Svakoga dana treba...
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Svakoga dana treba...

    Kažu da svaki dan moramo pojesti jednu jabuku, a i jednu bananu radi kalija.
    Također i naranču zbog vitamina C ... I obavezno popiti jednu šalicu zelenog čaja (bez šećera za prevenciju dijabetesa) za smanjenje masnoće u krvi...
    Svakoga dana moramo popiti dvije litre vode (da, i poslije je ispišati, što udvostručuje vrijeme koje smo do sada provodili u WC-u)
    Svakoga dana treba uzeti barem jedan Bioaktiv ili jedan jogurt da biste imali sve dobre bakterije, za koje nitko ne zna šta su točno, ali ako se ne opskrbiš sa barem milijun i pol tih bakterija, vidjećeš vraga...
    Svakoga dana jedan aspirin, za prevenciju infarkta, i jedna čaša crnog vina, također protiv infarkta. I jednu čašu bijelog, za živčani sustav... I jednu čašu pive, ne mogu se sjetiti za šta... Ako ih popiješ odjednom, međutim, možeš dobiti moždani udar, ali ne sekiraj se, nećeš ni primijetiti...
    Svakoga dana treba jesti balastne tvari. Mnogo, mnogo, gomilu balastnih tvari, dok ne posereš govno veličine pulovera.
    Potrebno je 4 do 6 dnevnih obroka, laganih, s tim da ne smiješ zaboraviti žvakati svaki zalogaj 100 puta. Tako da ti samo za jelo treba 5 sati... E da, iza svakog jela trebalo bi oprati zube, tako da zube treba oprati i poslije jabuke, poslije bioaktiva, poslije banana, poslije balastnih tvari...I tako sve dok imaš zube u ustima, s tim da ne zaboraviš zubni konac, masažu desni I ispiranje vodicom za usta...Bilo bi dobro urediti kupatilo, možda staviti unutra CD player ili TV, jer s obzirom na vodu, balastne tvari i zube, provest ćeš puno, puno vremena unutra...
    Treba spavati 8 i raditi preko 8 sati, plus 5 za jelo, to je 21. Ostaje ti 3 sata, ako nije gužva u prometu. Prema statistikama, TV se gleda prosječno cca 3 sata dnevno. Sada se to više ne može, jer svakoga dana treba hodati najmanje pola sata (savjet: nakon 15 min kreni natrag jer ako ne, pola sata postaje cijeli sat). Treba njegovati prijateljstva, jer su poput biljaka, treba ih održavati svakodnevno. Pretpostavljam i kada ideš na put...
    Između ostalog, moraš ostati informiran, i čitati barem dvije dnevne i nekoliko tjednih novina, da bi imao kritički stav..
    Seksati se treba svaki dan, ali bez upadanja u rutinu: treba biti inovativan, kreativan i iznova osvajati. Za sve ovo treba vremena... Da ne govorimo o tantričkom seksu.
    Treba imati vremena i za dodir s prirodom, pranje poda-suđa-veša, da ne govorimo o tome što sve treba ako imaš kućnog ljubimca ili djecu...
    Računica kaže da je za sve to potrebno minimalno 29 sati. Jedina mogućnost koja se nameće je raditi nekoliko stvari istovremeno:
    Npr: tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena - tako ćeš popiti 2 litre vode. Dok izlaziš iz kupatila s četkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantrički) s partnerom koji istovremeno gleda TV i čita novine dok ti pereš pod.
    Ostala ti je jedna ruka slobodna? Nazovi prijatelje! I rodbinu! Popij vino (nakon razgovora s rodbinom će ti trebati) Uuuuuuf!
    No ako ti je ostalo dvije slobodne minute, pošalji ovu poruku svojim prijateljima (koje treba paziti kao biljke) dok jedeš žlicu meda, koja je vrlo korisna.
    Sada te pozdravljam, jer između jabuke, jogurta, pive, prve litre vode i trećeg obroka s dnevnom dozom balastnom tvari, ne znam više šta trebam, ali moram hitno u WC.
    Ušićarit ću par minuta istovremeno perući zube...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Svakoga dana treba...

    Svaki Dan jedno dobro delo učiniti.Prilog 1544ovako
    ili ovako Prilog 1545 zavisi kod koga.
    Svaki dan bez smeha je izgubljeni dan. Carly Caplin

  3. #3

    01 Odgovor: Svakoga dana treba...

    SQUAW mudro kaze:Kažu da svaki dan moramo pojesti jednu jabuku, a i jednu bananu radi kalija. Da ne govorimo o tantričkom seksu.
    Treba imati vremena i za dodir s prirodom, pranje poda-suđa-veša, da ne govorimo o tome što sve treba ako imaš kućnog ljubimca ili djecu...
    Računica kaže da je za sve to potrebno minimalno 29 sati. Jedina mogućnost koja se nameće je raditi nekoliko stvari istovremeno:
    Npr: tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena - tako ćeš popiti 2 litre vode. Dok izlaziš iz kupatila s četkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantrički) s partnerom koji istovremeno gleda TV i čita novine dok ti pereš pod.

    Uz bananu i sex ovo je nekako izvodljivo Bez toga,jako tesko! A,pre i posle sexa treba ruke prati(ako se ne moze i ostalo). Vredi pokusati !!
    Poruku je izmenio GostBG, 21.08.2008 u 17:15 Razlog: izmena
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  4. #4

    Odgovor: Svakoga dana treba...

    zbog svega gore navedenog, svakoga dana u svakom pogledu, sve vise kaliram
    neunistiva zlojebaba!

  5. #5

    Odgovor: sta cu pre

    Jabuke ne jedem (čitao sam Bibliju), a kalcijum izbegavam (nije da ne verujem ženi, ali za svaki slučaj). Pomorandže su mi presele dok sam bio na brodu, a od čajeva pijem samo onaj na način Alice B. Toklas . Umesto vode najbolje je piti bevandu od crnog vina čime se smanjuje spisak potrepština...

    Tu zbrku je najbolje rešti umerenošću u jelu i piću, raznovrsnošću u ishrani i fizičkim aktivnostima primerenim godinama...

    Da, i još jedna sitnica. Pridržavati se toga.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #6

    Odgovor: Svakoga dana treba...

    Šta bi sve trebalo da radimo, šta je dobro, zdravo, korisno?
    Ako samo održavanje higijene uzmemo za primer, eto rodne neravnopravnosti. Priznaćete da su žene, u tom smislu, znatno izbombardovanije savetima... Nama ženama je tuširanje avantura, posebno ako pre njega ide (neka od) depilacija, treba nam mleko za tuširanje protiv celulita, pa ona za zatezanje, pa ona u slavu hidratacije... Ako masku za kosu ne staviš pre, onda nakon tretmana šamponima (protiv peruti, za volumen, dijamantski sjaj, kovrdžavost...), moraš držati regenerator, a čim ga ispereš moraš utrljavati silikonske namaze, ampule ili rasprskivače protiv lomljenja i UV zračenja... Na telo bi valjalo namazati sve što sprečava znojenje, hidrira, prkosi starenju i uraslim dlačicama. Joj, zaboravila sam pedikir, sa svim priborom, turpijama, testericama, kamenjem i sl. Namestiti frizuru je podvig, jer treba znati kojim redom moraš nanositi gelove, pene, da li su za ravan efekat ili frćkaju, još lak za kosu i skoro da smo gotove... Valja još samo istretirati ruke, a onda namazati 20 noktiju, prvo sredstvom koje ih hrani kalcijumom, pa sprečava zanoktice i lomljenje, a onda lakom. Najmoderniji je onaj frenč, sa dve nijanse, a i ne oduzima mnogo vremena, možda sat, ako si vešta. Na redu je lice - losioni protiv mitisera, pa kreme da nam ne sjaji nos, pa kreme za hidrataciju, pa za isušivanje ili za omasnjivanje, pa kolagen što prkosi borama... Sramota si od žene ako ne koristiš maske, a najbolje su one prirodne kad samo treba da smutiš med, jaja i narendaš nešto voća i povrća. No, to je bila samo priprema za šminku, a nećeš se valjda šminkati ako su ti obrve neočupane, a zubi neoprani pastom sa minimum 12 dejstava na zube i duplju...
    Nemam vremena da otkucam sve ono što je potrebno i preporučljivo uraditi što se šminkanja tiče, jerbo će mi proći dragoceno vreme za dekoraciju dok otkucam ovaj post.
    Nama bi dan trebao da traje bar tri dana, pa da ispostizavamo sve, počevši od pohovanja onoga što će se jesti između zrnevlja...
    Vrag odneo šnalu...

  7. #7

    Odgovor: Svakoga dana treba...

    Tushiranje piti mlijeka babanUu pojesti popiti koje piwO

Slične teme

  1. Hit dana
    Autor love hunter u forumu Muzika
    Odgovora: 804
    Poslednja poruka: 09.09.2017, 15:55
  2. Treba mi recept
    Autor SQUAW u forumu Recepti
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 01.07.2013, 21:41
  3. pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..
    Autor yige_gui u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 02.04.2010, 12:06
  4. Treba mi žirant ?
    Autor Neron u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 14.10.2009, 22:22
  5. Treba mi player?
    Autor supermenns u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19.05.2007, 23:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •