Rusi bi da priznaju Kaliforniju kao Amerikanci Kosovo - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 17 od ukupno 17
  1. #16

    Odgovor: Rusi bi da priznaju Kaliforniju kao Amerikanci Kosovo

    Prvo i pre svega, na osnovu čega si ti zaključio da ona "brani svoje Ruse"?

    Sve što je iznela je činjenica. Počev od toga da Rusi više nisu bednici, pa do toga da je njihova "pomoć" samo briga o sopstvenom dupetu. To što neko veruje u ljubav u politici, o tome ne želim da pričam. Dakle, ne brani Ruse, već iznosi činjenice, za razliku od tebe, koji jedino što znaš je da širiš mržnju i pretiš putem privatnih poruka. A ovamo glumiš neku toleranciju. Serem ti se na tvoju toleranciju. Od kada si se pojavio ovde, nisi napisao ni jedan normalan post. Samo vređaš, ponižavaš, deliš na "svoje" i "njihove" itd. Očekujem novu uvredu kada ovo pročitaš, nemoj me razočarati.

    Od kada je došao Putin na vlast, mnogo toga se promenilo u Rusiji. Sadašnja Rusija je deset svetlosnih godina u ondosu na onu Rusiju iz vremena Jeljcina i Gorbačova, a jedno dvesto svetlosnih godina u odnosu na Rusiju koju ti pominješ.

    Sada ja tako isto tebe mogu da pitam - a pogledaj šta je tvoja Amerika uradila od na prvom mestu Novog Sada i Srbije, pa preko Iraka, Kube, Vijetnama i da ne nabrajam dalje. I ko zna koliko će još zla naneti nedužnom narodu.

    Ako je sve što imaš da kažeš "Rusi su obične pijandure", moj savet ti je da staviš malo prst na čelo i da razmisliš. Takve izjave ne priliče čoveku koji ima 41 godinu. Od tebe se očekuje malo konstruktivnije razmišljanje.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Rusi bi da priznaju Kaliforniju kao Amerikanci Kosovo

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    A što ti tako braniš tvoje voljene Ruse ?
    lepo ti je Kunic rekao, di ja to branim moje voljene Ruse? niti su oni moji, niti su voljeni.. apsolutno nemam subjektivno mishljenje o njima, ali sam upucena u sadashnja svetska deshavanja.. za razliku od tebe, kojem je jedino poznata mozhda ruska vodka, pa si na osnovu toga i doshao do mishljenja -- da su svi Rusi pijanci a nije bash objektivno nazivati 15o miliona ljudi pijancima, ne mislish li?

    sasvim razumem taj svet zašto ih mrzi !
    koje ti to medije chitash di pishe da svet mrzi Rusiju? zbilja bi rado da prochitam te novine da se malo nasmijem nisi chuo da je prvi i vodeci Ruski partner jedna mala zemlja, mozhda si chuo za nju nekada negde -- Kina.. sumnjam da se oni mrze sa Rusijom.. ne bi inache toliko poslovali s njima..
    isto tako mislim da ni Iran ne mrzi Rusiju, kao ni Sirija, Libanoon, ni vecinska Juzhna Amerika.. dakle mozhemo iz toga svega izvesti da Rusiju ne vole jedino one zemlje koje se, da prostite, uvlache u dupe Americi, bez chije bi pomoci odavno propale.. uzmimo primer jedne Cheshke, prodane dushe, koje su dale odobrenje postavljanja americhkih baza u njihovu zemlju... aloooo breee, nije ni chudo da se Rusija s tim ne slazhe.. no da ne duzhim.. mislim da su me oni koji kuzhe o chem' pricham potpuno razumeli oni koji nisu, jedan savet -- manite se medija koje prodaju maglu i zapitajte se malo koji su njihovi izvori informacija



    edit post:

    Vidi samo šta su ti isti Rusi učinili od istočne Evrope od Poljske preko bivšeg DDR-a do Mađarske
    zapitaj se malo shta li ce da bude od te Istochne Europe kad 'merika stavi svoje nuklearke kod voljene brace Cheha
    moomoo meee jooouu
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Rusi, naša braća?
    Autor egzotic u forumu Politika
    Odgovora: 280
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:09
  2. Kosovo ili EU - šta će narod izabrati
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 10.10.2011, 11:25
  3. Rešenje za Kosovo i Metohiju
    Autor Morpheus u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 29.05.2009, 20:56
  4. Back to Kosovo
    Autor Cold_Steel u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 13:20
  5. Peticija za Kosovo
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.03.2007, 16:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •