Najtanji laptop na svetu
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Najtanji laptop na svetu

    ...

    Kompanija "Intel", koja je poznata po proizvodnji računarskih procesora predstavila je najtanji prenosni računar na svetu, debljine citavih 1.7 centimetara.



    Računar službenog naziva "Intel Mobile Metro Notebook" težak je nešto više od jednog kilograma, a u sebi sadrži najbolje komponente koje "Intel" posjeduje u ovom trenutku.

    Kompanija nije saopštila detalje oko sadržaja hardvevra jer je reč o prototipu. Prema nezvaničnim informacijama proizvodnja ovog "šminkera" najavljena je za kraj tekuće godine.

    Laptop je boje šampanjca, za njega će biti dostupne i raznobojne magnetne navlake, tako da će ponosna vlasnica moći da menja boju svog ljubimca, jer sve upucuje na to da je ovaj lepotan prvenstveno namenjen nežnijem polu. Navlaka će omogucavati računaru da se puni bežično, a moguće je na njega zakačiti kaiš i nositi ga kao torbu.

    Koliko će da košta najnoviji proizvod "Intela" još nije poznato, ali uzimajući u obzir da je šminkerskog izgleda, predpostavka je da ce biti veoma skup.

    (MONDO)

    Prava igračka za bogatu žensku čeljad ... ili sponzoruše .... neće biti više... dragi kupi mi novi mobilni... nego: - Kupi mi laptopčić da mi se slaže uz tašnicu!

    - Al stvarno je umetnost spakovati sav onaj hardver u 1.7 cm visine... da funkcioniše i nepregreva se! (dobro, ovo poslednje tek treba da se proveri i potvrdi funkcionalnost u praksi...)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Najtanji laptop na svetu

    Ocem ja jedan. Ne bi mi smetao.... Nacekacemo se mi dok dodje vreme kada ce kod nas sponzoruse traziti lap top-ove od celavih tipova u dzipu.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Najtanji laptop na svetu

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Ocem ja jedan. Ne bi mi smetao.... Nacekacemo se mi dok dodje vreme kada ce kod nas sponzoruse traziti lap top-ove od celavih tipova u dzipu.
    Potpisujem od reči do reči.
      Vrh

Slične teme

  1. Zanimljivosti u svetu
    Autor proleće u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.09.2015, 16:51
  2. Laptop
    Autor SQUAW u forumu Šta da kupim?
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 22.12.2010, 20:48
  3. Pronađimo se po svetu
    Autor deran416 u forumu Dijaspora
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.04.2009, 08:21
  4. Najskuplji desert na svetu
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.11.2008, 11:44
  5. XP drajveri za Aspire 5315 laptop
    Autor biterlemon u forumu Hardver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.11.2007, 16:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •