Citati iz stranih filmova.. - Strana 9
Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 139
  1. #121

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    Robert de Niro: Jednom mi je jedan tip rekao "Nikad se ne vezuj za osobe koje nisi sposoban da napustis u roku od 30 sekundi kada osetis vrelinu u blizini"

    Vrelina
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #122

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    Chet Pussy:



    All right, pussy, pussy, pussy! Come on in pussy lovers! Here at the Titty Twister we're slashing pussy in half! Give us an offer on our vast selection of pussy, this is a pussy blow out! All right, we got white pussy, black pussy, Spanish pussy, yellow pussy, we got hot pussy, cold pussy, we got wet pussy, we got....
    [sniffs]
    ....smelly pussy, we got hairy pussy, bloody pussy, we got snappin' pussy, we got silk pussy, velvet pussy, Naugahyde pussy, we even got horse pussy, dog pussy, chicken pussy! Come on, you want pussy, come on in, pussy lovers! If we don't got it, you don't want it! Come on in, pussy lovers!
    & underpaid......

  3. #123

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..




    Ms. Nora Digger Dinsmoor: Ona je slomila tvoje srce. To je činjenica! I pored toga što sam te upozoravala, i pored toga što sam ti garantovala da će te ta devojka jezivo povrediti - ti si nastavio po svom tvrdoglavo! Ah.. zar nije ljubav predivna?

    ("Velika ocekivanja"}
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #124

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    "Brak je krupan korak, njime imenujes osobu koju ces nervirati do kraja zivota"

    Love Stinks
    Poruku je izmenio Lilith_021, 07.11.2009 u 15:42
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #125

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    Puši cigaru. I to radi teško. Uz mnogo kašlja.
    -On ne zna.
    - Šta?
    - Njegova pluća ga jedu. I to rade glasno.
    - A šta je sa čovekom do njega?
    - On je u laganoj pospanosti, na ivici dubokog spavanja. Njegova jetra ga jede. I to radi brzo.
    - A ja?

    - Ti nestaješ u crnoj rupi. Ne dozvoli sebi da vidiš to. Ostaćeš zaglavljen u jednom položaju. Jede te srce. I to radi oštro.
    Gde si ti?
    Ležim, pregaženih emocija. Mene jede onaj 21 gram.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #126

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    " Ede, reci mi sta si video ?"

    " Video sam tebe.
    Video sam tebe na plantazi narandze. "

    Identitet
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  7. #127

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    Setio se poslednje scene iz jedne epizode serije "Bostonski advokati ".

    'Jesi li nekad usamljen Deni ? '

    "Ne"

    Ti ?"

    "Ne.
    Izgleda da smo imali srece sto se toga tice."

    ....... tisina..........pa reci...
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  8. #128

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    "Verujem samo dvema osobama na svetu, jedna sam ja, a druga nisi ti."

    Con Air
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #129

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    Diana: If you ever want something badly, let it go. If it comes back to you, then it's yours forever. If it doesn't, then it was never yours to begin with.

    "Indecent Proposal" (1993)


  10. #130

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    "The most important thing about love is that we choose to give it...and we choose to receive it. Making it the least random act in the entire universe. It transcends blood, it transcends betrayal...and all the dirt that makes us human. And if you can figure that out...the Jake Lees of the world got nothing on you."

    Chaos Theory

    "Najvažnija stvar o ljubavi je da mi odlučimo da je damo...i odlučimo da je primimo. Najmanje nasumičan postupak u celom univerzumu. Premašuje krv, premašuje izdaju...i svu prljavštinu koja nas čini ljudskim bićima. I ako to prihvatiš...niko na svetu ti nije ni do kolena."

    Teorija haosa
    Poruku je izmenio Morpheus, 09.07.2010 u 01:06

  11. #131

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    Strah može da natjera na nerazumna djela.
    Mi u Rusiji znamo to veoma dobro. Naša istorija je istorija nerazumnih djela. - Transsiberian
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #132

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    ...Bila sam usamljena...
    ...Kupi psa...

    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #133

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    Whatd I tell you - she just needs the right guy. All every woman really wants - be it mother, senator, nun - is some serious deep-dicking.

    "Chasing Amy"
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #134

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    "Remember, remember the fifth of November, the gunpowder, treason and plot. I know of no reason, why the gunpowder treason, should ever be forgot."
    V for Vendetta
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #135

    Odgovor: Citati iz stranih filmova..

    People vs. Larry Flint

    "Murder is illegal. But, you take a picture of somebody committing the act of murder and they'll put you on the cover of Newsweek. You might even win a Pulitzer Prize. And yet . . . sex is legal. Everybody's doing it, or everybody wants to be doing it. Yet, you take a picture of two people in the act of sex of just take a picture of a woman's naked body and they'll put you in jail. Now, I have a message for all you good, moral, Christian people who are complaining that breasts and vaginas are obscene. Hey, don't complain to me, complain to the manufacturer. Okay and although Jesus told us not to judge, I know you're going to judge anyway so judge sanely--judge with your eyes open."

    * * *

    "Your Honor, you have not made one intelligent decision during the course of this trial, and I don't expect one now."

    * * *

    "The pervert is back!"
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Citati naši omiljeni...
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 1228
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 18:15
  2. Azbuka pesama (stranih i domacih)
    Autor Sonja u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 21.03.2019, 00:39
  3. Muzika iz crtanih filmova
    Autor silvia u forumu Muzika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 18.08.2013, 01:49
  4. Šta smo naučili iz američkih filmova
    Autor irnik u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 18.12.2010, 20:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •