Frizura - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 100

Tema: Frizura

  1. #16

    Odgovor: Frizura

    Bitno je da se menja frizura. Stalno nešto experimentišem. Nervira me što većina frizera baš i nije stručna po pitanju šišanja.

  2. #17

    Frizura

    bila je duga i ravna...
    sad je gore kratka i trsava..a nazad duga i za malo ravna..
    vrlo prakticno zbog putovanja...
    ne trebaju mi cetke,vikleri i ostalo..
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #18

    Odgovor: Frizura

    Ja bas treba da se sisam. Nemam ideju kako . Nadam se da ce mi frizerka preporuciti nesto...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #19

    Odgovor: Frizura

    meni kosa bash narasla od leta, pa je sad totalni strshljen

    Irki, cu te ja oshisham, nema frke
    moomoo meee jooouu

  5. #20

    Odgovor: Frizura

    Duga pa kratka,duga pa kratka,sad je opet duga,vise nece biti kratka bar narednih nekoliko god,stepenasto je sisana,ne previse jer mi je kosa valovita,a i lakse mi je ovako,nekad je pustena,nekada u kikama,nekada banana,nekada pundja,nekada rep....ma hiljadu kombinacija....
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #21

    Odgovor: Frizura

    Hm,...duga kosa,pa jos farbana u plavo...Zaista zahteva puno truda.Medjutim tu je uvek gumica za kosu
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #22

    Odgovor: Frizura

    Citat blueella kaže: Pogledaj poruku
    bila je duga i ravna...
    sad je gore kratka i trsava..a nazad duga i za malo ravna..
    vrlo prakticno zbog putovanja...
    ne trebaju mi cetke,vikleri i ostalo..
    Imas repove k'o Halid Muslimovic iz mladjih dana
    A i Halid je bio poznat po cuvenom pramenu sto je nosao. A neko spomenu da si i ti izvukla pramenove
    Salu na stranu, nemam pojma sta da radim sa svojom kosom. Otkako sam dosao u USA nikako da nadjem frizera. Veoma sam pipav po pitanju frizera. U Beogradu zadnjih 10 godina me samo jedan frajer shishao i nikad ga nebih ni mijenjao da ne dodjoh ovdje pa sad sticajem okolnosti malo mi je nezgodno samo radi friza da trknem do Begisha. Kad mi dopizdi ja cu nacelavo, samo obletim mashinicom oko glave. U svakom slucaju ove shabanske repine pozadi necu da nosim . Mozda izvucem pramenove .
    PS
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  8. #23

    Odgovor: Frizura

    samo josh da zapijevam
    nemam bre repove...
    pogotovu sad ne..
    od onomad je bash porasla..do pola ledja je
    snachi..nikaki repovi...
    a gore jeste kraca...
    al su pramenovi nazad..
    i to orange...smedji i beli
    a shishke duze..
    bash strava frizic!!!
    bem vam lebarnik...mante se moje kose
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  9. #24

    Odgovor: Frizura

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    meni kosa bash narasla od leta, pa je sad totalni strshljen

    :
    [

    Moja kosa je po prirodi kovrcava tako da ne zahteva velika ulaganja osim onih redovnih

    Frizura mi je uglavnom cupava,ponekad podignuta sa snalama u pundju ili pokupljena sastrane.

    Kod frizera idem samo kad treba da se skrati ili mi treba frizura za specijalne prilike, sto nemogu sama da napravim.

    Isprobala sam i boje razne ,tako da sam sad crvenokosa

    Jedino je sto nevolim da se cesljam
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  10. #25

    Odgovor: Frizura

    Citat zdenkavuk kaže: Pogledaj poruku
    [

    Moja kosa je po prirodi kovrcava tako da ne zahteva velika ulaganja osim onih redovnih.... Frizura mi je uglavnom cupava

    i moja je kovrchava trebalo je danas da me vidite, oprala sam je jutros, a vani ga duva za poludit' izashla sam bez kape () pa sam se vratila doslovce ko ovchica
    moomoo meee jooouu

  11. #26

    Odgovor: Frizura

    Ja vec odavno ne idem kod frizera,prvo sto nikad ne urade kako ja hocu da mi stoji kosa,drugo nemam vremena,a u poslednjih cetiri godine sam radila u poslasticarnicu,pa tamo se mora imati onu kapu na glavu,pa onda sta ce mi frizura,a sad je ovako do ramena,ja sama farbam sa biljnim farbama sto nema amonijaka,pa se ne stedi kosa,inace skoro stalno ga pokupim sa snalom,pa mi ne smeta,al obozavam dugacku kosu
    No me toques

  12. #27

    Odgovor: Frizura

    Ustadoh i odsekoh šiške. Ono pozadi ostalo isto. I nemam još uvek neki stav prema ovoj promeni, nije loše... ali za sada sama sebi ličim na Đoganija ili na nekog lepuškastog pripadnika zemunskog klana

    A možda odem i da kupim kopačke
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #28

    Odgovor: Frizura

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ustadoh i odsekoh šiške.
    'el? i ja razmisljam o istom ovih dana.. sve neshto kasno dodjem kuci, pa me mrzi.. al' ce bude

    salji bre slikeee da te vidju
    moomoo meee jooouu

  14. #29

    Odgovor: Frizura

    Duuuuuuuuuugo sam nosila istu frizuru - stepenasto ošišana, do lopatica. Bila je šatirana (plavi pramenovi), pa plava, pa crna, pa opet pramenovi... Onda sam pre par meseci kosu ošišala ravno do ramena sa šiškama (onako - guste, teške, ne one koje se prave od samo jednog reda kose) i prezadovoljna sam, tako da će ostati na tome duže vreme. I dalje je šatirana u dve boje - plavo i braon.
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  15. #30

    Odgovor: Frizura

    Koliki znacaj pridajete dlakama na vr' glave i koji fazon furate?
    Ne bas veliki. Ceslja se ne 'vatam skoro pa nikad. Bas kad se mora.
    Bilo je svakakvih frizura.
    U srednjoj se oshishah na 3mm. Prozvali me ''tifusar''

    Bilo kratko, sa duzim shishkama, pa duze sa kratkim shishkama, pa onda pustila kosu, imala lep friz za svadbu i opet je secnula na kratko i sad evo opet pustam da naraste. A opada nenormalno tako da svaki dan razmisljam o ona 3mm.
    Sa bojama nisam mnogo experimentisala, ali ako istrajem sa ovim, ako naraste ima da stavim plave pramenchice.

    pa cu da budem k'o blu

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •