Egzibicionizam - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: Egzibicionizam

    Seks na javnom mestu?
    Nikada, ni ne mastam o tome, jezim se pomisli da me vide.
    A sto se desilo jednom, pa desilo se u mraku u nepoznatom gradu, em su i stakla bila malo zamagljena...

    A o cemu mastam?
    Pa necu da vam kazem
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Egzibicionizam

    Ja volim ludiranja te vrste.......

    Sta tju, greshna mi dusha.....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  3. #18

    Odgovor: Egzibicionizam

    Desilo se par puta

    Ali mi se cini, da sa godinama, kako sam omatorila, malo , cini mi se sve redje (mada ima situacija, kada covek, jednostavno nema gde, nalazi se u punoj kuci ljudi, pa jednostavno pobegne negde... dalje )

  4. #19

    Odgovor: Egzibicionizam

    Svidja mi se i sama pomisao.. ali nekako nije bilo uslova, tj nije se desilo..jos.
    Nadam se da hoce.. negde u polumraku, ili iza neceg..nije bas da bih na sred ulice...

  5. #20

    Odgovor: Egzibicionizam

    Nisam nekako do sada baš razmišljao o ovome. Po prirodi sam relativno stidljiv tako da nisam eksperimentisao previše sa seksom na javnom mestu. To se dešavalo čisto zbog toga što nije postojala alternativa, a kada mladom čoveku dođe "žuta minuta" onda je dobar i neki haustor, lift pa i park, i pored toga što će mu komarci istetovirati goozu...

    Ipak, od svih egzibicionizama, najtolerantniji sam prema intelektualnom. Posebno kada se ima šta u pokazanom i izloženom i uočiti...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #21

    Odgovor: Egzibicionizam

    Sama tema i podpitanja u vezi s'njom mi nekako nisu u skladu.
    Motiv je različit za sam čin...
    Uraditi to na javnom mestu u datom momentu iz požude a ne radi
    privlačenja pažnje okoline (karakteristično za egzibicionizam) su dve da nazovem kontra-akcije.
    Uradih to više puta na javnom mestu..da,..ali iz požude a ne zbog tamo nekih posmatrača.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  7. #22

    Odgovor: Egzibicionizam

    Egzibicionizam je za one ljude koji nemaju sve mogucnosti u zivotu pa onda bude ono daj sta das i bilo gde i bilo kad.Bar ja tako shvatam to.
    Hasta Siempre

  8. #23

    Odgovor: Egzibicionizam

    Nekad se zgodi takav momenat i prilika , gde si tu si...mož' da ga ufatiš il' da ga propustiš.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  9. #24

    Odgovor: Egzibicionizam

    Citat Che_Guevara kaže: Pogledaj poruku
    Egzibicionizam je za one ljude koji nemaju sve mogucnosti u zivotu pa onda bude ono daj sta das i bilo gde i bilo kad.
    I za one koji imaju (možda ne baš sve) mogućnosti u životu, ali znaju da dok ne pređu razdaljinu do tih mogućnosti, prođe im i "daj šta daš", i gde i kad.

    Džaba onima što imaju mogućnosti kad pored svega što imaju ne znaju da iskoriste trenutak ili nemaju mašte.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #25

    Odgovor: Egzibicionizam

    Dođoh do zaključka da onaj čika koji raširi mantil i pokaže svoju zambicu radoznalim prolaznicima u stvari to radi jer nema gde i tako to.
    Jašta, njegova žena je tu zambicu garant videla zilion puta, džaba njoj da je pokazuje
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #26

    Odgovor: Egzibicionizam

    Bilo je slučajnih prolaznika
    Ne razmišljam o tome,
    tj ne razmišljam o sexu sa pozicije nekog ko voli da ga gledaju
    ali
    kad dođe pet do podne, onda zaista nimalo ne razmišljam o tome.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #27

    Odgovor: Egzibicionizam

    Tema aktuelna dugo sam u tome,mesto događaja plaže opuštenost i druženje sa osobama istih interesovanja dosta susretanja sa ženama i obostranog zadovoljstva vrlo često na nudističkim plažama uglavnom u prirodi podalje od javnosti među osobama sa kojima hoće da se druže al ipak ima dosta predrasuda ali i radoznalih ;-)

  13. #28

    Odgovor: Egzibicionizam

    Po meni je čist egzibicionizam i ovaj prethodni post! Upadneš na temu i prvom porukom svima pokažeš da si epski nepismen!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #29

    Odgovor: Egzibicionizam

    Pitam se da li je to bolest, nagon kojem se ne mogu odupreti ili već šta li je...
    Sećam se bila sam student, na autobuskoj stanici u NS čekala sam u redu da kupim kartu za moje mesto. Neko je viknuo "policija", ženski glas...Shvatila sam o čemu je bilo reč a i to da se jako bole policije jer su imali loših iskustava...

    Mislim da smo se posredno ili neposredno svi susreli sa tako nečim...
    Pa, čak i osobe koje svojim ponašanjem, oblačenjem, skretanjem pažnje na sebe na neprimeren način se svrstavaju u tu grupu.
    Žao mi je što postoje takve osobe !!!
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •