Da li koristite messenger? - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Koji chat program koristite?

Učesnika ankete do sada
113. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • ICQ

    3 2.65%
  • MSN

    80 70.80%
  • Yahoo messenger

    10 8.85%
  • Trilian

    3 2.65%
  • Gaim

    0 0%
  • GTalk

    5 4.42%
  • neki drugi

    12 10.62%
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 99
  1. #16

    11 Odgovor: Da li koristite messenger?

    ja koristim yahoo,msn i icq, ali cini mi se da cu probati taj mercury, zato sto u prosjeku na oba tri messengera, u prosjeku imam po dvoje ljudi sa kojima najvise kontaktiram. nadam se da se taj mercury moze skinuti sa neta.

  2. #17

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    Probaj i Gaim, i on ti isto tako funkcionise. Ja probala da ga koristim, medjutim izludjivalo me to sto ne mogu da podesim fontove (slova su iritirajuce sitna) i sto ne mogu da ubacim dodatne smajlije i sto ne mogu da napravim konferenciju (sto ovo glupo zvuci na srpskom ), tako da sam se vratila msn-u Mozda sad ima neka novija verzija sa jos opcija, al' mene je ono izludjivalo.

    Probaj i Trillian, mislim da on isto sljaka na ovu foru
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #18

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    Nattydread ako jos nisi pronasla sama evo ti adresa za download Mercury messengera
    http://www.soft32.com/download_75589.html
    PS
    Dobra stvar je sto mozes da koristis i webcam

  4. #19

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    Ja koristim Trilian (TrilianPro 3) u poslednje vreme i zadovoljna sam. Ima velik izbor smajlija. Ima i vise skinova. Podrzava msn, yahoo messenger, icq, aim, irc. Audio/video takodje podrzava, podrzava i opciju slanja fajlova. Ma sve. Probaj.

  5. #20

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    Postoji takodje i "Adium" i obuhvata sve messingere a sto se tice smajlija i ostalih zezalica postoji citav sajt sa koga skidate ikonice, smajlije ......

  6. #21

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    Trillian preko njega kontaktiram sa ljudima koji koriste razlicite messengere, tako da su mi svi dostupni.

  7. #22

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    MSN, mada imam i Yahoo ali ga ne koristim

  8. #23

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    Yahoo messenger, koristio sam ranije ICQ, ali me je uzasno nervirao, doduse i na Messenger-u komuniciram sa cetvoro ljudi i jednom Damom
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  9. #24

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    U pocetku sam koristila ICQ, kao i vecina internet pocetnika, medjutim, veoma brzo mi je dosadio, posto mi se javljala gomila ljudi koju ne znam, te mi je to prilicno islo na zivce.Kasnije sam otkrila MSN, probala YAHOO i TRILIAN, ali se definitivno drzim prvog, najvise mi 'lezi', ima sve sto mi je neophodno, a osobe koje imam na listi su zaista samo one s kojima pricam.Novi Windows Live Messenger je sjajan, a posebna manija su mi smajlici koje dobijam svakodnevno i obozavam da koristim
    Jos nesto sto me odusevljava je opcija Now Playing, koja omogucava vasim kontaktima da vide sta slusate, a takodje i offline poruke.Prezadovoljna sam.

  10. #25

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    Citat Sonja kaže:
    Novi Windows Live Messenger je sjajan, a posebna manija su mi smajlici koje dobijam svakodnevno i obozavam da koristim
    Jos nesto sto me odusevljava je opcija Now Playing, koja omogucava vasim kontaktima da vide sta slusate, a takodje i offline poruke.Prezadovoljna sam.
    Da, i ja sam ga skinula pre par dana. Odličan je. Poradili su na dizajnu, možeš sam menjati izgled, a offline poruka je prava stvar. Naravno, ubacila sam svoje smajliće, i manijakalno kupim od drugih ljudi svaki smajlić koji mi se svidi.

  11. #26

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    Evo malo vesti o mesindzerima.

    Komunikacija MSN-a i Yahoo-a

    Bitka za prevlast kada su u pitanju instant poruke je postala sve žustrija poslednjih godina. Pionirima na ovom polju kao što je ICQ sprečeno je razvijanje od strane AOL Instant Messenger-a i od strane MSN Messenger-a. Sada popuštanje zategnutosti između Microsoft-a i Yahoo-a dozvoljava korisnicima ovih servisa da komuniciraju jedni sa drugima. Zajednički napor, koji je započet krajem protekle godine ograničenim objavljivanjem beta softvera, dozvoljava korisnicima bilo Yahoo Instant Messenger-a ili Windows Live Messenger-a (ranije poznat pod nazivom MSN Messenger) da podele listu prijatelja i komuniciraju sa ljudima na bilo kojem servisu.

  12. #27

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    MSN i google talk... imam i yahoo ali ga slabo koristim...

  13. #28

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    Koristim yahoo messenger.

  14. #29

  15. #30

    Odgovor: Da li koristite messenger?

    Za sad koristim samo yahoo messenger!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li koristite Wikipediu?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 09.11.2016, 10:31
  2. Koji antivirus koristite?
    Autor Kunic u forumu Softver
    Odgovora: 236
    Poslednja poruka: 01.07.2015, 20:03
  3. Internet koristite pretežno za...
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 04.04.2012, 22:56
  4. Koji OS koristite?
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 05.07.2009, 22:50
  5. Kako isključiti Windows Messenger?
    Autor Bacvanin u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.11.2006, 20:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •