Frizura
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 100

Tema: Frizura

  1. #1

    Frizura

    Koliki znacaj pridajete dlakama na vr' glave i koji fazon furate?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Frizura

    Radila sam jedan letnji raspust u frizerskom salonu jer sam zelela da pokupim neke frizerske fore. Naucila sam dosta i sad to primenjujem na sebi i ostalim zrtvama.

    Volim pramenove u svim oblicima.
    Trenutno imam crvene pramenove i cupavu polu-kratku kosu.

  3. #3

    Odgovor: Frizura

    Koliki znacaj pridajete dlakama na vr' glave i koji fazon furate?
    Pridajem im tol'ki znacaj da me mrzi i da se ocesljam Najvise volim da je drzim pustenu, posebno 'nako posle pranja kad je u "ne zna se ko pije a ko placa" stilu
    Toliko me mrzi da radim bilo sta s njom (pocev od pranja), da mi je milion puta doslo da se olindarim na kratko... a onda se setim da mi je u svakom slucaju lakse ovako da je samo pustim i da ne razmisljam da l' mi je neki pramen otisao previse ulevo
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Frizura

    Citat Kunic kaže:
    Koliki znacaj pridajete dlakama na vr' glave i koji fazon furate?

    a valjda sam do sad sve zivo isprobala.. od svih frizura do svih boja

    zadnje dve godine sam imala dugu kosu.. no rekla sam da je bilo dosta, jer mi se prirodno bas bas mnogo kovrdza, pa sam se oshishala.. no meni i brzo raste.. tako da je ponovno shishanje na pomolu
    inace kad bi je oprala onda sam obicno ko Bob Marli pa jos toliko
    zato mi bas fali ona frizura na 3mm koju sam imala pred skoro 3 godine
    mislim da malo po malo, sto se leto sve vise blizi, krecem prema toj frizuri..

    najdraza mi je ona kad se probudim, onda mi uvek najbolje izgleda.. sve strshi na svoju stranu .. xxixi...

  5. #5

    Odgovor: Frizura

    Pa ranije sam furala baš dugu kosu, pa se onda ošišala na kratko, pa opet pustila, pa se opet ošišala, i to ono iz krajnosti u krajnost, ili je duga do kraja leđa, ili je kratka dibidus, ili se češljam ili se nikako ne 'vatam tih sprava. Eto, sigurno se nisam očešljala godinu i po dana. Dakle, totalni čupus. Dok je bila duga, nosila sam stalno neke zafrkancije po njoj, plela je na sve moguće načine i u nju uplitala najraznovrsnije tkanine i džidže, a najčešće sam nosila kikice, one indijanske ili one Alen Ajverson (e te mi je već plela drugarica).

    Sad je "kakav ust'o takav ost'o".

    Čupavac:
    najdraza mi je ona kad se probudim, onda mi uvek najbolje izgleda.. sve strshi na svoju stranu ..
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Frizura

    evo sam se neki dan cvik cvik malo je neravno, i jos k tome kovrdzavo, ali kanda je vazno pa staa bre da radim kad ne vidim bas najbolje ono otraga

    malo da odstoji, pa ce bude bzzzzzzzzzzz

    sad mi je svaaa chupava

  7. #7

    11 Odgovor: Frizura

    meni je svejedno, samo da nije dugacka, jer mi ne stoji. a imala sam svakavih faza, frizura i boja, a u trenutku inspiracije svakom iole priucenom frizeru dopustam da po meni eksperimentira sa makazama. jednom me je sisala maceha, par puta drugarice pod uticajem alkohola - rezultat je bio krajnje zacudjujuci, ali se ponekad jedino tako mogu natjerati da odem kod frizera.
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Frizura

    Citat yige_gui kaže:
    najdraza mi je ona kad se probudim, onda mi uvek najbolje izgleda.. sve strshi na svoju stranu .. xxixi...
    To je i meni najdraza frizura


  9. #9

    Odgovor: Frizura

    Pre dve godine sam se osisala na kratko, trsavo. Od tad svaku zimu resavam kao da pustim kosu al izdrzim do faze kad sam kao ciganski svercer pa se ipak osisam. Neobavezna mi je frizura, prsti su dovoljni da bih je oblikovala, tako da se cesalj i ja retko druzimo. Sad opet planiram da je pustim al videcu do kad cu izdrzati. Sestra mi je frizer pa ako dodje do neke nove ideje koju jos nije isprobala nista od moje resenosti , neka uci dete na meni, uvek sam bila za eksperimentisanje od strane frizera i nikada se nisam pokajala, valjda otud ovaj optimizam!

  10. #10

    Odgovor: Frizura

    Ja se ošišao danas na nulu.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  11. #11

    Odgovor: Frizura

    Volim "paž" frizure, lake su za održavanje i idu uz gotovo svaki oblik lica. Naravno, volim promene tipa-guste i ravne šiške ili duge i stanjene, duži pramenovi napred, kraća kosa na vratu i obrnuto. Sve su to uglavnom varijacije na istu temu.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  12. #12

    Odgovor: Frizura

    Do pre nekoliko godina, apsolutno nikakvu paznju, ista frizura od kad se secam, ali onda sam se vratio iz vojske. U inat onom prisilnom sisanju, odlucih da pustim kosu, i evo vec dve godine idem sa repom, reakcije pozitivne
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  13. #13

    Odgovor: Frizura

    Pa evo, pre jedno par meseci, poceo sam da vodim racuna o svojoj kosi Pusticu je bre, neka raste, iako najbliza okolina i hije bas odusevljena time

    Koliki znacaj? Veliki, zaista mi je bitno kako mi kosa izgleda

  14. #14

    Odgovor: Frizura

    Veliku paznju posvecujem kosi jer je kovrdzava, suva, kruta i brzo se osteti. Maske, pakovanja, balzami, samponi, skracivanje s' vremena na vreme, cak sam pre godinu ipo prestala da se farbam i nista ne vredi. Pomagajte!!!
    Najvise volim da je nosim pustenu, mada mi mnogo ljudi kaze da mi lepo stoji kad je pokupim. Meni se ne svidja. Celo mi je ko aerodrom za komarce, a siske ne volim, niti bi mi stajale.

  15. #15

    Odgovor: Frizura

    Ja sam pre nekih 3 godine konacno nasla svog frizera, do tada sam lutala i nosila svasta na glavi. To je prvi covek ikada koji me je pitao sta ne volim da radim sa svojom kosom, ja sam imala 15-minutno izlaganje i razumeli smo se na moju neizmernu radost. Sada je to vec deo rituala, sletanje na Bg ili Budimpestu ispijanje kafe sa porodicom i pravac na shishanje. Nosim kratku kosu koja izraste do srednje duge u iscekivanju sledeceg shishanja.

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •