Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 50
  1. #16

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    znachi li to da.....ako me ne pushta u kupatilo dok njaKe.....on ustvari mene ne voli....

    **********************

  2. #17

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Ne volim da mi neko ulazi u kupatilo sta god da radim, a i kupatilo mi je vrlo malo tako da je boravak dve osobe unutra neizvodljiv ukoliko nije u pitanju 'totalna prisnost dva tela'.
    Ne volim da ulazim macanu u kupatilo sta god da radi.
    Ne bih volela da me gleda dok sedim na wc ,bez obzira na vrstu fizioloske potrebe. To je bespotrebno ubijanje romantike.

    (...to je bilo toliko suptilno da sam ja mislio da to niti sere niti pisa, a ono busno k'o sito....'RadovanIII')
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  3. #18

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    ... kad god sam živela sa nekim bilo je normalno da kupatilo koristimo u dvoje... šiškim ili se tuširam dok se on brije... volim da gledam mužjaka dok se brije... tuširanje zajedno... uglavnom se nismo zaključavali ili krili po kupatilu... što je meni sasvim normalno...
    ======================
    plava, nena, neizbena...

  4. #19

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim da mi neko ulazi u kupatilo sta god da radim, a i kupatilo mi je vrlo malo tako da je boravak dve osobe unutra neizvodljiv ukoliko nije u pitanju 'totalna prisnost dva tela'.
    Ne volim da ulazim macanu u kupatilo sta god da radi.
    Ne bih volela da me gleda dok sedim na wc ,bez obzira na vrstu fizioloske potrebe. To je bespotrebno ubijanje romantike.

    (...to je bilo toliko suptilno da sam ja mislio da to niti sere niti pisa, a ono busno k'o sito....'RadovanIII')
    Apsolutno, stopostotno se slažem. Nemam šta da dodam, sve je na mestu
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #20

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Meni se cini da ja to bez u dvoje i ne znam da radim. Ko ti onda donese toalet papir? Nista meni ne moze da ubije romantiku, jes malo neprijatno kad se istovarim, da prostite, a ono bas i nije karanfil... al' sta da radim kad bas tad moraju da se uvijaju one papilotne. Neka ulazi ako joj ne smeta, ja svoje dupe ne zakljucavam otkad smo oca jedva izvadili iz kupatila kad mu je pozlilo. Ja volim da je gledam kad se kupa. I kad se brije volim da gledam.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  6. #21

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Jos bolje pitanje: ako necemo da ubijamo romantiku onda i papir moramo da kupujemo posebno,jer su nam i drugacije guze sto funkcionalno sto estetski...

    Ti spada i potpuna zvucna izolacija,jer nekad je lakse gledati guzu u solji nego slusati napolju zvuke,jer solja je akusticnija od mnogih koncertnih sala...Kakav je to tek udarac na romantiku...Erupcija Vezuva u reziji gastro trakta voljene osobe,jer mu smeta pasulj,a o paprikama da ne pricamo...

    Kazem ja da je zabavljanje najlepse...kad me ubedis da ne piskis i kakis kako da te ne volim ili kako da te zaboravim... Jbg bas da vidim one koji zive duze od mesec dana zajedno kako to rade i kriju se,pa po tome ispada da mi je svaki odlazak na veliku nuzdu stresan,a sto rece kolega ne valja se zakljucavati,moze da pozli nekom,a vrata greh razvaljivati...

    p.s. Kaki ti u prizemlju,a zajedno cemo se tusirati u potkrovlju..mozda je to pravo resenje ako je kuca veca....i posle neko kaze nije sve u imanju

  7. #22

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    какве су ово предрасуде о физиолошким потребама? хигијена?
    или си традиционалиста или си либералан, трећег нема
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  8. #23

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Zajednički obavljamo potrebe istovremeno u kupatilu s izuzetkom ako me preduhitri i zasedne na šolju, onda odem u drugo kupatilo i otaljam potrebu.
    Glupo mi da se suzdržavam i čekam red.

  9. #24

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    ovo je drugacije kod svakog para...i ako neko ne voli da deli kupatilo u odredjenom trenutku sa voljenom osobom ne znaci da nisu bliski...ima ljudi koji ne mogu da obave nuzdu ako je neko prisutan u wc-u...

    a i drage moje sigurno za vreme 'onih dana' ne menjate uloske i tampone pred svojim dragim ili mozda gresim...

    mislim da te stvari ne cine bliskost u vezi...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  10. #25

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Delim mišljenje.
    Šta sad? Treba da čačkamo nos i prdimo u duetu da bi dokazali kako smo opušteni i mnogo se volimo??

    Kupka unapred pripremljena i dogovorena, muzika, sveće, dejt bre.
    Zašto prekinuti sa tim ako smo u stalnoj vezi?
    _________Una16

  11. #26

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Delim mišljenje.
    Šta sad? Treba da čačkamo nos i prdimo u duetu da bi dokazali kako smo opušteni i mnogo se volimo??

    Kupka unapred pripremljena i dogovorena, muzika, sveće, dejt bre.
    Zašto prekinuti sa tim ako smo u stalnoj vezi?
    Da u zabavljanju,ali ako nemate svako svoje kupatilo ili wc teško da možete i u mesec dana zajedništva izbeći sve to što nije za gledanje i slušanje od dragog ti bića...malo idealizujete previše u tim godinama,život je suroviji od filmova...

  12. #27

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    jbg
    imam dva wc-a

    i stan pre ovog imao je dva wc-a

    i da nije imao, ne bih stojala pored i delila njegov vodnjikav pogled, ne bi me uzbudio stvarno
    _________Una16

  13. #28

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Bilo kako bilo... Prerastao sam zabludu da ne mogu da se zaljubim i volim nekoga jedino ako ne piški i kaki... Kada to prelomiš ne gubiš na strasti zbog vodnjikavog pogleda ili muzike sa šolje,naprotiv... realizam ume da pali više nego idealizam,ali to zavisi od vaspitanja,biografije i mozga koji nosiš...

    p.s. nisam ni ja imao nikada manje od 3 prostorije namenjene ovome o čemu polemišemo,ali dan je dug,a i noć...Pre bih razmiuslio koliko vredi da gubim vreme na tebe kada bi mi zabranila da ulazim dok si ti unutra... Druga je stvar što bih ja izbegavao i sam,ali ne možeš izbeći mnogo što šta ukoliko vodiš zajednički život... Zato ne znam da li da posle 17 godina istog ponovo padnem na zajedništvo... s tim da nismo prekinuli život zbog male i velike nužde,jer da jesmo onda bi zbog toga to učinili na početku kako se već i dešava ljudima koji ne mogu te stvari da progutaju..
    Poruku je izmenio Neron, 15.01.2008 u 21:20

  14. #29

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Bilo kako bilo... Prerastao sam zabludu da ne mogu da se zaljubim i volim nekoga jedino ako ne piški i kaki... Kada to prelomiš ne gubiš na strasti zbog vodnjikavog pogleda ili muzike sa šolje,naprotiv... realizam ume da pali više nego idealizam,ali to zavisi od vaspitanja,biografije i mozga koji nosiš...
    Stvar poštovanja.
    Naravno da svi kakimo, psujemo, slinimo i imamo svoje momente, što nam ne daje za pravo da ih delimo gde stignemo i kako stignemo.

    Ako bi partneru bilo neprijatno da puva pred drugarima dok gleda fudbal, zašto bi se u mom prisustvu osećao opuštenim da to radi?
    Ok. desi se, dešava se i meni - ali od istog ne stvaram naviku.

    Realizam, naravno.
    Ima toliko mnogo stvari u nama koje možemo da podelimo, ne moramo baš biti bukvalni, hm?
    _________Una16

  15. #30

    Odgovor: Higijenske i fiziološke potrebe - sami ili u dvoje?

    Uvek kada se pomenu parovi i fiziološke potrebe setim se svoje drugarice koja je pre par godina prvi put sa dugogodišnjim dečkom otišla na more.
    Najveći problem bio je "šta ću kad se Nenadu kaki" ili "kako ako nam se prikaki u isto vreme" ili "ako se meni pripiški nakon što on kaki pa ja udjem a miris/smrad još uvek ne izlapi ja neću nikad više moći da ga poljubim" i još niz varijacija na temu..
    Mi smo pravile viceve na tu temu ali ne znam kako je siromah Nenad preživeo.
    Ili je pravo sa stanice otišao na klizmu ili je neprimetno obavljao fiziološke potrebe te je drugarica još uvek sa njim na opštu radost svih nas.
    Pisala sam ranije na ovoj temi, ja ne volim tu vrstu intimiziranja - zajedničko kupanje (osim u bazenu), pranje zuba i sl. To je moj prostor iza zatvorenih vrata i on tu nema pristup dok sam ja unutra.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sex iz ljubavi ili iz potrebe?
    Autor Mrak u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 16.03.2016, 13:14
  2. Da li lažete sami sebe?
    Autor PropelerZviz u forumu Filozofija
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:41
  3. Sposobnost plesa u dvoje
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 21.06.2009, 10:55
  4. Sreću najčešće stvaramo sami...
    Autor Goga u forumu Filozofija
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 26.05.2009, 22:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •