Prevara - da ili ne? - Strana 13
Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213
Prikaz rezultata 181 do 189 od ukupno 189
  1. #181

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    za sve je krivo vreme

    jako malo vremena je potrebno da se čovek zaljubi u savršenu osobu...to zna da traje jako dugo...ali to vreme zajebe sve...ušuška nas u jednoličnost zajedničkog života i uspava, zaboravimo da dajemo, a uz put ne primećujemo ništa što dobijamo jer smo navikli na to...vremenom ljubav preraste u naviku, a navika u dosadu...pa onda, ko ima hrabrosti i želi nešto novo...neko osveženje u životu...krene u prevaru

    ne zameram ti što imaš želju da to uradiš...ako će to da te zadovolji i smiri i da ti donese radost u životu treba da uradiš to...

    nema ništa lepše od adrenalina koji proradi kada šetaš gradom sa "nekim drugim" i držite se za ruke, dok se osvrćeš i pogledom tražiš nekog poznatog koji će te prepoznati, a u isto vreme priželjkuješ da nikog ne ugledaš
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  2. #182

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Samo sto bih ja to uradila u tajnosti bez setanja i drzanja za ruke haha

  3. #183

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Wooow! Baš si isp'o žešći mačo s ovom izjavom Ti si onda (po analogiji sa ovim) tamo neki k***c*, ali tebe to ne bi trebalo da vredja, pretpostavljam





    * - nisam mislila na komarca, cisto da ne bude nedoumice
    Meggy,ne prichaj ruzhne rechi,jer to ne prilichi jednoj dami...
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #184

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat imakolata84 kaže: Pogledaj poruku
    Ja izgleda spadam u zene pichke...varala jesam i to kad je veza vec gotova, kad krenu svadje i kad on ne zeli da prekine, a ja sam prevelika kukavica da to ucinim sama. Dakle, po tom pitanju jesam pichka...Sada sam u braku 5 god, i do sada mi drugi muskarac nije pao na pamet...Do sada...Rodila sam dvoje dece, i 4 godine sam posvecena samo njima..Da on to ceni i da sa vremena na vreme iskaze neznost prema meni, da mi pokaze ljubav verovatno mi prevara ne bi ni pala na pamet. E sad uvek sam mrzela muskarce i zene koji varaju u braku, i jos uvek smatram da to nije ispravno...Ali, kao sto Memento kaze - za svaku prevaru postoji razlog...Da li bi vi oprostili prevaru u braku?
    I jos nesto...meni je mama uvek govorila da svaki muskarac prevari svoju zenu bar jednom...u fazonu, to je normalno, muskarci su takvi, i da ocekujem to u braku...Ma nemoj...
    Eeeee?!Stvarno?!
    Mozhda ne zasluzhujesh nezhnosti,koje zhelish...Idi chuvaj decu,to ti je najpametnije...
    Me Bring Da Enlightenment...

  5. #185

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Prevaspitavanje mozes eventualno da praktikujes na svojoj deci jednog dana, a ovde pisi o prevari, ako uopste imas da kazes sta pametnije od uporedjivanja zene sa njenim sopstvenim organom za razmnozavanje.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #186

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Prevaspitavanje mozes eventualno da praktikujes na svojoj deci jednog dana, a ovde pisi o prevari, ako uopste imas da kazes sta pametnije od uporedjivanja zene sa njenim sopstvenim organom za razmnozavanje.
    Chekaj sad,kad ti ne odgovarash na temu,onda je to u redu...A kad to ja radim,onda nije,je l` tako?
    Mnogo si nervozna,to ti ne valja...Nisam samo zhene uporedio,nego je ta "metafora" bila upucena i mushkarcima...
    Shto se tiche prevare?Vec sam rekao shta sam imao,a ako nekome ne odgovara,slobodno neka obidje moje mishljenje...Ionako je to mishljenje nepismene,nenachitane,neupucene,tupave,glupe osobe...Znachi,nije ni bitno,na kraju krajeva...
    Me Bring Da Enlightenment...

  7. #187

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    A zhene...One vec i jesu pichke,to njih ne bi trebalo da vredja...
    Ovo bas ima puno veze s prevarom, mada to neki mogu da smatraju i vredjanjem


    Dakle, tema je prevara.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #188

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Idi chuvaj decu,to ti je najpametnije...

    Eeee? Stvarno?
    Hhahahahah
    E upravo takav stav kod mog muza me gura u takve misli...
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  9. #189

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Prevara-ne.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213

Slične teme

  1. Prevara ili stvarnost?
    Autor lenjivica u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.11.2012, 18:13
  2. Prevara ... Znači li da me ne voli?
    Autor egzotic u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 21:02
  3. 10 signala da je prevara blizu
    Autor alokin74 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2009, 15:30
  4. Prevara uživo
    Autor Sokica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.10.2009, 13:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •