Problemi sa Torrentom - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 39 od ukupno 39
  1. #31

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    zeMske fala vi
    dugana i Neufacena.. hvala vam na pomoci, uspeh ja to nekako
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #32

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Koji FireWall koristis, ako nije Windows-ov, onda mi reci i verziju, koji windows, i koja je verzija uTorrent-a?
    Pokusaj da u firewall-u dodas u exception list utorrent i da mu das sve portove, ili opet samo taj koji je u konfiguraciji u uTorrentu.

  3. #33

    Torrent

    Imam problem sa torrent dowloader..skida mi jako sporo ako 6kb/s,a imam net od 2mb/s...svi mi kazu da treba da ga podesim..ali ne znam kako..jel moze pomoc????

  4. #34

    Odgovor: Torrent

    Ja ne koristim torrent nešto naročito, ali u vreme kad ga koristim, uvek sam izvlačio maksimum brzine.

    Ograniči upload na neku razumnu meru, recimo 6-7 KB/s, nabavi listu trackera negde na internetu i ubaci prilikom downloada. Dao bih ti listu koja sigurno radi, ali je sajt na kom sam je našao prethodni put trenutno offline. Ovde http://thebeehive.info/p/tlist.htm imaš listu trenutno aktivnih trackera. Ubacuješ ih tako što u podacima za download klikneš na trackers - add tracker i onda ubaciš linkove jedan ispod drugog.

    Otvori port za program kojim skidaš torrent u firewall-u. Mada, meni uTorrent radi sasvim dobro bez otvaranja porta (Telekom Srbija ADSL).

  5. #35

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    e,uradio sam to sto si rekao ali i dalje sporo skida...svi mi kazu da treba da podesim port,ali ja ne znam kako....sta da radim???

  6. #36

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Na adresi PortForward.com - Free Help Setting up Your Router or Firewall se nalazi detaljno uputstvo o tome kako otvoriti port, isuviše je to za jedan post na forumu. U prvoj listi izaberi model rutera koji imaš, a zatim program koji koristiš za skidanje torrenta. Vodi računa o tome da je potrebno da dodeliš računaru statičku IP adresu, što je takođe objašnjeno na strani.

  7. #37

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    E,stvarno ne znam vise sta da radim.,podesio sam port,i funkcionise,ali mi i dalje sporo skida nekih 20kb/s..sta da radim,koliko tih trackera treba da ubacim???
    Poruku je izmenio Morpheus, 22.09.2009 u 19:38 Razlog: O pirateriji....

  8. #38

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Pa, brzina skidanja torrenta zavisi od broja seedera (onih koji dele fajl) i broja leechera (onih koji "skidaju" taj fajl). Trakeri (tracker - onaj koji prati, otkriva, pronalazi) ti pomažu tako što pronalaze veći broj seedera, pa samim tim povećavaju i mogućnost skidanja većom brzinom. Ta brzina varira, nekad ćeš izvući punu brzinu, a nekad će kilaviti sa 5KB/s.

  9. #39

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Torrent koristim od 2006-e i nikada ni jedan problem nisam imao tako da sam se malo zacudio kada sam video naslov teme jer je meni to strano zato sto torrent smatram najboljim programom za download.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Problemi sa stolicom
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2008, 21:52
  3. Problemi sa titlovima
    Autor Najgora u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 17:58
  4. Photoshop problemi
    Autor SQUAW u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.12.2007, 10:32
  5. Problemi kod beba
    Autor SQUAW u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.01.2007, 21:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •