Shoping - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 23 od ukupno 23

Tema: Shoping

  1. #16

    Odgovor: Shoping

    Mislim,sto se shopinga tice,nisam pravi pretstavnik zenskog roda.Ne volim duuuge obilaske prodavnica.Ako krenem u shoping,kupujem samo sto sam planirala...Tokom setnje volim da pogledam izloge ili ako slucajno "naletim" na nesto sto mi se dopadne kupim ili planiram da kupim,ali ako nemam mogucnosti da kupim nesto sto mi se dopada ni ne ulazim u prodavnicu,a kamoli da ga razgledam unaokolo....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  2. #17

    Odgovor: Shoping

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Davno sam cula nepisano pravilo da "Nikad ne idi u shoping kad si gladan."
    Ovo je apsolutno tačno i provereno

    Volim da kupujem a volim i kad imam para za to ali se uvek trudim da ne potrošim previše. Kad nisam pri lovi prošaram kroz ove radnjice što su se nekad zvale "Sve za 99" i budem hepi ako nadjem neku interesantnu sitnicu.

    Trudim se da imam i neki štek za koji niko ne zna pa tako dodjem u situaciju da se zaljubim u farmerke pa stanem da ih zagledam, isprobam pa opet zagledam, komentarišem sve dok se teta ne smiluje da mi napisan ček pusti za dva meseca( a imam ih 1,2,3,,4...)

  3. #18

    Odgovor: Shoping

    Zaposlila sam pre 4 meseca,apsolvent sam i moze mi se,koliko je to uopste bitno,a bitno je jer svaka plata odlazi na krpice koje ,priznajem,i nisu toliko potrebne.Jednostavno ne mogu,od kada sam pocela da radim, da prestanem da trosim sav novac na shopping!
    Jedva cekam 10. pa 25. u mesecu da odem nesto da kupim,pa krpim kraj sa krajem do sledece ,ali je jace od mene i jednostvno taj dan provedem u kupovini i osecam se fantasticno!Da nema mojih,mada zivim sama,ne bih imala sta pojesti
    Elem,htedoh vas pitati.sta mislite o Benettonu?! Nekoliko krpica sam uzela i iznenadjena sam koliko je losa roba! Verujem da sve najgore sto se ne proda po BG-u stize u NS,ali ovo je katastrofa...Uzela sam dzempercic i posle nedelju dana,ode sav,onako malko 2 cm.Sestra uzela 2 suknje jednostavno se rasparale(nisu bile preuske).Svidele su mi se cizmice,ali se plasim da djon jednostavno "ne otpadne" tokom hodanja!
    Muzika koja je " precica do Boga" ima tu retku sposobnost da trenutno podigne slusaoca do izmenjenog stanja svesti.

  4. #19

    Odgovor: Shoping

    Ne volim bas soping...nikada ne obilazim sve prodavnice i ne isprobavam garderobu do beskraja...mrzi me i nervira me...uglavnom kada krenem nesto da kupujem znam sta mi treba i gde to mogu da kupim pa idem tamo...dve, najvise tri prodavnice
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  5. #20

    Odgovor: Shoping

    ranije sam volela da satima cunjam po porodavnicama s drugaricama. nije nam bilo dosadno da setamo i probamo milion stvarcica. pa kad se umorimo, sednemo na kaficu ili nesto prezalogajimo ako potraje shoping.

    ali danas - mozes me ubiti to necu da radim. znam gde ima ono sto mi treba, pa kad mi zatreba idem kupim i kraj.


  6. #21

    Odgovor: Shoping

    Ne volim soping, ne volim guzve po trgovinama, a jos manje dosadne prodavacice kojima posle hiljadu pitanja slicnih 'dal Vam mogu pomoc' jos uvjek nije jasno da ne trebam pomoc i da ne znaci NE.

    Kad idem u soping tacno znam sta trazim i sta trebam kupit - tako ustedim na parama i na vremenu. No, jedino ako ide mama samnom. Tad obidjemo hiljadu trgovina, kupimo kamaru stvari koje uopste ne trebamo (jer jednostavno to moras imat, jer ti pase, jer uopste nije skupo itd. ) pa se kuci vratimo - ona zadovoljna, a ja sa glavoboljom..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  7. #22

    Odgovor: Shoping

    Kao prvo - ne volim šopingirati

    Kao drugo - moj šoping traje cca 30 minuta i to po mogućnosti do dva dućana

    Kao tri - ne patim na marke. Ono što mi se svidi a da nije skupo - moje je

    Kao četiri - nikad ne planiram išta kupiti - to je uvijek ljubav na prvi pogled

    Kao pet - kupujem na rate ako mogu

    Online šoping sam jednom probala - kupila sam gaće. I to od Neckermana. Bila sam klinka i kaj ja znam jesu li bile ok. Valjda jesu. Ali ne prakticiram to. Slika u novinama/na netu nije isto kao vidjeti robu u dućanu i opipati ju.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #23

    Odgovor: Shoping

    Preko net-a jos uvek nisam sopingovala. Sve mi je nekako sumnjivo to davanje licnih podataka.
    Inace i ja se drzim onog - ono sto se meni svidja i prijatno mi je nositi ga - kupujem ga, iako nije neka poznata marka . mada iskrena da budem i ne patim od toga da kupujem firmiranu odecu ili obucu... a i da patim isto mi se fata - plata mi ne dozvolojava da sebi priustim takve stvarcice.
    rate- super su, ali izbegavam ih jer uvek kad stigne sledeca rata, dogodi se nesto da nema para na racunu da se plati.


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •