Miš u sendvič zidu na potkrovlju
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Miš u sendvič zidu na potkrovlju

    Evo i mene sa vapajem za pomoc.Od pre tri dana vrzma mi se mis po potkrovlju ali nemoguce je do njega dopreti jer su u pitanju sendvich zidovi.Toliko sam ochajna jer se bojim da ne izgricka instalaciju pa da ne dodje do pozara.Kako da ga izmamim?Jedino sto mi pada na pamet je da skalpelom isechem gipsanu plochu na jednom mestu pa posle da "zakrpim",ili ima neko bolje resenje.....

  2. #2

    Odgovor: Miš u sendvič zidu na potkrovlju

    stavi otrov za misheve.....

    imash onaj u vidu pshenice, ili prashak koji se pospe na sir ili slaninu.......
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  3. #3

    Odgovor: Miš u sendvič zidu na potkrovlju

    Namami ga na mleko i im se miş pojavi pusti macu na njega ...
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #4

    Odgovor: Miš u sendvič zidu na potkrovlju

    Izaci ce on, po hranu.
    Kretat ce se pored zidova, trazit ce hranu!
    Mozes postaviti otrov sa zitom (deluje za dan, dva), ali isto tako se moze kupiti i lepak, koji je vrlo efikasan.
    Namazes karton velicine A4 lepkom, sirinom od oko 10 cm, ili po obodu, oko 10 cm. Unutar oboda postavi neku hranu, slaninicu, sir (mljac)...
    Postavi sve to pored zida, na pod i ponovi to nekoliko puta.
    Vrlo je verovatno da e se mali nevaljali brzo zalepiti, a posto misevi ne mogu da prezive bez hrane vise od nekoliko sati, ubrzo i uginuti.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #5

    Odgovor: Miš u sendvič zidu na potkrovlju

    Jao nemoj taj lepak što ti kaže limun da namažeš, molim te Stavi mu hranu u mišolovku
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Miš u sendvič zidu na potkrovlju

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Jao nemoj taj lepak što ti kaže limun da namažeš, molim te Stavi mu hranu u mišolovku
    A posle ga uhvati za rep i propusti kroz mlin za meso

  7. #7

    Odgovor: Miš u sendvič zidu na potkrovlju

    Ne diraj ga šta ako je beli miš
    znaš ono..."miš beli sreću deli"
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #8

    Odgovor: Miš u sendvič zidu na potkrovlju

    uradi li neshto, konachno?
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  9. #9

    05 Odgovor: Miš u sendvič zidu na potkrovlju

    JA VAM SAVETUJEM napravite rupicu .

    Ukoliko se odlucite za opciju trovanje budite veoma oprezni . Radi se o jakom opasnom otrovu izmesanom sa psenicom ili u prahu koji ne deluje odmah vec se akumulira u organizmu misa i polako izaziva preuranjenu smrt starenjem odnosno pucanjem krtih krvnih sudova i krvarenja gde se krv ne zgrusava

    Misevi dobar deo svog zivota prvedu u lickanju sapica i krzna a obozavaju zitarice . Dakle uz ivicu zida i tamo gde je rupa prospite izmesano brasno griz i gips !

  10. #10

    Odgovor: Miš u sendvič zidu na potkrovlju

    imadoh i ja miseve onomad mada jedan se bio udomacio nedavno kad bolje razmislim nisam ga vidjela odavno.. samo da mi se nije izvrn'o u nekom od ormara

    elem, taj ljepak je bas zloban.. misevi se zaljepe pa onda cvile i onda moras mislit' stash' s njim jednom mi se jedan bio zaljepio pa se nekako izmigoljio, ost'o mu samo rep i dlake

    imaju ovdje svakkave cake, samo malo koja je bas efikasna.. imaju sad one neke kutije, kad mis prodje kroz nju, nekako se zaglavi u njoj.. misolovke isto bas ne fermaju ovi ovdje slobodno setkaju, tako da ne znam bas kako da se mame iz zatvorenih prostora cula sam da i putar od kikirikija funkcionse dobro.. navodno ga misevi mnogo vole


    kidam naljevo da isprovjeravam ormare
    moomoo meee jooouu

  11. #11

    Odgovor: Miš u sendvič zidu na potkrovlju

    Upomoć, imam sličan problem! Čujem ga, ali nisam sigurna gde se konkretno muva. Negde je, isto tako u potkrovlju. A ja se plašim, a da ne pričam kako mi se gadi. Svi kažu stavi mu lepak, a ja ne mogu da se nateram, ne bih mogla da ga iznesem, i da se uhvati. Lepo, ne znam šta da radim. Možda je najbolje da pozovem nekoga ko to radi, Eko end ili tako nekoga. Možda nije ni sam...

Slične teme

  1. Ubijen čovek zbog poruke na zidu Fejsbuka
    Autor chudoo u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.04.2012, 13:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •