Egzibicionizam
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 29
  1. #1

    12 Egzibicionizam

    Da li praktikujete na javnom mestu ili samo mastate o tome? Ili vas to ne zanima.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Egzibicionizam

    Ima neceg zanimljivog u tome, ali sam i dalje samo na mastanju.

  3. #3

    02 Odgovor: Egzibicionizam

    XXX puta sam to uradio u klubovima at back room , mesto za te stvari nikad nije bilo lose specijalno ako je neko bio u komsiluku pa je motivacija bila jos zesca...
    Regards...

  4. #4

    11 Odgovor: Egzibicionizam

    ne praktikujem, ali se uvijek
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Egzibicionizam

    Citat Kunic kaže:
    Da li praktikujete na javnom mestu ili samo mastate o tome? Ili vas to ne zanima.
    a sta je sa tobom?da li tebe to zanima?

  6. #6

    10 Odgovor: Egzibicionizam

    dilema bas i nije neka... desava se i to je to

    iskusenja, izazovi..hehe..pa to samo doprinosi mastovitosti

  7. #7

    Odgovor: Egzibicionizam

    Da ne upadoh na ovu temu ne bih ni pomislio da sam egzibicionista.
    Ali kad porazmislim, jesam.

    Videle su me na hiljade ljudi ( i žene spadaju u ljude ) neodevenog, i nekoliko desetina prilikom laganog sexa ( podvodnog ) slatkovodnog i morskog.

  8. #8

    Odgovor: Egzibicionizam

    Nije baš da praktikujem...
    al ako (i kad) se ispune svi preduslovi..

    dogodilo se nekoliko puta...

    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #9

    Odgovor: Egzibicionizam

    Hm jako zanimljivo iskustvo :p ali ne smatram se egzibicionistom jer ipak mi nije nepohodan taj stimulans da bih se uzbudila ili uzivala,to mi vise dodje kao nesto za promenu,malo drugacije kao neki poseban zacin

  10. #10

    Odgovor: Egzibicionizam

    Mislim da je egzibicionizam jako vazan za sax

    Kama sutra

    Hamas prekosutra

  11. #11

    Odgovor: Egzibicionizam

    Nikada se nisam usudio, ali priznajem da me sama mogucnost intrigira! Mislim da to zavisi od samopouzdanja. Da izgledam kao Sevcenko uradio bih to na sred ulice, sa svakom zenskom koja hoce! Doduse, vise puta sam posmatrao seks, uglavnom neke od mojih drugova/drugarica u trenutku kada im bas i nije bilo vazno da li je neko uz njih ili nije. Cini mi se da to ipak nije egzibicionizam s njihove strane (mada granici) a i mene niko nije terao da ostanem, pa sam zasigurno delom i voajer. Znam tipa koji je "uknjizio" milion zena i koji uziva kada mu se neko divi pri tom cinu. Kada je bio u vojsci, privodio je ribe u spavaonu i ostavljao upaljeno svetlo. Onda bi se citav vod kacio po prozorima i balio po staklima! Ako TAJ nije egzibicionista ne znam ko jeste, ali doduse - taj i izgleda kao Sevcenko...

  12. #12

    Odgovor: Egzibicionizam

    Ne smatram se egzibicionistom po definiciji zato što nisam nastrana i poremećena i ne volim da pokazujem svoje genitalije nepoznatim ljudima na prometnom javnom mestu niti da pritom želim nekoga namerno da povredim ili šokiram.

    Izuzimam nudističke plaže iz ove priče.

    Sa druge strane, sex na javnom mestu mi se desio N puta, al' opet i tada potražiš neki zaklon ili se u to upustiš onda kad proceniš da tu baš sad neko ne bi trebao da prođe i ne patiš od toga da te svi vide, mada te pomalo pali pomisao da bi neko mogao da naiđe. Može se reći da umem da uživam u eksterijeru ali da mi je to neophodno, i nije - niti ide u patologiju.

    Hoću reći, privlači me i egzibicionizam i voajerizam (tj gledanje i pokazivanje) u normalnoj seksualnosti, ono, između mene i partnera, intimno, na obostrano zadovoljstvo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #13

    Odgovor: Egzibicionizam

    Ne praktikujem ali i ne izbegavam (tj. nisam luda za tim ali ako se desi, desi se...) A nekoliko mojih najskrivenijih i najluđih fantazija vezano je za neko javno mesto...
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  14. #14

    Odgovor: Egzibicionizam

    Ne znam , meni bas i nije nesti zanimljivo...

  15. #15

    Odgovor: Egzibicionizam

    Ne mogu da kažem da mi se nije desilo a ne mogu da kažem ni da me
    Obzirom da sam stidljive prirode po pitanju intime, ne mogu da se opustim 100% u takvim situacijama

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •