Šta sanjaju forumaši? - Strana 15
Strana 15 od 24 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 346
  1. #211

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    ... zbog ovog POSTA ... noćas sam se posle sto godina ... srela sa nekim starim košmarima

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #212

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Nocas...

    Zvoni meni mobilni telefon, vidim nepoznat mi broj, ali aj' da se javim...Kazem "Halo", cujem (nepoznati) stariji zenski glas..kaze "Zasto se javljas na srpskom, kada vidis da je broj iz Turske?...Kazem ja njoj "Gospodjo, nemam ja pojma kako izgledaju Turski brojevi, a Vi ste ocigledno pogresili", tek ce ona meni "Ne, nisam"

    Ja tu kliknem da iskljucim telefon, ali ona i dalje prica...klikcem ja nekoliko puta a ona meni "Dzabe pokusavas, ne mozes me prekinuti"
    Pomislim, ma sad' cu ja da izvadim bateriju...i izvadim je, ali ona i dalje prica
    Pitam je kako je cujem, kada sam izvukla bateriju, kaze...uspostavila je sa mnom direktan kanal, tako da mi nista ne vredi i da moram da je saslusam..
    Kazem, ok...sta hocete...a ona meni "Hocu da ti radis ono sto i ja i da ti prenesem znanje". Pitam a sta je to sto ona radi..kaze "Ja se bavim cuvanjem "malih" muskaraca, nekih ima po 9, nekih po 3 u grupi...
    Rekoh.."Gospodjo, lepo je to sto radite, ali mene ne zanima da cuvam te male muskarce () i molim Vas, nemojte me vise zvati"
    Kaze ona, ok...ali kada vratis bateriju u telefon, pojavice ti se na displeju poruka "Reset my mind"...obavezno klikni na to, da te ne bi oni sa kojima sam kontaktirala zvali...

    p.s. Kada cu ja sanjati nesto normalno i lepo, kmeeeee
    Nisam duuuugo nešto pročitala, još od sna moje prijateljice koja je sanjala malenog delfina u plavom džemperu.
    Poruku je izmenio starsica, 17.07.2009 u 14:06 Razlog: popravila kodove
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #213

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nisam duuuugo nešto pročitala, još od sna moje prijateljice koja je sanjala malenog delfina u plavom džemperu.
    samo se ti smej ...
    pa kad ti ta ista gospodža noćas zazvoni na bojler ili na peglu ... nemoj posle da nam se žališ






    ne bi se ja s'tim zezala...
    Poruku je izmenio starsica, 17.07.2009 u 14:06 Razlog: popravila kod u citiranom delu

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #214

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Nisam sanjala, bila je to noćna mora.

    Ne znam kako, odjednom, udajem se! I ja ne znam kako on izgleda...pripreme teku, neće niko da mi kaže kako mladoženja izgleda ...navodno mi ga je uvalio neki njegov prijatelj, dao mu moj broj, mi razmijenili par porukica...i tup, vjenčanje! Ja u vjenčanici, mama i tata broje eure, kao za miraz ( miraz malo sutra!) i pogledam kroz prozor... (kao sve se dešava tu u naselju) iii vidim moje prijateljice, mašu mi, i plešu, sretne...ja i dalje ne znam kako ON izgleda. Među potencijalnim zvanicama neki transparenti, i na jednom piše "Poklone dobijate 2060." te se i tu malo ražalostim.

    Sestra kao tek ustaje a skoro su 15h, ja bjesnim, govorim da je ovo moj dan, mogla se barem potruditi da joj je stalo...pitam nju kako izgleda, ona kaže da je on Mikija nekog brat, da je Miki strašno ružan, da ne može ni ovaj moj biti bolji. Ja plačem, kumim, molim, da mi ne daju da se udajem za takvog, da mogu još da tražim...ne, mama i tata insistiraju da probam, pa dokle ide, ide. Odjednom sam u sali gdje će biti slavlje, plačem...pojavljuje se moja prijateljica i vidim da stavlja nešto pored svakog tanjira, pitam je šta, kaže ona "svoju vizitku"...nije mi bilo jasno zašto to radim...počnem da uralam na nju, da se ne promoviše na mojoj svadbi...i probudim se.

    Čini se da se nisam udala a ni dalje ne znam kako ON izgleda.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #215

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Jutros (znam da je bilo kada sam presla u deciju sobu..a tu najvise sanjam)...

    Putujem tako Dunavom nekim brodom sa decom, ali brod je "pichio" neverovatnom brzinom (mislim da sam isla u Austriju) i na brodu nikog sem nas. Pazim da mi neko dete ne upadne u vodu...kad staje ...stigli smo. Izvodim ja decu napolje i da se vratim po stvari, kad brod krenuo..

    Ostavim ja tu njih "da se cuvaju" i otrcim na sledecu stanicu...stignem ga. Kazem onom kosmatom sto je vozio da nije u redu sto nije sacekao da pokupim stvari...
    On kao, evo sada ih pokupi...ulazim ja u kabinu, kad ono puno cike i tete sede...

    Pomislim, ajoj ako mi sada neko dirao svtari, ali setim se da su to Nemci...a da su oni "posteni"
    I krenem da skupljam stvari...kad ovaj opet krenuo...ja trk do njega..nakrpim ga samo tako da je u momentu zaustavio....izbacila torbe i torbe i torbe (niskada kraja)...pokacila sve to na ramenima (nemam pojma kako) a njemu rekla da cu u povratku pokupiti Deda Mraza koji je ostao u potpalublju
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #216

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    a ne neee ... "nećete (opet) da me prevarite "




    ma nema šanse ... da čitam šta je sanjaO leptirić ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #217

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    I ja sam sanjala, više snova . Kako sam prije desetak dana gledala na youtube-u snimke poplave u Beogradu...tako sinoć sanjam kao stan veliki na moru, sav u staklu, ali pod škripi, i ja pričam kako šteta tako dobrog stana, a klimav...počne kiša da pada i ja izađem na terasu, da sklonim peškir...kad neki čiča puši tu i ne priča. Ja ga se ne prepadnem, iako je terasa moja. U tom času ooogromni šleper ide bujicom vode, ulica je desno pored stana, i ja pitam tog čiču, je li to ta ulica Cvijića (ako se ne varam) a on klimne glavom. Ulazim u stan i shvatam da to nije stan već neki stari hotel. I tražim sobu broj 8...stalno upadam u kuhinju, restoran...i nailazim na jednu te istu ženu. Dolazim do sobe br. 8 a ta žena ulazi u susjednu, naravno, moj ključ neće da otvori, i ona me gleda čudno i kaže mi da nije zainteresovana i da je ne pratim, ima muža. (Ispada da sam je muvala u snu, Bog mi pomogao). Kaže mi da ja uopšte nisam iz hotela i da će da me prijavi...na to ja vadim ključ sa br. 20 i odahnem. Nađem sobu kasnije, ali na putu do sobe ne idem stepenicama nego se pentram uz ogradu, navodno mi tako brže. Uspjela sam da ukradem neke bločiće, neka sobarica ostavila kolica pored jedne sobe...a ja se našla bločiće da kradem. (Mogla sam toalet papir ili peškir.)
    Sve u svemu sam zabrinuta za sebe... muvam žene, kradem stvari i pentram se kao Spiderman.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #218

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala sam one glupe kratke snove kad samo zadremas i cini ti se da si sanjao satima a ustvari si samo zaklopio oci na 15 minuta a isanjao si za tri dana, ali su ti, po pravilu, najsladji, zato sto sanjas skoro budan i onda uglavnom manifestujes u snu ono sto sanjas, tipa da pricas u snu, da se smejes, places, ritas itd. pa se i probudis na neki gest i bude ti smesno.
    Sanjam ja da spikam sa drugaricom ali ona mi samo cuti u slusalicu i ja se derem i derem.. i jos jedna zvonjava telefona, ali ova je bila dosadna i ja se javim i ona opet cuti. U tom omentu, vice me keva i kaze: "Javi se, zove te Keka." i ja joj iz sna vicem: "Pa javila sam se!" a ona me gleda a ja lezim sa zatvorenim ocima i krene da me picka zato sto je zajebavam a ja joj samo vratim da ne pizdi jer mi nije jasno kako ne vidi da sam se javila i da pricam bas sa Kekom (nju sam sanjala) i kad je usla keva u sobu i dodala mi slusaicu i pritom me probudila iz buncanja, onda sam skontala da se stvarno nisam javila
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #219

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    sanjao sam vise ali se uvek secam ovog kako kuvam kafu u tiganju,drustvo kod mene na kafici, kuvam im kafu u tiganju i to sve normalno stavljam secer zakuvavam sve mi normano,a u tiganju

  10. #220

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Boze sacuvaj.... sanjam, kao vozim nekim autoputem i vidim prevrnuta kola, prevrnutu prikolicu... sve nesto isprevrtano. Odjednom neke dve macke jure za mojim kolima, podlecu pod tockove. Ne zaustavljam se, ali vidim da nisu mrtve. One opet jure i podlecu pod tockove i opet su zive
    neunistiva zlojebaba!

  11. #221

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ma mene predugo i prečesto sreću duhovi prošlosti. Življi i stvarniji nego ikada. Tako bih da držim oči otvorene non-stop.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  12. #222

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Dosta dugo nisam sanjala i to me malo brine. Znači li to da mi san nije kvalitetan?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #223

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Dosta dugo nisam sanjala i to me malo brine. Znači li to da mi san nije kvalitetan?
    Ma kakvi. Ja spavam u prosjeku 5-6 sati...i to periodično..budim se na svako šuškanje, a opet uspije da nadrobim svakakvih gluposti. Bolje da ne sanjaš, ako bar ustaneš odmorna.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #224

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    sanjao sam neku glupost zescu ali nemogu da se setim svega smao znam da je glupo u pm

  15. #225

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ja sam cesto sanjao da letim???Pitao sam koleginice i one kazu da to i nije dobro pa sam se preshaltao na snove u boji,poslushao sam Dugu12,ona kad odlazi sa foruma kaze "i sanjajte u boji"...hehe

Strana 15 od 24 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 23:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •