RTS - Hvala što nam verujete - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Da li im verujete ?

Učesnika ankete do sada
64. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    9 14.06%
  • Ne

    55 85.94%
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 69
  1. #16

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Ne verujem im bas...a za tu lovu koju placam, mogu da gledam izvrsne reprize Metle bez drske i Price iz Nepricave ( sto je sve super, ali bas 20 godina da se ne skida sa repertoara, malo je previse ).

    500 dinara mesecno placam kablovsku sa mnogo fenomenalnih kanala, a 300 placam RTS... ...neredovno, doduse...mada oni skupstinski prenosi u 01 ujutru stvarno nemaju cenu!
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  2. #17

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    RTS je propao od kad je tu Tijanić.


    Inače je bio baš neviđena medijska kuća sa Crkvenjakovim, Vučelićem i Milanovićem

    Najprofesionalnija televizija? Sa najboljim voditeljima?

    koji uz obavezno mašenje akcenata govore već unapred prepoznatljive rečenice.
    O da

    Ne plaćam pretplatu, zabranio mi hazbend plaća je deda. On je navikao da ima rts. Meni na daljinskom upravljaču taj kanal ne bi uopšte falio nešto specijalno, i ne da im verujem ili ne verujem, nego ih uopšte ne primećujem, i skoro niti gledam. Izuzetno retko. Ja tu reklamu nisam još ni videla

    Al', evo sinoć otkrijem da se ponovo daje omiljena mi serija "Otvorena vrata", pa ću da je jurim kad ima.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #18

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Pre nego što su počeli da se zahvaljuju, bila je jedna kampanja u kojoj su pretili da će da neplatiše tuže sudu i da će tražiti i nadoknadu sudskih troškova. E sad, da li su videli da sila ne vodi nikuda, ili su počeli da primenjuju psihologiju mase, kao svi plaćaju pa hajde i ja da platim, vreme će pokazati.

    Što se tiče poverenja, verujem im samo kada objave sportske rezultate.

  4. #19

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Iskreno, ne verujem ni jednom mediju. Ni elektronskom, ni štampanom.
    Mislim da nema nezavisnih i onih koji ti daju potpuno "sirove" informacije, pa da možeš k'o svet da "frikombinuješ"... Kada me neka tema extra zainteresuje, "izukrštam" sve što se može naći i pročitati, ili odslušati, ili odgledati - pa zaključim onako kako mi dodje tog momenta (profi, nema greške... )...
    RTS nije nikakav izuzetak po tom pitanju. Ne verujem im, oni su državna informativna kuća, dužni su da sprovode državnu politiku i da narod "filuju" informacijama koje idu u prilog vladajućoj garnituri - koja god bila aktuelna. Kao što "Pink" boji ružičasto snove širokih narodnih masa, tako i RTS čini - ista meta, isto odstojanje.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  5. #20

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Некако их сматрам најозбиљнијом и најпрофесионалнијом телевизијом, упркос свему, а Тијанић их, мада га сматрам будалом и психопатом, љигавцем и демагогом, јесте подигао из Милошевићевског блата. Сетимо се да је Тијанић био тај који је од БК направио респектабилну телевизију.
    Иначе, ја се увек живо питам у вези ове рекламе шта значи последња цифра - кад су већ споменули Војводину и Београд, зашто нису споменули и ужу Србију? Или се ово 60% односи на ужу Србију? Или на целу Србију? Ако је 60% на нивоу целе Србије, колико је онда на нивоу уже Србије? Имам осећај да су намерно закукуљили...
    Иначе, у мору других рачуна, ни не примети се... само ме нервира што плаћам и то и кабловску... плаћам ли уопште...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #21

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    PONIŠTEN IZBOR DIREKTORKE RTV-a
    - Opštinski sud u Novom Sadu poništio je odluku Radiodifuzne ustanove Vojvodine kojom je za direktorku imenovana Dina Kurbatvinski-Vranešević. Tužbu protiv RTV-a zbog nezakonitog izbora Dine Kurbatvinski-Vranešević podneo je njen protivkandidat na mesto direktora, novinar Ljubiša Nikolin.

    U presudi se navodi da se Upravni odbor RTV "nije držao odredbi Zakona o radiodifuziji, jer je na mesto direktora imenovao osobu koja za to ne ispunjava propisane zakonske uslove, zbog čega je odluka UO nezakonita". Protiv presude je dozvoljena žalba Okružnom sudu u Novom Sadu.

    Nikolin je izjavio da je presuda Opštinskog suda "dovoljan razlog da Dina Kurbatvinski-Vranešević odmah podnese ostavku, a ako to ne učini, članovi UO RTV trebalo bi da je smene i izaberu direktora u skladu sa zakonima i važećim pravilima". Dina Kurbatvinski-Vranešević nije bila dostupna za komentar odluke suda.
    Izvor:http://www.radio021.info

  7. #22

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Гледао сам ТВ Републике Српске, ТВ ФБиХ, БХТ, ХРТ, ТВ ЦГ... али нигде нисам приметио толику опседнутост главним градом! На сваким вестима, у свакој емисији... Београд, Београд па Београд.

    Истина је да петина Србије живи у Београду, али што је пуно пуно је.

    Шестина Републике Српске рецимо живи у Бањалуци, али нема ничег ни приближно оваквог.
    Рецимо у јутарњи програм се редом јављају дописништва са својим прилозима из Приједора, Бијељине, Српског Сарајева и Требиња. Једном седмично сваки од ових студија прави емисију о регији коју покрива, важнијим информацијама, проблемима и дешавањима.
    А на РТС? Ловиш лепо по емисији "Ово је Србија" да налети твој крај некад...

    Мислим да би требало избацити доминацију Београда у свим вестима, дајте им посебну емисију сваки дан у истом термину, да знамо да је не гледамо.

    И рецимо сваке седмице правити емисије из регионалних центара, рецимо по 2 сваког дана, где би сваки регионални центар имао једну емисију недељно посвећену само локалним проблемима.

    http://blog.b92.net/text/493/BEOGRAD...AVNI%20SERVIS/

    Београдски јавни сервис

    Lepo li je biti Glavni grad! Lepo li je imati Javni servis, a u njemu posebno Beogradsku hroniku & Žikinu šarenicu...Gradjani Srbije (bar onaj njen deo koji uredno plaća TV pretplatu, ubedjen je da finansira Javni servis !), Subotičani, Novosadjani, Kragujevčani, Nišlije, Vranjanci (a tek oni...) uživaju da nas svakoga dana RTS informiše o tome koja se ulica popravlja u Beogradu, gde je popustila kanalizacija, a gde vodovod, kako se Ada pripremila za leto, koje su predstave na repertoaru Beogradskih pozorišta...Još kada nam se u studiju nacrta neko iz sfere lokalnih komunalija ili zdravstva....Prava milina ! Prosto svi upijamo te informacije, jer ćemo i MI jednoga dana svrnuti do Beograda, pa su nam te informacije od životne važnosti...Ali nije to sve ni nekorisno, dapače !

    Vidimo Beograd se gradi, sprema nam se Univerzijada, obilaznica ova ili ona, rekonstruiše se ovo ili ono....Ne branim ja to !

    Naprotiv !

    Volim ja da mi Glavni grad, bude lep i umiven. Dolaze i nama, ponekad, ugledni gosti, pa je lepo provesti ih kroz čist i uredjen GradIpak, oni ponekad krenu i na neku drugu stranuponekad zavire i u druge gradove, pa i sela.Podju do nekog manastira ili na zimske čarolije, pa se susretnu sa neobeleženim i razrovanim putevima, na raskrsnicama (bar onim bitnim) nema adekvatnog obeležja, gde sad (?), na koju stranu, a ako se pak i stigne do datog odredišta, onda nema prospekta koji će Vam pomoći da se bolje snadjete.

    U svakom slučaju da ne odlutam od teme, pitam se hoće li se jednom i KADA sa programa tzv.Javnog servisa, skinuti Beogradski program, kao servisna emisija, kao emisija koja se tiče Beogradjana, a ne i svih nas. Nije li ta emisija samo još jedan u nizu dokaza da pretplatu NE TREBA plaćati. Nije li to samo još jedan dokaz visokog stepena CENTRALIZMA u svakoj sferi, a posebno u medijima.Nije li to još jedan dokaz centralističkog koncepta koji podržava ova garnitura na vlasti. Pitam se kad će Javni servis da prestane da se finansira kao Javni servis, a da radi kao privatna Tijanićeva-Koštuničina-Bgd Televizija. Pitam se koliko (tačno?) zaposlenih ima na RTS-u, a koliko u drugim, pravim, javnim servisima. Pitam se kada će se restruktuirati RTS, kako bi postao Javni servis. Pitam se zašto je fabrika Zastava-automobili poslala svoje radnike na ZZO, a to se ne sme sa RTS-om, tako da danas RTS, a ne Javni servis, ima više zaposlenih nego Fabrika automobila. Pitam se hoćemo li bar jedan posao uraditi do kraja i kako treba, ili je samo bilo važno ne dati frekvenciju BK televiziji,npr, oterati Karića u svet, a onda sve prestaje da bude važno. Hoće li neko po tom osnovu tražiti izručenje Karića, Mire Marković & ostalih živihBaš bih voleo da vidim Javni servis koji će pokrenuti pitanje svih naših gradjana koji se nalaze na Interpolovim poternicama. Baš bih voleo da vidim Javni servis u nekoj emisiji, insajderskog tipa, o recimo duvanskoj mafijiili o privatizacijama koje su bile predmet njihove pažnje dok su navodno bili u opoziciji

    Mogao bih u nedogled.ovako!

    Ipak, vracam se samo na Beogradski program, koji se emituje na RTS-u.Naravno da on kao takav ne bi bio predmet moje pažnje da se emituje na bilo kojoj Bgd lokalnoj tv stanici..Beograd je glavni grad i treba da ima niz radio i tv stanica, sa servisnim informacijama, ali zaboga miloga, zaista me ne zanima da li se i koliko dugo radi Nemanjina ulica, kao ni gde je sve nestala voda ili pukla kanalizacija.

    Ako se već izlila, sad bar znamo gde i kako! Kao u stara dobra, Miloševićeva, vremena, a kako bi drugačije kad je njihov Ministar za informisanje, sada samo direktor RTS-a.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #23

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Molim ali drugi put.

    Rezimska TV sluzi rezimu u ispiranju mozga. To je koristio Tito, Milosevic, a nova vlast nastavila njihovim stopama i njihovim metodama. Nije se promenila ni malo. Sve je ostalo isto (ajd malo enterijer).
    yossarian mi uze rec iz usta, BG pa BG.
    I samo sto ne cujes "nas voljeni predsednik je doruckovao to i to".
    Ni jedne jedine reci ne mozes da cujes protiv rezima. Kao da su savrseni, kao da nam tece med i mleko. Kad izvestavaju o nekom protestu gradjana, obavezno zavrse sa "ministar taj i taj je rekao da ce se tim pitanjem... bla bla". Zar oni stvarno misle da smo mi debili?
    Zar im iko moze verovati?
    Pa gde su oni rasli i sta su sisali?

    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  9. #24

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Osim vremena,mozda neke reklamice prodju.That's it.

  10. #25

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Amateri
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  11. #26

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Amateri
    Gresis sinak, mnogo gresis ....

    Oni su profesionalci u zamagljivanju. Da ih je nekako invertovati, mogli bi posluziti na aerodromima...

    Oni profesionalno serviraju obroke dusevne hrane iz kuhinje kuvara nase istorije.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  12. #27

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Gresis sinak, mnogo gresis ....

    Oni su profesionalci u zamagljivanju. Da ih je nekako invertovati, mogli bi posluziti na aerodromima...

    Oni profesionalno serviraju obroke dusevne hrane iz kuhinje kuvara nase istorije.
    mislio sam tehnički. imaju pre svega najlošije a da ne kažem i najružnije voditelje. najružniji studio, odmah iza tv most, očajno osvetljenje... nijedna emisija mi nije privukla pažnju.

    oni jednostavno vegetiraju zahvaljujući haraču.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  13. #28

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Pa kad se pogleda odnos procenata( i izuzme to da se 'mora' placati) jasno je ko kome i koliko veruje:

    85%vojvodjanskih domacinstava placa pretplatu
    60% domacinstava u Srbiji placa pretplatu

    -> samo 35 % domacinstava u Srbiji ( mimo Vojvodine) placa pretplatu

    A oni to jos potenciraju i vrte u svakom krugu reklama
    Lako cu,ako je do mene.........

  14. #29

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Citat psssst kaže: Pogledaj poruku
    Pa kad se pogleda odnos procenata( i izuzme to da se 'mora' placati) jasno je ko kome i koliko veruje:

    85%vojvodjanskih domacinstava placa pretplatu
    60% domacinstava u Srbiji placa pretplatu

    -> samo 35 % domacinstava u Srbiji ( mimo Vojvodine) placa pretplatu

    A oni to jos potenciraju i vrte u svakom krugu reklama
    А тих 85% војвођанских домаћинстава очигледно није заслужило пренос утакмице Атлетико Мадрид - Војводина
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #30

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    ne gledam uopste tv bas zbog te reklame

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hvala Ti Majko
    Autor Mish u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.02.2011, 22:07
  2. Da li verujete u bapske priče?
    Autor makilli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 13.08.2010, 14:52
  3. I zato ti, more, hvala.
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 26.02.2010, 11:57
  4. Karma - verujete li?
    Autor Lillith u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 13:49
  5. Da li mu (joj) verujete?
    Autor love hunter u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 18:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •