Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vire...
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vire...

    Tema je jasna, navalite da vas čujem , da li mislite da je ovo tačno . Ajte da vidimo vaša iskustva s tim. Da li te mirne posle izvesnog vremena podivljaju i postanu ultra-giga-mega humano uslužne nama momcima-al na finjaka prikrivajući se, i posle se živi iznenadite kad vidite da ste imali x nestašnih devojaka-a da nijedna od njih nije bila toliko nemirna mala koliko baš ta mirna.
    ...................

  2. #2

    Odgovor: Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vi

    Kad se cura ponasa kao biljka tad je problem, sve ostalo je prihvatljivo! Dešavalo se da sam bio iznenadjen od strane "mirnih" curica, i tada sam obicno ostajao bez teksta. Al meni to nesmeta, mene samo nerviraju devojke koje se prave "fine" (kako ta rec glupo zvuci) i koje se kao gade muskaraca, a ovamo se ... na svakom cosku. Svetica je u svom mestu, dok sa strane radi ko drakstor. U filmu "Americka Pita" je dobro docarana jedna mirna devojka (Mišel), na kraju se ispostavilo da nije bas toliko mirna, vec i da je malo nestasna. Ja sam imao svoju Mišel i bilo mi je OK. A vi? Vaša iskustva?

  3. #3

    Odgovor: Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vi

    Citat Nenad_DPb kaže: Pogledaj poruku
    Vaša iskustva?
    Iskustvo govori da su nestasnije uravnotezenije koliko toliko, imaju balans, i ne izazivaju iznenadjenja-takve su kakve su od pocetka pa do kraja. A sa onim preterano mirnim, imam losija iskustva. Nestabilnije su , i cak se desavalo da samo od jednom pozele da nadoknade sve sto su nazovi propustile za period u kome se nisu zabavljale (jer su gledale prvenstveno skolu kao obavezu ili slicno) dok njihove vrsnjakinje jesu, pa ove nisu imale po par godine duze decka nego li sto su im drugarice imale, nabile sebi neke komplekse, i kad te opletu, iznenadis se, i prosto ostanes bez teksta da tako mirna odjednom tako naglo hoce da nadoknadi nazovi sve propusteno.
    ...................

  4. #4

    Odgovor: Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vi

    Hehehehehe, život Tko zna što ti sve donosi..ili koga donosi..

    Mislim da nije točno da se sve cure moraju malo izdivljati. Ovisi jel' to nešto u njima da im fali ili će im faliti.

    Zapamtite, svaka ljubav je lutrija.


    Do samog kraja ne znaš jesi li jedini dobitnik binga ili vas ima više (figurativno rečeno i lijepo sklepano)
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #5

    Odgovor: Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vi

    ...sve to zavisi od situacije......ima tih finih ...koje su fine zato što neće niko ni orah iz ruke da im uzme.......pa ostaju fine ceo život...a rado bi se pokvarile......a ima i onih drugih koje se ne prave fine...ali to bude u stvari samo maska...koja brzo padne ako ima pred kim......a ima i onih koje su stvarno fine...ali kad im nađeš "slabu" tačku ...prestanu da budu fine u određenim situacijama borbe "prsa u prsa" i obrnuto u raznim pravcima.......a čim se borba završi i koplja se spuste... ...one opet postaju fine...do naredne bitke...

    ...u stvari možemo ovako u nedogled......kaže ona poslovica...100 ljudi 100 ćudi......100 žena 200 si.......ćudi... ...minimum...

  6. #6

    Odgovor: Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vi

    Opet ste se 'okomili' na 100 žena 200 si**.. Hm, ajmo ovako pogledati i obrnut situaciju.

    ~100 muškaraca 200 ja** (i kormilar)
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #7

    Odgovor: Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vi

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Opet ste se 'okomili' na 100 žena 200 si**.. Hm, ajmo ovako pogledati i obrnut situaciju.

    ~100 muškaraca 200 ja** (i kormilar)
    ...slab sam na si** pa se okomim......to mi je izletelo...posle sam se ispravio i napisao ćudi...


    Hm, ajmo ovako pogledati i obrnut situaciju.
    ~100 muškaraca 200 ja** (i kormilar)
    ...nemam ja ništa protiv......ali ne znam kako bi skupili svih 100......ja znam još jednog pored mene ko je spreman da se odazove pogledu situacije...

  8. #8

    Odgovor: Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vi

    Uglavnom, kao i u svakoj raspravi, zaključili smo da nitko nije isti. Možda samo sličan. Stoga.. Sreća ili ringišpil

    A moj primjer.. Prošla to ispucavanje i sad sam 'majka mila'
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #9

    Odgovor: Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vi

    ja izbegavam te "fine" i zene i muskarce......

    obicno su u pitanju idioti.........


    vise volim "nemirne i vrcave" sa kojima bar znas na cemu si.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  10. #10

    Odgovor: Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vi

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Iskustvo govori da su nestasnije uravnotezenije koliko toliko, imaju balans, i ne izazivaju iznenadjenja-takve su kakve su od pocetka pa do kraja. A sa onim preterano mirnim, imam losija iskustva. Nestabilnije su , i cak se desavalo da samo od jednom pozele da nadoknade sve sto su nazovi propustile za period u kome se nisu zabavljale (jer su gledale prvenstveno skolu kao obavezu ili slicno) dok njihove vrsnjakinje jesu, pa ove nisu imale po par godine duze decka nego li sto su im drugarice imale, nabile sebi neke komplekse, i kad te opletu, iznenadis se, i prosto ostanes bez teksta da tako mirna odjednom tako naglo hoce da nadoknadi nazovi sve propusteno.

    Iz zenskog ugla... mirne tj. "fine" devojke uglavnom su totalne neizivljene lujke cim malo popusti lanac,pa ne mozes da ih prepoznas u takvim situacijama dok su ove vragolaste takve kakve su dok ne sretnu nekog ko ce ih smiriti...

  11. #11

    Odgovor: Nisu nestašne isto što i neverne devojčice. A da li ispod Mire sto đavola vi

    ne znam nikad nisam umeo da procenim djavolka od kaludjerke. Neki kazu ima razlike ali sa godinama uglavnom sve postaju ko muskarci samo pricaju o sexu a nista od njih.

Slične teme

  1. Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?
    Autor SQUAW u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 17.02.2015, 15:40
  2. Robert Nesta Marley
    Autor nattydread u forumu Muzika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.05.2010, 22:07
  3. Devojčicu odgajili psi i mačke
    Autor SQUAW u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.05.2009, 00:42
  4. Neverne Bebe
    Autor Goga u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 26.09.2008, 02:21
  5. Devojčice i dečaci
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.09.2008, 10:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •