"Svi ste vi isti" - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 88 od ukupno 88
  1. #76

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Sad mi je lakše, msm, kad znam da nisam frik, no da ima i drugih muškaraca sa takvom maštom.

    Ipak, to govori u prilog stava što ga je iznela Leptirava.
    Ipak..grešiš sada !
    To ne govori u prilog tog stava jer ja pripadam likovima koji se ne osvrću za prolaznicama. Zaista, nemam "prljavu maštu" u vezi istih ali priznajem da mnogi to rade kako gore napisah. Kao što reče, imamo obojica prijateljice, neke i decenijama. Svestan si da mnogi negiraju takva prijateljstva?
    Čim si sposoban da budeš toliko dugo pravi prijatelj a da se ništa fizički ne promeni iako ima nekih trenutaka kada postoje šanse (kada je neko uteha i podrška drugome..pa to "pomeša" sa prekom potrebom za ljubavlju), znači da si "drugačiji". Čim nas ima "drugačijih" ne može se reći "svi su isti".
    E sad...i sam se slažem sa Leptirićem oko jednog. Polovi su upućeni jedno na drugo..a način kako se sa time nose je nešto što nas razlikuje .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #77

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Izgleda da se nismo u potpunosti razumeli. Ja nisam Leptiravu razumeo da ona misli da smo svi isti, a ni sam ne mislim tako.

    Po njenom (Nisam drveni advokat, no objašnjavam kako sam je ja shvatio.) razlikujemo se u putu do cilja koji nam je svima isti. Neki do cilja stignu pre, neki posle. Većina naiđe na nepremostive prepreke, a neki od cilja i odustanu, zarad "viših ciljava".

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #78

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Izgleda da se nismo u potpunosti razumeli. Ja nisam Leptiravu razumeo da ona misli da smo svi isti, a ni sam ne mislim tako.

    Po njenom (Nisam drveni advokat, no objašnjavam kako sam je ja shvatio.) razlikujemo se u putu do cilja koji nam je svima isti. Neki do cilja stignu pre, neki posle. Većina naiđe na nepremostive prepreke, a neki od cilja i odustanu, zarad "viših ciljava".
    Vidiš, boldovano je diskutabilno.
    Čak ni "cilj" ne verujem da je svima isti.
    Primer:
    - Nekome je neka žena "cilj" jer želi recku,
    - Nekome je žena "cilj" jer želi porodicu,
    - Nekome je "cilj" jer ona je intelektualna gromada,
    ..znači....ne verujem u iste motive, iste ciljeve, istu potrebu.
    Jbg...nije "isto" ako neko traži recku ili ljubav, provod ili potomke, da "legne i ćuti" ili da priča satima .
    Poruku je izmenio Sivi, 23.08.2012 u 00:25 Razlog: ili
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #79

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Posle svega zaključujem da su svi oni isti. Samo je Sivi malo drugačiji.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #80

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Posle svega zaključujem da su svi oni isti. Samo je Sivi malo drugačiji.
    Ne..običan sam čovek. Koji razlikuje navedeno.
    Evo primera:
    - Od kada je isto ako je neko muž i ako neki želi da siluje?
    Isti "cilj"? Isti porivi (ljubav ili samo sex)? Isti načini? Isto što je neko sluša i što bi neko da "legne i ćuti" ?
    Jbt....ja nisam svetac, daleko sam od toga i nema potrebe da mi Miš ili Beliverka nešto "pripisuju".
    Čini mi se da "pričam kineski" .
    Ko kaže da nikada nije deo života ranije ili sada proveo u nekoj internoj etičkoj dilemi LAŽE! Život piše interne romane i tu nema "bezgrešnih" i "junaka". Ima samo običnih ljudi...koji se, ipak, razlikuju .
    Poruku je izmenio Sivi, 23.08.2012 u 00:40
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #81

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Nisam nikad izgovorila ove rijeci.
    Cula sam druge da to govore, ali ja ne volim kada ljudi govore tako generalno o necemu, pa ni o muskarcima. Mada, postoje neke stvari u kojima je vecina njih ista ili slicna. Ali ne svi.
    Sigurno da je bilo situacija ovog tipa, kad se razocaras u nekoga, ali poenta je u tome da se nadje neko ko nije isti kao svi, je l'.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  7. #82

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Nisam izgovorila,mada sam mislila u sebi.I drago mi je sto sam se prevarila,i sto nisam izgovorila naglas..uvredila bih tu osobu..

  8. #83

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    Primetila sam jednu "slučajnu" koincidenciju, koju ste možda drage moje i vi..."Ne čitaju mi misli!!!".....Dakle, svi su isti))

  9. #84

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    to znam da kazem u revoltu i znam da ce krenuti uvredjena samoodbrana pa kontranapad
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #85

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    uh biter....pa to kao naoad globalnih razmera...uplaši me...Više volim lake note

  11. #86

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    ja se samo nokata plasim.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #87

    Odgovor: "Svi ste vi isti"

    note ne nokte...qq šta radiš kad te grebu?

  13. #88

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •