Šta sanjaju forumaši? - Strana 16
Strana 16 od 24 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 226 do 240 od ukupno 346
  1. #226

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala sam...da sam zapela i pala u neko dzbunje. Tu sam i zaspala. Budim se (u snu) i ne mogu da ustanem. Pogledam dje ba zapelo, kad ono...po meni rastu maline
    I tada sam se trgla. A bolje da sam nastavila da spavam i sanjam...kako takva malinasta nisam otisla u malinarsku zadrugu...da bar neku kintu uzmem

  2. #227

    14 Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Dosta dugo nisam sanjala i to me malo brine. Znači li to da mi san nije kvalitetan?



    Kažu da sanjamo, samo što nekada pamtimo, nekada ne.
    Kvalitet sna nema veze sa snovima, ili možda ima, u zavisnosti od toga, koga, ili šta sanjamo.


    Sanjam divljinu...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #228

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Neću ja više sanjati...a-a! Prije neko veče sam sanjala kako se sexam sa jednom prijateljicom! Brate mili...nema više smisla...ili bolujem od izrazite nejebice...ili mi anđeo šmugnuo sa jednog ramena a đavo počeo da komanduje. Elem, rekoh joj za san...dobrih pola sata smo se smijale...i pita kakva je bila... ja kažem da smo za'ebale XXL Dream i Hustler San bez snova molim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #229

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala sam Gospodina NE
    kao on stoji na nekoj prometnoj pariskoj buskoj stanici
    ima zaket,tri cetvrt pantalone i nekakvu cudnu kapu
    sve je od istog brokata,skupocenog i sljasteceg,tako ,malo vuce na Versace brokat za namestaj a nije,znam da nije
    svejedno
    on u mom snu povremeno ima lice onog glumca sto je u Ameliji Pulen pravio ljubomorne scene svojim devojkama
    dakle,Gospodin Ne stoji i gospodski gleda ispod oka
    a povremeno nabaci na lice i nekakav sasvim uobrazen izraz koji mene ljuti
    ja prolazim slow motion celu tu scenu,u nekakvoj dugackoj crnoj limuzini
    on uobrazeno gleda ispod oka a ja ko kobila,pravo u oci,i pomalo izazivam jer me nervira ta kapa i taj zaket
    mada je dezen super i kroj je ,onako,srednjovekovni
    i sad,limuzina skrece za ugao,i ja se,prostakinja i plemkinja,isplezim.....


    eto

    gde mogu da zatrazim pomoc?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #230

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    eto

    gde mogu da zatrazim pomoc?
    Gdje nađeš adekvatnu pomoć...proslijedi upute kako i ja da je nađem na istom mjestu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #231

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    povodom onih mormona... setih se jutroshnjeg sna.... da ne preprichavam sve, bilo je zamrsheno i u pojedinim momentima sexplicitno....

    ...njegova druga zzena izbacuje iz kreveta shesto dete jer ga je preraslo a ja jedva jedno.


  7. #232

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat zrNce - nekomE kaže:
    ....

    negde sam zaboravila tashnu....i kljucheve....a morala sam da idem u nechiJi stan i okachim na zid onaj sat...stari....sa kukavicom....
    i uopshte ne znam oTkud ti.....
    pitao si me da podjesh samnom....da mi pomognesh....
    shetali smo nekim bulevarmo....
    bilo je shiroko....sunchano....i vetric je neki pirkao....
    nosila sam neku belu haljinu....hodala sam bosa
    bila sam nalik devoJchici....
    ti si skinuo maJicu i nosiJo je preko ramena....
    na jednom semaforu si mi skloniJo kosu sa lica....
    na drugom sam ja tebe poljubila u obraz.....
    na trecem nas je pandur zaustaviJo....

    .....
    jbmliga...







  8. #233

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    dete (koje i nije vishe dete) mi je kod oca vech dve nedelje... nije to ni daleko...odma' tu u komshiluku.... al sam nameran da ne zivkam ... Korto (neokortex) je in peace sa celom idejom al Hypo (hipotalamus) neshto talasa ...

    ..te tako jutros posle konstatovane migrene i ovog jutra, okrenem se na drugu stranu u nameri da je snom udavim, al Hypo pochMe da maltretira sa snevima....

    ....sanjam da sam nabasala na father&son u mariboru ( ) i poshla s njima do hotela.... tamo guzzva nevidjena.... k'o da je hostel... klinaca zilion... k'o u americhkim filmovima o spring break-u... i izgubim ih u tom hotelu....ostave me da chekam red za senviche i odu da kao neshto pogledaju, pa che me chekati u sobi... i nestanu....

    ..popizdim, naravno, iz odma! zevam okolo da ih uochim, al nishta. odem do recepcije (hodam u charapama ) i gospoice odma znaju na koga mislim -"ah, da, to su ona dvojica sa chetrnaest stavki na room service spisku...". pogledam spisak: chokoladna torta, sladoled, kup, senvich s prsutom, ruska salata, sendvich, sendvich, sendvich...., chokoladna torta....

    neche da mi kazze broj sobe jer je to protivno pravilima i ja krenem od sprata do sprata da ih trazzim (sad vech bez charapa).... i nagledam se svega i svachega.... i sa svakim spratom sve vishe besna na oca od deteta mi

    .... i tako... probudim se besan....al ne uzmem telefon u ruke da mu se na'ebem m'mtze!
    & underpaid......

  9. #234

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ma to nije toliko važno. Opasno je kada počnete sanjati budni.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #235

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Decu uglavnom...malu, chupavu, nasmejanu..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #236

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Kakvu sam ja glupost sanjala sinoć... Kao u nekom hotelu sam u sobi sa nekim poznanikom i njegovom devojkom. Njih dvoje su jako ljubazni sa mnom. Smejemo se. Onda mi se on približi i pred njom kaže kako već odavno mašta o meni i kako bi voleo da spava s mnom. Ja očekujem da će ona biti ljubomorna i napraviti scenu, međutim ona uzima beleške i pravi naučni rad o tome da li bi to bilo izvodljivo.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  12. #237

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Definitivno moram da smanjim dolaske na forum.

    Sinoć sam sanjala u nejasnom snu, tri persone sa foruma. Biterlemon, Believer i Bellissima. Ali totalno nejasno...a na kraju se ispostavilo da je to sve jedna osoba. Tačno sam se probudila i rekla sama sebi da nisam normalna i da ima da me nema na forumu. Zbog vlastitog zdravlja i sigurnosti.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #238

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Nebuloze uglavnom,ima tu svega i svacega
    Zadnje sto sam sanjala,tj juce je da sam kod zubara i dobijam injekciju sa iglom
    od pola metraI cekam da pocne dejstvo anestezije,ali nikako da pocne
    Onda mi zubar kaze,mora da cekamo neko vreme,ali da te upozorim prvi zub koji
    ti budem popravio neces osetiti,drugi ce da boli
    Teske budalastine

  14. #239

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ovaj moram da pritefterim

    Opet forum, forumasi, nesto poput BB

    Kuca onako, kao predratna kasarna (mislim nemam pojma kakve su kasarne bile tada, ni sada...ovo predratna naglasavam da je izgledala sva siva, metalni kreveti, sivi zidovi, jad i beda...). Preko dana je bilo nekih carki sa jednom clanicom (stanovnicom) i dosla noc. Pustaju nam kao neke radijske emisija, i odem ja do starsice da joj pokazem sta sam tokom dana iz dosade (a i opklade) izvezla crvenim koncem na papiru u svesci ( inace nikada nisam vezla ). Pogleda ona...ali kaze...cekaj slusam emisiju.
    Ustanem ja, kao da idem u toalet i pogledan na sat...7 sati. Udejm unutra (isto grozan kao i ostatak kuce) i zakljucam ali vidim da je starka krenula isto...i kada je bila ispred cujem(o) neki sablasni sapat...
    ...Koliko je satiiiii...
    Starka se uplasi i kaze...E, L. otvori vrata, molim te...
    Otkljucam ja, ona brzo uleti...i vidimo da je vrata sva jadna...dole od vlage sva rascvetala...sigurancija = zero
    Cutimo mi tako, pomislimo na moment da nam se pricinilo...ali zacuje se opet isto pitanje..i mi pocnemo da se "zezamo" kao tacno je 7 sati 0 minuta 0 sekundi, pa 7 sati 0 min 10 sec...naizmenicno...
    Kada odjednom na zidi, pomera se neka slika....kao preko nekog projektora...i lagano se povecava...i vidim tekst koji sam taj dan videla na msn-u

    ***** says: Veceras ce tu neko da nagrabusi, i to jako...
    I odjednom krene slika nje...zakrvavljenje iskolacene oci, kosa mokra od znoja...krece kamera polako na dole....bela uska treger majica a preko neke providne kese, ruke vezane lancem dugackim a na rukama rukavice prgaste, sa isecenim prstima...i krene polako da oslobadja ruke od tih lanaca...

    Vidim ja tu neki prozor, otvorim ga i kroz njega...a za mnom i starka...i krov...nepregledan krov...

    I tu se ja probudim, ali ne smem oci da otvorim, u zivotu cini mi se nisam se toliko uplasila, ni na javi ni u snu...pogledam na sat...7 sati

    A sada mi se mota ona pesma...

    ...rekli su mi da je luda, al' bas toliko...to nisu rekli...
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #240

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ajoj, nemam pojma
    al' sve neke noćne more
    otkad pročitah jedan post na forumu
    non-stop sam u paničnom strahu

    ...ma kao u karpenterovim filmovima
    zatvaram vrata, zaključavam prozore - ili to beše obrnuto

    na kokošinjac i box za kerove sam nabacio katance i lanac
    mačka zaključavam čim padne mrak,
    a akvarijum sa zlatnom ribicom držim u sefu
    reflektore više ni danju ne gasim... a kamoli noću
    silne pare bacih na protivprovalne alarme i kamere za video nadzor
    ma ne može muva da proleti

    ...džaba sve
    i dalje čim zaspim, i počnem da sanjam,
    mene obuzme neki strah
    i budim se obliven hladnim znojem
    pa onda onako bunovan gledam u monitore
    što je još gore... jer u svakoj senci vidim njegovu siluetu kako vreba

Strana 16 od 24 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 23:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •