Koliko ste zadovoljni svojim poslom? - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 126
  1. #16

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Poslom kao poslom sam zadovoljan, radim ono shto sam vazdan zheleo, i ono shto volim... Foteljom sam takodje zadovoljan, lepo mi se uklapa iza ledja, i pod pozadinom, tako da ni tu nema primedbi... Chak su i kolege ok, i ni na njih nemam primedbi... Sem na par pojedinaca... Ali, direktor... To je takav jedan retard, da to nije normalno... Svakih 5 minuta menja mishljenje i prioritete, ochekuje da svaki novi projekat bude detaljno osmishljen, dokumentovan, i realizovan, sa sve testiranjem, u roku od 2, najvishe 3 meseca (to vi softverashi znate da je nemogutje, pogotovo kad postoji kolaboracija izmedju inzhenjera, tj, hardver + softver)... Plata, je bolja nego u ostalim firmama po NS, ali shto reche Meggy, za treniranje ganglija, nedovoljno sam platjen...

    + Naravno par neradnika, koji nishta nit' znaju, nit' zhele da nauche, i stalno te pitaju, i shto treba da znash, i shto ne treba, i imaju vetju platu od tebe...

    Al' jbg... Treba mi posao, i tjutim i radim...

    Inache, i meni je odskora, postalo vrlo muchno da ustajem i da idem na posao...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  2. #17

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Vreme je za godišnji....

  3. #18

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Ovo je bas los momenat da odgovaram na ovakvo pitanje! Sada je aktuelna duboka minus faza. Konstantno preispitivanje, box mecevi sa samom sobom. Ici ili ostati, sta dobijam, a sta gubim. Neki ljudi zive zivot a ja ga samo okrznem s' vremena na vreme, krisom, kada me sef ne posmatra i ne analizira sta sam sve uradila u proteklih nekoliko sati i koliko sam greski naprvaila... Nedostaje mi sloboda, ali bojim se da je nigde nema, osim ako ne resim da odem

  4. #19

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Volim ono što radim, relativno sam zadovoljna svojim statusom na poslu, plata nikad dovoljna, ali u odnosu na moju okolinu vrlo dobra.
    Ono što mi fali je malo više ljudskosti u međuljudskim odnosima, manje hladnoće i manje čiste poslovnosti, ali čini mi se da su institucije koje imaju takvu kulturu organizacije u izumiranju.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #20

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    CV nisam ni sastavila, a počela sam da radim na novom poslu pre tačno mesec dana...
    Hmmm...kako mi je na poslu...
    -Radim kao konj (nema razlike u odnosu na prethodni posao)
    -Plata je OK, početna naravno, sad još da vidimo koliko i da li će rasti kako je dogovoreno (potpuno ista situacija kao u prethodnoj firmi - plata je rasla prvih 18 meseci po dogovoru, a onda je na svaka 2 meseca raslo samo obećanje)
    -Ljudi, kolege, tj međuljudski odnosi su dramatično bolji...atmosfera je mnogo toplija, ljudi su drastično ljubazniji, spremni da ti pomognu da se snađeš u prvom momentu...bla bla bla...meni za nijansicu smeta ta doza privatnosti i prisnosti koja se oseća...moglo bi da bude malo poslovnije i na određenoj distanci, recimo sredina između prethodne firme gde te svi posmatraju kao neprijatelja i dočekuju na nož čak i kada kažeš dobro jutro i ovog ovde zbližavanja i pokušaja druženja...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #21

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Posao koji obavljam ne samo da volim,vec obozavam.
    I tako je od samog pocetka,jos u vreme dok sam ziveo u
    zajednickoj nam drzavi.Istina, moj rad je javan i
    kao takav veoma je podlozan javnoj kritici.
    I to je za mene veliki izazov,umesto opterecenja. Kreativnost i profesionalizam,
    uvek stavljam ispred,recimo,zarade i tako ne kih privilegija,
    koje postoje u ovom zanimanju.
    Tajna dobrog uspeha je u rezovima.Naime,prporucio bih
    svima da prave rezove u zivotu.Jer,sa time se otklanja najopasnija
    od svih opijenosti,opijenost rutinom koja omogucava egzistenciju
    lisenu napora.

  7. #22

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Ja sam prezadovoljna poslom obozavam ga ! A pogotovo moje kolege...

  8. #23

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Zadovoljan sam! Mogu da dodjem na posao,kao i da nedodjem,a da pri tom ne pitam nikoga...Mogu ga kreirati kako god zelim..Samo, da je bar malo vise placen....

  9. #24

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Za ovih dvadesetak godina kako radim za pare imao sam (u 7 zemalja) svakojake poslove: od fizickih i usluznih, do predavanja na ranim nivoima obrazobnog sistema, simultanog i konsekutivnog prevodjenja sa i na 5 jezika (govorim tecno 6, a na jos 11 citam), do "istrazivanja" gde godinu dana ides na "posao" kad hoces a samo svaka 3 meseca treba da predstavis nekakve rezultate necega sto si (kao) istrazio.

    Trenutno predajem na fakultetu. Teze je nego gorepomenuto "istrazivanje", ali i zanimljivije. U Kini je taj posao i vrlo postovan od strane i kolega i studenata i opste javnosti (mnogo vise nego u Severnoj Americi i Evropi, ukljucujuci Srbiju).

    Ipak, za nekoga ko nije sinolog 3 godine Kine je sasvim dovoljno. Voleo bih da imam ovakav posao negde u primorju u Brazilu, Argentini, Portugalu, Belgiji, Skotskoj ili Norveskoj (volim vlazni vazduh sa Atlantika, bolje mirise nego pacificki), ali u Juznoj Americi je plata za 60-70% niza i ima nogo manje mesta za strance, a u Evropi -- ukljucujuci non-EU Norvesku -- sa mojom strukom je nemoguce dobiti slican posao (mozda da sam doktor nuklearne fizike, ili genetike, mada i tada mislim da bi bilo komplikovano za fakultet da se cima sa 4-mesecnom procedurom kad moze da uzme slicnog strucnjaka iz EU/EFTA-e i zavrsi jednim popunjenim formularom).

  10. #25

    Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Mogla bih reci da sam zadovoljna poslom koji radim..u pocetku nije bilo tako..bila sam nova i radila sam i sto treba i ne treba,a takva je bila i plata..posle se sve iskristalisalo i sada radim ono sto volim,dosta putujem,imam kontakta sa civilizovanim svetom,a i fotelja mi je
    Pitanje plate je osetljiva tema,manje-vise nikada nismo zadovoljni njome,ali moglo bi se reci da je solidna i pre svega redovna.
    Od nedavno imamo i nesto sto se zove behlonung (nagrada) za zalaganje...
    tako da nemam mnogo razloga za zalbu...
    sem...
    sto nemam ama bas nikakvog privatnog zivota..ceo dan ili dani u ili sa firmom..
    a posle toga samo kucica,sobica,moj mir!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  11. #26

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Ja vala nikad nisam zadovoljan. Prije par mijeseci ubij'o sam se od posla, bio nervozan k'o vjererica. Sad naletio neki period, kradem bogu dane, nista po vazdan ne radim, uuuuubiiiih se od dosade . Svakakve budalastine mi se vrzmaju po glavi. Opasno je to kad je covijek dokon .
    Revolucija je to brale .
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  12. #27

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    S oprostenjem kaki mi se od mog posla al ne mogu da nadjem bolji.

  13. #28

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Pre godinu dana bila sam presrećna što sam našla posao i tako fine i dobre ljude, kolege, direktore... ali sada nažalost posle godinu i više skoro dve postajem biti JAKO nezadovoljna... a šta da se radi, ako se ne popravi nešto naći će se nešto bolje nadam se...

  14. #29

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Dobro,ja sam,sto se kaze,fizicka radnica,prepodne radim u jedan ogroman centro komercial,istovaramo robu,stavimo sve na svoje mesto itd.poslepodne radim za jednu privatnu firmu kao poslasticarka i kad se zavrsi sedmica vec neznam jesam musko ili zensko,ali sam zadovoljna sa oba poslom,radim na svoj ritam,niko me ne tera,najedem se slatkise,a plata,uspem da stignem kraju meseca,vise puta bez para ali sta ces,ne moze se imati sve

  15. #30

    Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    povecanje plate od 1.12. ...a nov auto stize sutra!!!!!!!

    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste zadovoljni kvalitetom života u vašem gradu/selu?
    Autor Lady S u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 13.08.2018, 08:57
  2. Jesmo li ikada zadovoljni?
    Autor k glavi15 u forumu Psihologija
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 02:58
  3. Sta znate o svojim precima?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 29.07.2012, 00:43
  4. Da li upravljate svojim zivotom?
    Autor diktatorka u forumu Psihologija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 27.02.2010, 20:11
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •