Starost i nasi Staracki domovi - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37
  1. #31

    Odgovor: Starost i nasi Staracki domovi

    Vidim da se diskutuje o starackim domovima,i da ima dosta sukoba misljenja... Pre 2 nedelje smestili smo baku u dom,posle duuuuugog razmisljanja i traganja... I zaista mogu da kazem da su svi bili zaista fini... Mogu vam reci da je svo osoblje izuzetno prijatno i ljubazno.. Ma savrseno... Ima jako puno njenih vrsnjaka a ponudili su nam i 3 dana gratis da baka vidi kako ce se osecati tamo i da se malo prilagodi.... Eto ja sam iskreno bio protiv toga,ali sad polako menjam misljenje kad sam video koliko je tamo prijatno... Kao da su u sopstvenoj kuci ...
    Poruku je izmenio Mish, 11.07.2012 u 00:13 Razlog: bez reklame, molim

  2. #32

    Odgovor: Starost i nasi Staracki domovi

    Citat MaliPrinc kaže: Pogledaj poruku
    Vidim da se diskutuje o starackim domovima,i da ima dosta sukoba misljenja... Pre 2 nedelje smestili smo baku u dom,posle duuuuugog razmisljanja i traganja... I zaista mogu da kazem da su svi bili zaista fini... Mogu vam reci da je svo osoblje izuzetno prijatno i ljubazno.. Ma savrseno... Ima jako puno njenih vrsnjaka a ponudili su nam i 3 dana gratis da baka vidi kako ce se osecati tamo i da se malo prilagodi.... Eto ja sam iskreno bio protiv toga,ali sad polako menjam misljenje kad sam video koliko je tamo prijatno... Kao da su u sopstvenoj kuci ...

    Ma da..kao u rodjenoj kući.A kad deca odu,pod strogi nadzor kao u ludari.Poznata mi je tvoja priča.Ima mnogo sličnih.Banite nenajavljeni pa ćete da vidite šta je "sopstvena kuća".
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  3. #33

    Odgovor: Starost i nasi Staracki domovi

    samo da odgovorim na tvoj post !!!!

    Pre 3 nedelje bili su na krstarenju Dunavom,uz citav medicinski konzilijum(lekar,3 negovateljice,2 sestre) a imali su i neki mini rucak , i sve to za 500din.. Kazu da su se savrseno proveli,opustili i da bas nikakvih problema nije bilo .. Sad za vikend su sadili cvece u basti doma (ko je zeleo),a inace ceo dan provode u prirodi kad je lepo vreme ! I da ti kazem,to sto ti pricas je krajnje nelogicno jer bi nam baka odmah javila ako nesto nije u redu,sobzirom da se cujemo svaki dan ! A i ne znam o kakvom najavljivanju pricas,kad god smo dolazili u posetu nismo se najavili,cak ni baki a kamoli njima ! Moguce je da imas losih iskustava,ali eto mi smo ovaj nasli i zaista smo prezadovoljni !
    Poruku je izmenio Meggy, 23.07.2012 u 17:34 Razlog: reklama

  4. #34

    Odgovor: Starost i nasi Staracki domovi

    Citat MaliPrinc kaže: Pogledaj poruku
    samo da odgovorim na tvoj post !!!!

    Pre 3 nedelje bili su na krstarenju Dunavom,uz citav medicinski konzilijum(lekar,3 negovateljice,2 sestre) a imali su i neki mini rucak , i sve to za 500din.. Kazu da su se savrseno proveli,opustili i da bas nikakvih problema nije bilo .. Sad za vikend su sadili cvece u basti doma (ko je zeleo),a inace ceo dan provode u prirodi kad je lepo vreme ! I da ti kazem,to sto ti pricas je krajnje nelogicno jer bi nam baka odmah javila ako nesto nije u redu,sobzirom da se cujemo svaki dan ! A i ne znam o kakvom najavljivanju pricas,kad god smo dolazili u posetu nismo se najavili,cak ni baki a kamoli njima ! Moguce je da imas losih iskustava,ali eto mi smo ovaj nasli i zaista smo prezadovoljni !
    Pa divno ako ste prezadovoljni.Baš divno.Ja sam za to da svi domovi za stara lica budu ovakvi jer ti ljudi to zaslužuju-brigu i pažnju i toplu reč pre svega.Samo sam htela da kažem da na žalost u ovoj državi ima i onih koji stiču finanskisku korist neprofesionalno se baveći ovakvom vrstom delatnosti što je protivno nekim osnovnim moralnim normama.

    P.S. Nema potrebe da se uzbudjuješ i da iza svake rečenice koristiš taj ružni znak
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  5. #35

    Odgovor: Starost i nasi Staracki domovi

    Uopšteno govereći i etiketirati (ludara) nešto o čemu nemamo pojma i
    nemamo konkretne dokaze je ne samo ne ozbiljno već
    već i krajne smešno..
    Smatram sebe kompetentnom da dam svoj sud na ovu temu kao neko je
    radio u više državnih staračkih domova,te stojim iza svake svoje rečenice
    predhodno napisane u ranijim postovima.

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #36

    Odgovor: Starost i nasi Staracki domovi

    Verujem da su domovi za stara lica sasvim korektni, državni ili privatni, skoro svejedno. Možda se to ne odnosi i na ustanove koje se staraju o nepokretnim starim licima, nisam upućena.

    Sigruno je da se stari bolje osećaju u društvu vršnjaka nego u svojoj porodici. Roditelji se zbog prezauzetosti premalo bave decom, pa kako onda očekivati da se bave starima. A stari u domovima procvetaju.

  7. #37

    Odgovor: Starost i nasi Staracki domovi

    Moj je odustao od ideje za odlazak u dom, kod nas mu se nije dolazilo..kaze jeboludnica (prim.aut)...nigde mira, i ker nam je pod stresom, pa se odlucio za zenidbu....On "omladinac od 84, mlada 59....

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Kako bi voleli provesti starost ?
    Autor cvishna u forumu Pričaonica
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 26.04.2020, 13:09
  2. Prosečna starost posetilaca Cafea
    Autor StOlA u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 21.10.2010, 10:49
  3. Nasi ljudi u dijaspori
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 30.01.2010, 08:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •