Gde i kako ste se upoznali? - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 80
  1. #16

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Eh, davno to beshe

    Upoznali smo se na Krstarici, i to na najludji nachin Upala je sa nekom drugaricom na kanal novi-sad (gde drugde ), i pochele su da "pevaju"... Onda sam im ja, kao tadashnji zamenik glavonja, rekao da prestanu, drugarica prestala, ona nastavila... Ja je izbacim... I eto... Upoznasmo se :D

    Bili smo prijatelji dugo, dugo, da bi se sve promenilo kad me je pozvala da zajedno dochekamo 2006...

    A ostalo... Pricha za drugu temu...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  2. #17

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Imamo zajednicku prijateljicu, koju sam pozvao na rostiljanje kod ortaka na vikendici i ta prijateljica povede nekoliko svojih, izmedju ostalih i nju...od tog dana smo ludi jedno za drugim!

  3. #18

    07 Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Upoznali smo se sasvim slucajno u kaficu. Ja sam prisla da se pozdravim sa par drugova, i on je bio tu. Nije mi se nesto posebno svideo, mislila sam "sladak decko" i to je sve. Ali ja sam se njemu jaaako svidela ( kako je on kasnije rekao ) i odmah je poceo okolo da trazi moj broj. Dopisivali smo se i sretali povremeno ( posto zivim u drugoj zemlji, je l' ) nekih sest meseci. Za to vreme smo postali dobri drugovi, ja sam ga malo bolje upoznala i... Svideo mi se Dva dana pre nego sto sam trebala da se vratim u Bec, smuvali smo se

  4. #19

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Sedeo je u klupi ispred mene...


  5. #20

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Upoznala sam ga na aerodromu,odnela sam greškom njegovu torbu(iste su,muške ),jurio je jadan zamnom,a ja se pravila blesava,kao,Bože moj,valjda znam kako mi izgleda torba!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  6. #21

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Prvi put smo se videli kod mene kuci posto je dolazio par puta kod mog caleta poslom...nisam ga primecivala, a kasnije smo se upoznali u mojoj firmi gde radim...

  7. #22

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    U kaficu u kome sam radila.Dolazio je redovno tamo sa svojim drustvom.Nisam nikako mogla da ga smislim,a i svideo mi se njegov drug...
    Uvukao se pod kozu, evo vec cetiri godine.

  8. #23

    Gde i kako ste se upoznali?

    Ah...prvi put sam ga videla i cokila u obraz na jednom parkingu u zemunu...tu blizu smo popili kaficu...bili sat vremena zajedno....Onda sam ja otišla u NS...Šetali gradom...vodio me na ručak... ispratio na bus...i tako...
    A onda smo se smuvali ... posle par dana...u Beogradu...u kolima...u centru...kad je došao po mene na posao...

  9. #24

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Upoznali smo se u kaficu - jednostavno, prisao mi je sa zeljom da se upoznamo i da pricamo. Istog trenutka smo se pronasli na istim talasnim duzinama, i jos uvek je tako!

  10. #25

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    mi se upoznali na jednom drugom forumu i eto, danas nam je godina dana
    moomoo meee jooouu

  11. #26

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    ukrala mi srce sarenim noktima i novom metlom
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  12. #27

    02 Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    E verovali ili ne mi smo se upoznali kod maticara... mislim na svadbi kod nekih prijatelja...
    Drugi put sam ga videla kada kada su nas pozvali da budemo krsni kumovi njihovom sinu....
    E treci put je dosao da mi namesti antenu ...posto sam imala sobnu...tamo neke "93 god...dosao,ostao ali nije popravio vec stavio satelitsku...
    Jos hvatam isti program....

  13. #28

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    vracala sam se kuci iz shkole krcatim busom.... stajao je ispred mene.... vozach je naglo zakochio i ja mu poletela u zagrljaj....
    kao u filmu... dugo smo bili ludi jedno za drugim... a sad smo jako dobri prijatelji...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  14. #29

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Na reprizi nove godine u jednom kaficu posvadjali smo se oko stolice.
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  15. #30

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    upoznali smo se na internetu, pricali smo samo kao prijatelji tako smo mislili i ostat, islo je to nekih par mjeseci tako, sve dok se nije pocelo spominjati i nase sexualne veze, pa je krenulo zanimanje jedno za drugo, i tako se nasli jednog dana i dan danas smo vec skoro godinu dana skupa kao ljubavnici, prijatelji i kako god se to moze nazvati, bitno je da smo happy.

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Koju ste poznatu ličnost upoznali live?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 11:24
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •