Moto susret na Petrovaradinskoj tvrđavi
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Moto susret na Petrovaradinskoj tvrđavi

    Tradicionalni 14. moto susret održaće se od četvrtka do subote na Petrovaradinskoj tvrđavi u organizaciji klubova „NS Tajm“ i „NS Rajders“. Uz tradicionalni defile i ostale sadržaje koje nudi moto fest, sve posetioce očekuje i bogat muzički program u okviru koga će nastupiti više od 30 izvođača. Ulazna narukvica za „Moto fest“ košta 300 dinara i važi za sve dane festivala. U četvrtak će se održati finale „Star gitar festa“ na kome će učestvovati devet demo bendova, koji su prošli kvalifikacije održane u šest vojvođanskih gradova.
    U petak i subotu publiku očekuje susret sa poznatim domaćim rok izvođačima, među kojima su najzvučnija imena Ateist rep i Najtšift. Kompletan trodnevni program biće izveden na prvoklasnoj opremi i bini novosadskog studija „Berar“.Ove godine posebna pažnja će biti posvećena komforu posetilaca na samoj tvrđavi, jer pored kvalitetnog muzičkog programa i odlične ponude hrane i pića, prvi put je osmišljen posebno čuvani prostor gde će bajkeri moći spokojno da ostave svoje dvotočkaše. Manifestaciju će svojim izložbenim štandovima obogatiti razni strani proizvođači motora i automobila.
    Planiran je i prostor gde će posetioci moći da kupe, prodaju ili menjaju svoje dvotočkaše. Organizatori apeluju na posetioce koji planiraju da učestvuju u saobraćaju tog vikenda svojim motorima, da se suzdrže od konzumiranja alkoholnih pića i upozoravaju da će biti sprovedena rigorozna kontrola koja treba da predupredi eventualne neželjene posledice.
    Novosadski moto skup, koji je najmasovniji i najznačajniji skup u kalendaru bajkerskih zbivanja u Srbiji, i ove godine treba da približi „taj čudan svet zanesenjaka na motorima“ i ostale posetioce koji dolaze iz radoznalosti, ili pak da bi samo uživali u muzičkim dešavanjima.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Moto susret na Petrovaradinskoj tvrđavi

    Vozač sam od svoje 18. godine, ali...
    Toliko ne volim motore, da to ne mogu da opišem rečima.
    Strah me je i kada gledam kako ih voze, a ne bih sela - nema sile !
    Neka im Bog da zdravlja i pameti... Muzička zbivanja su već nešto u čemu bih mogla da učestvujem...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Moto susret na Petrovaradinskoj tvrđavi

    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku

    Neka im Bog da zdravlja i pameti...
    ...Pameti da uvek nose kacigu, odelo, pojas, rukavice...

    Ja volim motore. Odrasla sam uz brm brm... Moj brat je fanatik kada su motori u pitanju. A ni muz nije spasen.
    Mozda sutra odem na Tvrdjavu.
    Bar na kratko, da me mine zelja.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

Slične teme

  1. Vas zivotni moto....
    Autor silvia u forumu Filozofija
    Odgovora: 240
    Poslednja poruka: 24.01.2014, 23:45
  2. Auto-Moto vesti
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 04.12.2011, 13:29
  3. Zanimljivosti iz auto-moto sveta
    Autor alokin74 u forumu Auto-moto
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 22.11.2011, 10:13
  4. Auto-moto biseri
    Autor swba u forumu Auto-moto
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 02:36
  5. Moto skupovi
    Autor _baba_ u forumu Auto-moto
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 22.10.2008, 19:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •