Frizura - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 100 od ukupno 100

Tema: Frizura

  1. #91

    Odgovor: Frizura

    Sve sam boje probala, samo nikada nisam bila crnka..........uvek imam dugu kosu...vrlo davno sam je osisala skroz kratko i pokajala se....sada mi je duga i vec neko vreme plava.........

  2. #92

    Odgovor: Frizura

    Nisam nesto eksperimentisala sa frizurama i bojama.
    Jedan period sam bila plavusa, sa kratkom kosom, sva sreca veoma kratko
    Vec dugo mi je kosa crna.
    Posto je gusta i u loknama, nikako mi ne stoji kratka kosa.
    Preferiram dugu kosu.

  3. #93

    Odgovor: Frizura

    Oduvek mi je bila zelja:
    1. da imam kovrdzavu kosu
    2. da sam osisana na skroz skroz kratko, nesto nafrizirano.

    Bila sam osisana kao klinka na keca, a kovrdze sama sebi namodlim, tj. drugarica fLizerka. Tako bi i sinoc, tako da sam sad kudrava



    Tako to nekako izgleda, jbg, ne moz' afro, nemam kose toliko da budem skroz okrugla
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #94

    Odgovor: Frizura

    Frizura...šta to beše?
    Dečko se zeznO pa me ošišao stepenasto. Ali ono, fuj stepenasto. Gornji sloj kose pada kao paž, a donji sloj je duži i izvija se vanKa. Znači, ko me tako ošiša ja odmah prekidam saradnju. Za vjeki vjekova.
    I kosa je sad uglavnom vezana, podignuta na vr' glave, sumo rvač varijanta.

    Ovo mi se slidža...kontam da uopšte ne mora da se fenira.

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #95

    Odgovor: Frizura

    baba stavi naočaVe...i ovo je stepenasto

    Ja sam danas stavila frćokle...hoću d'budem kao onaj iz LMFAO

  6. #96

    Odgovor: Frizura

    Ime: 104.jpg Pregleda: 2965 Veličina: 23.9 KB od pre neki dan , upravo ovakva
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  7. #97

    Odgovor: Frizura

    Prvo sam imala frizuru kao Thin man iz Čarlijevih anđela
    sad imam istu 'vakvu...



    Operem i osušim za 5 minuta.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #98

    Odgovor: Frizura

    Kao klinka sam imala izlete u razne boje, frizure i ne baš toliko razne ali ih je bilo.
    Međutim, sa godinama potpuno prestajem da budem inventivna po tom pitanju. Jebote, nisam se šišala dve i po godine

    Kosa mi je trenutno do pola leđa, ali treba da skinem šuge (treba da ih skinem odavno) da bi mi kosa izgledala lepo. Ne lutam sa frizurom, znam šta mi stoji dobro, a pošto imam kockastu glavu pa sam sva neka velika i čoškasta kad se pogledam u ogledalo, ne izmišljam sa makazama. Oduvek sam volela dugu kosu i što možeš svašta da joj radiš, one kratke izlete što imadoh mi ni dan danas nisu jasni niti tko me je nagovorio na to, majke mi Jedino što nikad nisam volela je pranje kose i generalno sama nega. Češljam se stalno, ne volim da mi je kosa čupava i na to baš obraćam pažnju, ne može svaka dlaka da vodi svoju politiku. Kosu perem kao po kazni Nisam se nikad vodila krilaticom da je to kosa i da će da izraste, meni je kosa ukras (o kom ne vodim računa, doduše) i volim jednostavne frizure. Mada, uvek su mi bili super ljudi koji rade svašta sa kosom, ja valjda nemam muda, šta li.

    Poslednji put sam se ofarbala 2007. godine, i do skoro sam furala prirodnu nijansu. Tačnije, do prošlog leta kad sam prešla na kolor šampone pa je tu bilo svakakvih nijansi, od bakarno smeđe pa do pepeljasto plave. Sad sam neka svetla rđa i treba da se namalam opet. Koristim Stilove kolor šampone, ali ako neko ima bolju preporuku, otvorena sam za predloge.
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #99

    Odgovor: Frizura

    Ni ja ne volim to pranje kose, al' zato što mi puknu leđa dok sam nagnuta nad kadom
    Ranije sam se farbala kad se setim, prođe i po tri-četir' meseca, a sad mi izniklo par sedih na vr' glave, pa mi sve nije dobro kad onako počnu da štrče. Navodno, postoji neki ruž za zamazivanje sedih, samo što još nisam otkrila misteriju gde to ima da se kupi.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #100

    Odgovor: Frizura

    samo da malkice otopli, odma' cu sve da skreshem na ove -15 temerature bolje da me kovrdze jos malo griju
    moomoo meee jooouu

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •