Šta sanjaju forumaši? - Strana 19
Strana 19 od 24 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 346
  1. #271

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Stojim u prodavnici čekajući na red.
    Ulazi neki dedica i glasno svima: Heute nacht kommen, svi večeras!
    i odlazi
    potom pitam na kasi: Šta ovo bi?
    Ah, ništa, to je jedan deka od preko 80 god.
    Kao malom neko mu je tu rekao da obavesti komšiluk da će uveče biti fešta a mali je zaboravio.
    Posle kada su ga izgrdili svake godine pravi feštu osećajući se verovatno krivim zbog toga.

    šta li sam ja zaboravio pa sanjao ovo?
    I tako u beskrajno!

  2. #272

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Malo odremao popodne, pa:

    sanjam, kao što i se dešava često, filmski...znači, neka mešavina sf epskog spectacla...elem, ono što sam zapamtio je sledeće.

    mi medvedi (e sad, nemamo oblik medveda, nego smo kao ljudi, ali ja znam da smo medvedi, i svi znamo da smo medvedi) smo u fajtu sa vukovima i slepim miševima (ni oni ne izgledaju kao vukovi i slepi miševi, ali ja tačno znam ko je vuk, a ko slepi miš, i oni to znaju, i svi to znamo) i čekamo ih za završni obračun u našim medveđim pećinama (koje ne izgledaju kao pećine, više kao velelepne dvorane, ali ja znam da su pećine, i svi znamo da su pećine). Dominantan osećaj je moj razgovor sa meni bliskim medvadom (za koga mislim da je moja keva, a znam da nije, ali je takav osećaj brige, i vezanosti za njega), koji oseća da neće preživeti bitku, i ja ga grlim, i užasno besan čekam da vukovi i slepi miševi dođu. Mi medvedi ih čekamo. Mogu da vidim sebe sa strane, kako mi sijaju oči, besom, svim medvedima sijaju oči sijaju tako, i vadim mač iz korica, jako lagani mač, i oštrica mu sija kao oči nas medveda, i kao da je već natopljena krvlju.

    Čekamo u tišini.

    I tu se probudim.


  3. #273

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sada znam kako je biti "devojka" tj. biti u vezi sa glavnim mafijasem u gradu.
    Jako zaebaTo
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #274

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    U posljednje vrijeme sanjam isprekidano...po desetak snova...

    Elem...sinoć...jutros..kad već, sanjam ja kao šepurim se ja po Novom Sadu sa sestrom...i prolazimo jednom uskom ulicom, i ja pomislim u sebi "ovdje živi leptirić" ....i napravim 10-ak koraka....kad ide leptirica...sa nekim kesama iz nabavke... ...iiiii kao prođemo samo jedna pored druge. Ja sam nju prepoznala ali nisam reagovala. Dođem sutradan na forum i napišem joj to. I dogovorimo se za kafu.

    Mislim..niđe veze.

    A drugi san je da sam sanjala da je počeo rat opet. Piše u sanovniku da ću imati sukob sa vlastima. Kako god, osjećaj poslije takvog sna je bio grozan..grrroozan...da mi je došlo ujutro kad sam se probudila da viknem "mamaaaaaaaa"
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #275

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjao sam da slušam neku pesmu od Rundeka, ali neku novu, koju nikad nisam čuo. Bila je u blago rege fazonu, ali sam text zaboravio.

    Dešavalo mi se da sanjam neku pesmu na engleskom (čije reči ne znam, uopšte možda ima nekoliko pesama na engleskom koje znam napamet), sanjam kako je slušam na radiju, i ide melodija, idu reči, sve regularno. E sad, znači li to da ja u stvari znam tu pesmu napamet, ali jednostavno ne umem da otvorim fioku u mozgu u kojoj ona boravi?

  6. #276

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    to znachi da si na rubu ozbiljnog nervnog sloma koji che rezultirati dugim periodom akutne shizofrenije u kojoj chesh komunicirati s bichima iz druge dimenzije od kojih chesh (u zavisnosti od chistote tvoje dushe) dobijati inspiraciju za umetnicka dela (muzichka pisana i/ili slikarska) ili naredbe za unishtenje imovine i/ili ljudi..... ukoliko ne izvrshish samoubistvo zbog radi overloada na nervnim chelijama.

    predlazzem da jedesh vishe mesa, dzikerice, mleka i mlechnih proizvoda kao i da ne idesh naduvan na spavanje....

    & underpaid......

  7. #277

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    forumašice...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  8. #278

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjao sam kako padam sa nekih visina,velikom brzinom...i pokusavam da se zaustavim ali nigde slamke,samo brzina,sve veca...taman kada sam pomislio da cu udariti o tlo,uhvati me panika i probudih se....i zeznem gravitaciju da ucini svoje.

    PANTA REI

  9. #279

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Uh-oh nadam se da ce neko da mi protumaci ovaj ludi san shto sam sanjala sinoc.
    Sanjala sam kako treba da letim helihopterom sa svojom malom necakom,al nisam uspela jer mesto goriva sam imala zeleni i plavi teterdzent koji nisam mogla da koristim.Od jednom se ta scena prekida i nalazim se na faxu gde srecem dvoje kolega i oni me upute na neko mesto,a jednom se i to prekida i nalazim se sa deckom u nekoj ogromnoj kuci i on mi je pojeo sve lepe kolache i ja ajd dobro nema veze,odem u neku sobu i jedan ceo orman je u znaku broja -3 ,ustvari to je bio neciji regal. I dobijam zadatak da iz broja -3 napravim iracionalni broj i tu se budim.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  10. #280

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Vampire. Cesto i dugo. I uopste nisu sexy, mladi i arrrr..

    ..moram prestat gledat serije, Boze daj mi snage..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  11. #281

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Pu, sanjala sam 3-4 sna...samo sam 2 upamtila

    Prvi san..sanjam mog bivseg momka iz studentskih dana (sada zivi u DE) i kao smo mi u vezi i kao sve super, valjuskamo se na krevetu, on me ljubi, mazi...a na krevetu pored lezi njegova bivsa devojka...
    Ona ga celo vreme zapitkuje...pa sta si ti video u njoj, pa ona je ovakva onakva...a ja u tom trenutku ugledan na plafonu velikog gustera (zuto-crvenog) i sledim se
    Odjednom taj guster skace na njega...on ga mahinalno prebaci meni a ja njoj. Ona pokusala da ga baci meni, ali ja skocila i uletela u kupatilo i zakljucala...
    Ona potrca za mnom, kad ja vidim da na vrata od kupatila nema ono staklo...vidi i ona i ubaci mi onu zivotinju...i tu se ja budila

    Drugi san...ulazim ja u moje kupatilo...kada tamo neki cigo se tusira i ja ladno sedan na wc sholju...pred njim
    U tom trenutku cujem neko zvoni na vrata, ustajem ja (ali iz mog kreveta u RL) dolazim do vrata...kad nema nikog...
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #282

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ne smem da kazem koji je forumas u pitanju, ali cu samo da kazem da sam se strasno smorila kad sam se probudila i skontala da to ljubljenje nije stvarno, da samo sanjam. Jbg, to good to be true. A tako sam bila hepi u snu, ne secam se da sam se tako lepo jubiJo skoro
    Prvo smo se samo rukovali.. i tri puta u obraz.. al' treci nije zavrsio na obrazu, nego me cmoknuo slatko, sladje, najsladje i rekao mi: "Pa hajde, pitaj me to sto zelis.", i ja se postidim i pocnem da se smejem, okrecuci glavu od njega da ne vidi kako sam pocrvenela.. i kad me je uhvatio glavu, okrecuci me polako ka njemu da nam se pogledi sretnu, ja izgovorim: "...(njegov real life nadimak), zelis li da budes sa mnom?", da bi se ponovo nasmejao, pokazao one zubone lepe bele i cmoknuo kako nije skoro niko. Ljubili se i ljubili i ljubili.. sve dok se nisam probudila Mrzim kad se ispostavi da tako lepo samo sanjam.


    E.. ko pogodi koga sam sanjala, dobije pivo
    Poruku je izmenio starsica, 05.05.2010 u 22:42
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #283

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjao sam da stojim sa sestrom u svom dvorištu, i da je puno ogromnih borova (kojih u rl nema uopšte, je li), i u jednom trenutku sa njih počnu da opadaju iglice, ali kao kad gledaš usporeni snimak, i odjednom je vazduh bio ispunjen borovim iglicama koje lagano padaju presijavajući se na suncu, bojeći okolinu u sjajnozeleno, i mi smo gledali, i ćutali...i bilo mi mnogo žao kad sam se probudio.

    I razmišljam: jebote, ako već jednom mora da se umre, bilo bi sasvim ok da se iz tako nekog sna premestiš tamo negde.

    Inače, dobro jutro.


  14. #284

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    nedeljama unazad sanjam budalashtine.... nisam imala inspirativan san vishe od nekoliko meseci... josh se secham onog sa temom 1880-te kad sam pekla pusla kore u pechi za zzelezo... kako je to bio dobar san ...kompletna pricha sa pouchnim krajem...

    a sad samo neka glupa mrcvarenja. ono kad znash da je san i da je glup i u snu pitash mozak koj' mu je qr i shta shlajfuje vishe po imbecilnostima.... chak nisu ni za strah nego samo onako.... muchno mrcvarenje bez smisla prozzeto nekim retardiranim sexom u najavi s nemoguchim likovima - debela zzena od mog oca, neki bubuljichavi osnovac... josh da pochnu kuchichi da se pojavljuju ... uplashila sam se kad sam videla onu glishinu sliku u fotografija dana da je to sledecha slika na kojoj che da mi preskache laser dok spavam.....

    veeery boring
    & underpaid......

  15. #285

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Da li neko zna kako da se oslobodim snova!?
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

Strana 19 od 24 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 05:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 20:11
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 23:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 22:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 17:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •