Volim Partizan :) - Strana 3
Strana 3 od 30 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 439
  1. #31

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Otvori temu za to tvoje sranje od kluba pa lepi tamo slike, nemoj da ti te dezintegrišem odavde



    Evo i ja da priložim mene i batu (a svi znamo kako je SQUAW nisko i maleno devojče ), pa da vidim ko će da sme da me popreko pogleda (ili lupi tiganjOm) ili da stavi još neku sliku od Vojvodine !


    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #32

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Tomislav Karadžić predsednik Partizana!

    Tri meseca pošto je čuvena američka grupa Red Hot Chilli Pepers posetila Srbiju, a Partizan ostao bez predsednika, klub iz Humske dobio je novog prvog čoveka.

    Tomislav Karadžić, koji je bio jedini kandidat, jednoglasno je izabran za predsednika Fudbalskog kluba Partizan. Skupštini je prisustvovalo 48 od ukupno 65 članova.

    Iznoseći svoj program Karadžić je rekao da je klub u izuzetno teškoj finansijskoj situaciji i da je jedini izalaz prodaja igrača.

    On je rekao da će zajedno sa svojim saradnicima "ubrizgati dve izuzetno značajne injekcije, možda i najveće u srpskom sportu uopšte, kako bi se usporila prodaja igrača".

    "Prodaja igrača je neminovnost i klubovi sa Balkana ne mogu drugačije da žive. Budžet od osam do deset miliona evra je za evropske prilike minijatura. Moramo da napravimo fabričku proizvodnju, da oslobodimo mesta u timu za mlade igrače i da oni budu prihod od kojeg ćemo pokrivati budžet", rekao je Karadžić.

    Novi predsednik Partizana je dodao da će sa investicijama koje sa saradnicima bude uneo u klub sprečiti da najtalentovaniji igrači, pomenuvši pritom Stevana Jovetića i Antonija Rukavinu, ne budu prodati već ove zime, već da ostanu do kraja prvenstva, da se osvoji titula, a da se potom sa nekim drugim timom ide u Evropu.

    Karadžić je rekao da će njegovi saradnici biti ljudi čistih biografija, koji vode dobra i velika preduzeća.

    "Mnogi od njih vodili su mnogo veće firme, nego što je Partizan, ali niko nije radio u većem klubu i to je izazov za sve nas", poručio je Karadžić.

    Opisujući zatečeno finansijsko stanje u klubu Karadžić je rekao da je ono zabrinjavajuće i izuzetno teško i da će trebati dosta vremena da klub stane na noge.

    "Klub ne izmiruje obaveze duže vreme, rashodi i prihodi su u velikom raskoraku, troškovi su ogromni", rekao je Karadžić i kao jedan od prvih koraka najavio smanjenje broja zaposlenih za bar 60 ljudi.

    Karadžić je rekao i da je neophodno da se Partizan više integriše u organe srpske fudbalske organizacije i poručio da će, ako sadašnji trener Miroslav Djukić bude pozvan za selektora, to morati da mu bude omogućeno.

    Što se tiče izgradnje stadiona, Karadžić je rekao da bi bilo fantastično da Partizan dobije takav objekat, ali da taj projekat treba dobro analizirati da ne bude omča oko vrata kluba.

    On je najavio i da će razgovarati sa Slavišom Jokanovićem da ga uvrsti u svoj tim.

    Skupština Partizana izabrala je i novi Upravni odbor sastavljen uglavnom od privrednika, a za javnost su najinteresantnija imena ministra Rasima Ljajića, koji je bio član rukovodećeg organa i u prošlom sazivu, i vlasnika kompanije "Zekstra" Dragana Djurića.

    Ovo je bio i poslednji dan Žarka Zečevića na funciji generalnog sekretara, koju je obavljao više od dve dececenije.

    Ubuduće će generalnog sekretara imenovati i razrešavati UO, a ne Skupština kao što je to bio do sada slučaj.

    ... moram da malo nerviram indijanku ovo je fotka se nedeljne utakmice protiv Zvezde u Bg-u - 1:1 za Vojvodinu!


    (MONDO)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  3. #33

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Nečuveno. Nečuveni bezobrazluk Kakve veze imaju Zvezda i Vojvodina sa ovom temom?

    A vid' navijača, šačica. Kao rezerva na klupi nekog kineskog kluba. Bjaži breeee, bjaaaaažiiii

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #34

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Volim Partizan...volim ga kao komsiju svetskog sampiona...

  5. #35

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    ... moram da malo nerviram indijanku ovo je fotka se nedeljne utakmice protiv Zvezde u Bg-u - 1:1 za Vojvodinu!
    E sad cu da ti otvorim temu za Voshu, da nam ne "zagadjujes" temu
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #36

  7. #37

    Odgovor: Volim Partizan :)

    toliko toga mi je uzeo,toliko toga dao...danas dve kčeri i sin...i još ga gledam...uf...MOJ PARTIZAN !!!!

  8. #38

    Odgovor: Volim Partizan :)

    ...upravo na RTS-u ide serijal...40 godina navijanja u Srbiji...i kada god vidim Belgiju(stariji znaju ko je)...setim se...gostovanja...putovanja vozom za Zagreb,peglanja sa Purgerima...mlados'-ludos'...
    ...da ne zaboravim...ljubav prema klubu...ne moze da prestane....dok zivim klicacu njemu...volim te Partizane...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #39

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Samo da se malo podsetimo

    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  10. #40

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Samo da se malo podsetimo

    YouTube - KK Partizan - Nase godine...
    ...znao sam da niko nije savrsen...cak ni Euridika...

  11. #41

    Odgovor: Volim Partizan :)

    E ljudi moji,i ja volim Partizan...
    Ali mi je krivo sto ni sad,kad su iz Zvezde otisli neki jaci igraci oni,ne mogu da iskoriste priliku za pobjedu. Ali,svejedno,ja navijam za njih,i sta ces...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  12. #42

  13. #43

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...znao sam da niko nije savrsen...cak ni Euridika...
    ...naprotiv...njena ljubav prema crno-belim bojama predstavlja savrsentvo...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #44

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Znaci Volim Partizan ,naaaajviseee na svetu...i nikad niko ne bi mogao da mi promeni to misljenje .ZA SVE SE NAVIJA PARTIZAN SE VOLI

  15. #45

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Tek da se zna...grobarka sam i ja!!!

Strana 3 od 30 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim - ne volim
    Autor valentina u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1421
    Poslednja poruka: 04.06.2020, 18:00
  2. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  3. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  4. Partizan
    Autor Charlie Harper u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 13.08.2011, 16:09
  5. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •