3
Strana 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 227
  1. #31

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Iskreno,nemam pojma Jednostavno mi je to prvo palo na pamet

  2. #32

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Na tv-u je u to vreme išla, čini mi se, emisija 5kazanje, spominjala su se neka dva brata: sremac i bačvanin. Pošto mi je nadimak već bio zauzet prvo što mi pade na pamet - bacvanin.

  3. #33

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Nekad davno je neko znao da me razneži sa rečenicom "Ti si moj mali preplašeni miš".

  4. #34

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Citat Bacvanin kaže:
    Na tv-u je u to vreme išla, čini mi se, emisija 5kazanje ...
    Heh, josh jedan Bora fan

    Elem, otprilike nekako svi znaju ko je bio Galahad (ko ne zna, neka malo prochachka po engleskoj mitologiji, konkretno kralj Artur sekciju)

    A zashto bash taj? Pa... Bila reklama za neki film, i spomenushe Galahada, a kako sam pomalo fan viteshtva i tog samog perioda, a Lanselot mi je bilo isfurano, ja uzeo Galahad, i sad sam sav Galahadast

    Mada su mi posle ljudi rekli da sam nasledio par osobina od cho'eka... Mada sam ja malo skepStichan po tom pitanju, al' ajd...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  5. #35

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Pa pos'o je meni ovo prvi forum, ja sam razume se "neiskusan", stavio svoj nadimak u nick. Ali ispostavilo se da nesam pogresio s'o sam to napravio

  6. #36

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Nick je ustvari tepanje mog imena... A svidja mi se kako zvuci... Nekako, ruski..

  7. #37

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Opisuje me u svakom smislu

  8. #38

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Bese to ovako, sedim ja za racunarom, ne mogu da se setim sifre za yahoo mail, a to mi je vec jedno 10. nalog kojeg tako gubim (nikada necu prezaliti mnogovolimpivo@yahoo.com ) i reko sad cu da ga napravim za sva vremena, i gledam ja okolo po sobi gledam, nista mi ne pada na pamet, pogledam u racunar (imao sam tada desktop kuciste), a ono veliko sivo pa plasticno Reset, ja reko evo ga to je to, ali naravno na yahoo nemoz vise uzeti nick ni sa datumom rodjenja i imenom roditelja u useru, i ja reko poludecu od ovoga da ja malo odmorim moj mozak pa cu se onda patim sa resetom, kad tu klikne, pojavi se link, uspostavi se nervni put i opa Mind_reset, od tada nijedan drugi....
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  9. #39

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Jos od kako znam za sebe usadjivana mi je i zalivana ljubav ka sahu, crno belim poljima i figurama, pa tako na kraju i ja postah jedna od njih .....Bishop.....
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  10. #40

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    moj nick je svuda isti, slobodan i u potpunosti predstavlja mene....

    zapravo on predstavlja vise od 12-13 godina napora (pola svog zivota) koje sam potrosio uceci da programiram i pravim igre pocevsi od mog prvog PC XT 8 MHz-a

    cesto ljudi misle da sam nepismen, i da sam mislio na game_engineer ali nisu u pravu.

    prvo sam pravio neke male 2D igrice da bih u srednjoj skoli poceo da pisem moj prvi 3D game engine (apstraktna igra u trodimenzionalnom prostoru)
    do sada sam pravio first person shooter, sada pravim real time strategy a sledeci tip igre ce biti car racing.

    za neupucene.... engine od igre je ustvari skup pravila, zakona, komponenti, tehnologija i njihovih medjusobnih veza i upotreba tako da efikasno omogucava sprovodjenje ideja u dela vezanih za igre.
    poredjenje sa engine-om (motorom) od kola je opravdano ali samo donekle... u fazonu mozes da prebacis u drugu limariju i vozis druga kola sa istim motorom.

    npr.... ako je engine napisan dovoljno apstraktno.... isti se moze upotrebiti za first person shooter-e, simulacije letenja, role playing igre, sportske, strategije, voznje.... i td.
    sve to uz minimalno izmena ili dodavanja, tako da takodje omogucava nesto sto bi najlakse objasnili serijskom proizvodnjom.... igra deo 1, igra deo 2, igra deo 3 .... a sve isti engine sto se ni ne primeti jer su prica, script-e, modeli i slicice drugacije.

    e sad... ako ja pisem game engine, i to na engleskom....
    englezi obicno dodaju +er na delatnost da bi dobili coveka koji se bavi tom delatnoscu.... work - worker, paint - painter, police office - police officer ... i td..

    pa tako i ja postao game enginer a razmak je zamenjen sa underscore-om iz navike programiranja u C-u, i iz razloga sto na nekim site-ovima ne odobravaju razmak.

    e sad... cela ova prica bi bila jako dosadna.... ali jedan jako dobar game engine vredi 250000$ najmanje.... i to samo za jedan naslov koji zelis da napravis koristeci doticnog.... najveca cifra koju sam video je bila $750000 (cini mi se da su toliko trazili za unreal 3 engine pre nekog vremena, ali mislim da je to bilo bez ogranicanja na jedan proizvod tj. igru)

    ps. ne pokusavam da se promovisem, ali zelim da objasnim svoj nick i zasto sam ponosan na njega. A po svom default planu, odavde palim brzom brzinom cim zavrsim fax.... jer ovde.... nit sam srecan nit sam bogat a industrija igara ovde jos nije stala na noge. Naravno ultimativni plan je dobijati stranu platu a ziveti u vojvodini

    eh da.... sad sam 100% off-topic

  11. #41

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Ma to je lokalna pošalica...
    Oni misle da ja sve mogu a ja kažem da sam najgora, i tako

  12. #42

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Pre par godina mi je jedan decko svirao pesmu ''Ružica si bila'' pa mi to tako ostade...

  13. #43

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Uvek se isprepadam kad gledam "Noc vestica" tako da mi je ovaj nadimak ostao trajno u memoriji

  14. #44

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Mene uglavnom svi zovu maky pa sam ja dodala ''cica'' ne znam, meni lepo zvuci...

  15. #45

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Volim crtace. Pogtovo glasove koje su pozajmljivali nasi veliki maistori: Nikola Simic, Vlastimir Djuza Stojiljkovic, Mica Tatic, Miodrag Z. Vuckovic...

    Profesionalnost i kreativnost u radio dramama i decijim radio dramama tipa Dzon Piplfoks i Zirafa sa Jelisejskih polja (koju sam izgubio ) je nesto sto nije ponovljeno do danas, a drzalo se do "Boljeg Zivota" gde nema pricanja u glas kada se zeli npr. prikazati buka i guzva.

    PropelerZviz je "zviz" kada Popaj zavrne svoju ruku i mlatne Kvrgu, a ovaj se okrene oko nje kao propeler . Eto.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

Strana 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tvoj nick me asocira...
    Autor Bombica u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 583
    Poslednja poruka: 24.03.2013, 15:17
  2. Koji vam je dick...ovaaaaj...nick?
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 10.10.2009, 23:37
  3. Nick Cave & The Bad Seeds
    Autor love hunter u forumu Muzika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 28.05.2009, 11:38
  4. Nick Cave and the Bad Seeds
    Autor SQUAW u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 17:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •