RTS - Hvala što nam verujete - Strana 5

Prikaz rezultata glasanja: Da li im verujete ?

Učesnika ankete do sada
64. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    9 14.06%
  • Ne

    55 85.94%
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 69 od ukupno 69
  1. #61

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Da. Ja plaćam pretplatu.
    Mene su učili da se zakoni ne krše, nego menjaju, ako već ne valjaju.




    A to, da li im verujem, da ne prepisujem, pročitajte šta je Beliverka napisala. Potpisujem.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  2. #62

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Ja doduse na toj televiziji pratim neki dobar film i sportske utakmice.Tu im ne mogu zameriti.
    Imaju dobre komentatore poput: Memedovica,Sarenca,Stojanovica,Strajnica.I to je to jedino sto im godinama vredi

  3. #63

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    'Ajde još koji red o RTS-u. Da se nadovežem na Bećara.

    Slažem se sa njim. Na RTS-u, da ne kažem jedino, ali valja sport i igrani program, flmovi. Ostalo je ispod očekivanog. Uglavnom.

    Ali taj sport, e to je nešto što se ne bi smelo dozvoliti. Po meni, javni servis ne bi smeo da se takmiči sa privatnim TV stanicama u kupovini prava prenosa i prodaji reklamnog prostora. Javnom servisu ne bi smeo na prvom mestu da bude profit.

    Ma šta ne bi smeo, ne sme da guši profitne medijske kuće!

    Jedino ako za neki prenos od velikog (nacionalnog?) interesa nema zainteresovanih TV stanica sa nacionalnom pokrivenošću ili takve medijske kuće nemaju dovoljno sredstava za otkup prava. E tada RTS može i mora da se umeša.

    Takve stvari bi trebalo da, po hitnom postupku, rešava radio difuzna agencija.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #64

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    I obaska to sto umesto da i u skolskom i u vanskolskom programu propagiraju odbojnost prema kocki, kladjenju i ostalim posrnucima pucanstva, i sami organizuju i podsticu raznorazne sms bajke.

    Svidja mi se emisija Olivere Kovacevic.
    Za razliku od dolepomenute Rihe, ni jedna emisija joj nije bila bez gostiju sharolikih misljenja i s'vatanja. Tako treba da se radi.. Sto se oni vise glozhe, ja manje trepchem..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #65

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    I obaska to sto umesto da i u skolskom i u vanskolskom programu propagiraju odbojnost prema kocki, kladjenju i ostalim posrnucima pucanstva, i sami organizuju i podsticu raznorazne sms bajke.

    Svidja mi se emisija Olivere Kovacevic.
    Za razliku od dolepomenute Rihe, ni jedna emisija joj nije bila bez gostiju sharolikih misljenja i s'vatanja. Tako treba da se radi.. Sto se oni vise glozhe, ja manje trepchem..
    Ne volim gospodju Kovacevic koja vodi emisiju petkom.
    Jako je napadna i nije novinar nikakav.

    Sto se tice Rihe,ona je daleko poznatija i postovanija u novinarskim krugovima.

  6. #66

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ja doduse na toj televiziji pratim neki dobar film i sportske utakmice.Tu im ne mogu zameriti.
    Imaju dobre komentatore poput: Memedovica,Sarenca,Stojanovica,Strajnica.I to je to jedino sto im godinama vredi
    Isto tako. Neki film i utakmice.
    I gledam ponekad i neku politicku emisiju . Eto sad gledao "Upitnik" sa Veljom kao zvezdom veceri. Gledam i sve se cudim sam sebi zasto gledam.
    A sto se tice komentatora ne bih se slozio. Mislim da su oni stari bili mnogo bolji, osim
    egzaltiranog Milojka sa svojim divnim , hrapavim glasom.
    Od sadasnjih Memedovic je dobar ali u poslednje vreme i ne bavi se komentarisanjem.
    Okej mi je i komentator tenisa , Nebojsa Viskovic a Korac .....juu.....kada ce u pemziju ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  7. #67

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Nema na cemu. Danas vam verujem malo vise nego juce jer sam sinoc gledala emisiju Olivere KIovacevic za koju i dalje drzim da je redak primerak novinara u nas koja se pripremi i istrazuje pred svaku emisiju jer se vrlo vidi da svaki put zna o cemu prica. Bar se trudi. Mislim, to bi trebalo da je praksa ali znamo da nije..

    Nije ona razlog mog sveze stecenog poverenja vec jedan od gostiju, etnolog, pisac, cuvar nacionalnog identiteta u nas srba i uopsteno covek realan kada se govori o istoriji majcice Srbije. Ako ste pomislili da je to opet cuveni a prvi medju analiticarima, nije on, samo se isto prezivaju.
    Isto im je i to sto zastupaju tezu o nama kao najstarijem i najnebeskijem narodu, tvrdeci da su istorijske licnosti drugih naroda najobicniji pis of kejkovi u odnosu na nase, da je svako nase igranje rukom u sesnaestercu puka slucajnost dok neprijatelj vel'kijeh podocnjaka od nespavanja (vekovnog) rukom uvek igra namerno.

    Takvi nam trebaju.
    Uz takve se najbolje uvidjaju sopstvene greske i samim tim najbolje napreduje.

    Takvi sede i treba da sede u upravnom odboru RTS-a.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #68

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    nego...

    zanima me kako se finansira RTV?!
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  9. #69

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    auuuuuuuu
    koji rezultati glasanja
    zar javnoj kuci
    tj.,servisu neverovati
    cccccc
    cudo jedno,a bas se trude
    i rade pomocu stapa i kanapa
    nemaju siroti novaca
    nameti od tv pretplate ,plus ono sto ubiru od drzave
    ,pa reklame
    pa.......................ni za gace ne zarade
    ista meta ,isto odstojanje
    ic se nije promenilo od onomad
    kad behu neka druga glavata gospoda
    uvaljena u fotelje
    i cuvena recenica
    Dobro vece
    skupo placenje gerijatrijske misice
    mis'iiim alo

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Hvala Ti Majko
    Autor Mish u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.02.2011, 22:07
  2. Da li verujete u bapske priče?
    Autor makilli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 13.08.2010, 14:52
  3. I zato ti, more, hvala.
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 26.02.2010, 11:57
  4. Karma - verujete li?
    Autor Lillith u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 13:49
  5. Da li mu (joj) verujete?
    Autor love hunter u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 18:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •