Letnje frizure - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: Letnje frizure

    Citat Mare care kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam zasto se toliko mucite oko frizura??? Zapamtite, vecina muskaraca obozava konjski repic!!!
    Odakle ti taj podatak? Mnogo vise volim kad devojka pusti kosu... A konjski repic lepo stoji izuzetno malom broju devojaka zbog oblika glave...

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    I ne samo da joj je frizura prljava nego i grudi
    vidi kolki dekolte ima da ih izluftira
    Pa pored tolikog dekoltea frizura joj i ne treba, mnogi ne bi primetili ni da je celava...
    "Ride. Because children need heroes."

  2. #17

    Odgovor: Letnje frizure

    U poslednje vreme sam se primirila
    Puštam kosu, feniram je na ravno, ponekad i malo ispeglam...i to je to...
    Doduše još uvek eksperimentišem sa bojama ...Nagovaraju me da vratim u plavo...a meni se baš svidja šargarepa

  3. #18

    Odgovor: Letnje frizure

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    U poslednje vreme sam se primirila
    Puštam kosu, feniram je na ravno, ponekad i malo ispeglam...i to je to...
    Doduše još uvek eksperimentišem sa bojama ...Nagovaraju me da vratim u plavo...a meni se baš svidja šargarepa
    Sve mlade devojke vole şargarepu
    ili crvenu boju
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #19

    Odgovor: Letnje frizure

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Sve mlade devojke vole şargarepu
    ili crvenu boju
    Ma ja sam matora koka, povećao mi se prosek...
    Nego čujem ti furaš sad "Bekamovku"

  5. #20

    Odgovor: Letnje frizure

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Ma ja sam matora koka, povećao mi se prosek...
    Nego čujem ti furaš sad "Bekamovku"
    od frizure imam samo uşi
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #21

    Odgovor: Letnje frizure

    A ko neće na nulu, a još ima dugu kosu, a ne zna da napravi "riblju kost" (pletenicu), neka svrati ovde, sutra ću naći "žrtvu" jer ne mogu sama sebi da pravim i fotkam, jeLte, a spas mi je kada je vruće. Za klinceze je tek dušu dalo === >

  7. #22

    Odgovor: Letnje frizure

    Kada dodje leto najbolje je imati kratku frizuru.Laka za održavanje

  8. #23

    Odgovor: Letnje frizure

    Citat smartad kaže: Pogledaj poruku
    Kada dodje leto najbolje je imati kratku frizuru.Laka za održavanje
    Bome meni nije
    Jednom sam se zeznula i skratila kosu - kao leto je pa ajde da mi je lakse.
    Nije bila skroz kratka, ali neka neodredjena duzina i stepenasto....
    I ono leto vrucina, a moja je kosa gusta i blago kovrdjava, nije bilo sanse da je kontrolisem - nisam mogla da je feniram da je ispravim, jer od vrucine i znoja sve bi otislo u nepovrat.
    a jos kratka taman da ne mogu da je saberem u repic....tako da sam samu sebe psovala dok mi je porasla.
    i snalazila se kako znam i umem da prezivim to leto


  9. #24

    Odgovor: Letnje frizure

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku


    Vazno da je vrat goluzdrav...

    Dopadaju mi se ove "strucne pundje", samo bez cvetica.

    volim i ja ove pundje i kao sto rekoh, zahvaljujuci prirodi moje kose ostavim da se sama osusi, pa ukovrdja se sama i samo sakupim je slicno kao onu na slici br2. (naravno bez cvetica ) vec sam se ostrucila i uspevam to uraditi jednom snalom.


  10. #25

    Odgovor: Letnje frizure

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    volim i ja ove pundje i kao sto rekoh, zahvaljujuci prirodi moje kose ostavim da se sama osusi, pa ukovrdja se sama i samo sakupim je slicno kao onu na slici br2. (naravno bez cvetica ) vec sam se ostrucila i uspevam to uraditi jednom snalom.
    Volela bi ija ponekad ove punđice a treba to vremena za negu,al nema šta uvek su u trendu.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  11. #26

    Odgovor: Letnje frizure

    Imam gustu kosu, pa svaki mesec, idem obavezno na stanjivanje, jer je toliko gusta, jaka i kovrdza se da imam osecaj kao da nosim dve tone na glavi.
    Nikad nisam imala kratku kosu, osim kao dete kad me je mama vodila da me sisaju sto krace, ne bi li kosa u buducnosti bila gusca
    Ako je od toga, uspela joj je misija.

    I kad dodje leto i zege, ja svake godine odlucim da cu je skratiti, pa se predomislim
    Svidjaju mi se ove pundjice, samo sam ja totalni laik za to.

  12. #27

    Odgovor: Letnje frizure

    I ja sam laik za punđice,al imam malo prirodno kuštravu kosu ne mnogo tek toliko da uvek kada mi poraste mogu da napravim lepu frizuricu,pa mi brzo zasmeta i odoh na šišanje.
    Moja ćerka ima na oca kuštravu pa kada opere samo malo je potrebno rukom da je zgužva i ona bude predivna,al sada joj to smeta pa sa nekim fenom uz pomoć četke ispravlja baš mi je žao što to radi,al to uvek tako kad imaš kuštravu kosu nevoliš a kad je ravna onda bi da je kuštraviš.
    I na mene ima kvalitet kose i ja moju moram da kada odem na šišanje stanjujem.Volim uvek da vidim na mladoj devojci lepu dugu kovrđavu kosu.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  13. #28

    Odgovor: Letnje frizure

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Nikad nisam imala kratku kosu, osim kao dete kad me je mama vodila da me sisaju sto krace, ne bi li kosa u buducnosti bila gusca
    Ako je od toga, uspela joj je misija.
    jaooo i meni isto govorili i radili. skroz kratka kosa
    em da raste em da se kao lakse odrzava. cak se secam bake koja je govorila da tako gusta kosa jedino stoji kratka. dugacka ne bi licila na nista.
    a sestra moja se izvukla lako
    uvek dugacka i nikako nisu je mogli ubediti da joj skrate kosu...a ne vidim da zbog toga ima retku ili nekvalitetnu kosu.

    I kad dodje leto i zege, ja svake godine odlucim da cu je skratiti, pa se predomislim
    ako zelis da se kuvas - ko da nosis cebe na glavu - uradi to
    ovo ja iz iskustva.


  14. #29

    Odgovor: Letnje frizure

    Najbolja letnja frizura je... celavo
    Al sto zena mora imati jak lepu lobanju da bi to na nesto licilo.
    A ona kojoj to stoji ...jao kako to dobro izgleda
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. London 2012 Summer Olympics - Letnje Olimpijske Igre 2012
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 04.07.2012, 08:40
  2. Frizure i horoskopski znaci
    Autor silvia u forumu Astrologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.04.2012, 22:55
  3. Letnje ljubavi
    Autor goga58 u forumu Ljubav
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 08:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •