Učestalost sexa u braku
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 72
  1. #1

    09 Učestalost sexa u braku

    Koliko cesto "spavate" sa muzem u sedmici ili u mesecu dana?

    Meni sve zavisi od obaveza, a kad ih nemam, dnevno barem jednom vodimo ljubav
    Poruku je izmenio goldie, 18.05.2007 u 13:04 Razlog: bold

  2. #2

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    uh...niko da odgovori...

    jeste da je pitanje vrlo, vrlo, čak šta više vrlo privatne prirode,
    a isto tako ja nisam ni udata, ali recimo da sam skoro pa bila u vezi koja je ličila na brak (naglašavam ličila nikako bila to) - pa aj da odgovorim

    naš sexualni život nije bio baš učestao ali je bio kvalitetan ( najčešća fraza za utešiti sebe)
    dva do tri puta nedeljno...

    sada više ni toliko
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  3. #3

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    uh...niko da odgovori...

    jeste da je pitanje vrlo, vrlo, čak šta više vrlo privatne prirode
    hey znas ovu temu sam otvorila sa razlogom, jer sam zelela olaksati zivot (donekle) nekim suprugama, koje ne spavaju tako cesto sa svojim suprugom, pa se osecaju lose, ne tako privlacne ili vode ljubav dosta puta, pa bi objasnile mnogo toga.. neke bi dosle na ovu temu, videle bi/procitale komentare drugih zena i mozda bi se osecale bolje ili bolje i jos suuuper pored svega ali ne verujem da ce se vise od pola sajta upoznati sa nekim clanom ovde, tako da mogu olaksati dusu do mile volje na slicnim temama ili mozda na ovoj temi odkud ja znam, nisam pametna ah da ne zaboravim ko je god ostavio peglu zbog ove teme, hvala mu zbog takvih osoba, koje nemaju snagu da se potpisu, kad ostavljaju nekome poruku, ja se zahvalim svaki dan Bogu, sto sam samo svoja i nisam dvolicna
    Poruku je izmenio Crazy Angel, 20.05.2007 u 09:54

  4. #4

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Занима ме зашто је ово питање само за жене, па ваљда исту информацију имају и мужеви?
    Или можда мислиш да мушкарци у браку имају више секса од њихових жена?
    Или мање?!?!
    Poruku je izmenio yossarian, 20.05.2007 u 15:39 Razlog: сетио се нечег
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #5

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku
    hey znas ovu temu sam otvorila sa razlogom, jer sam zelela olaksati zivot (donekle) nekim suprugama, koje ne spavaju tako cesto sa svojim suprugom, pa se osecaju lose, ne tako privlacne ili vode ljubav dosta puta, pa bi objasnile mnogo toga.. neke bi dosle na ovu temu, videle bi/procitale komentare drugih zena i mozda bi se osecale bolje ili bolje i jos suuuper pored svega ali ne verujem da ce se vise od pola sajta upoznati sa nekim clanom ovde, tako da mogu olaksati dusu do mile volje na slicnim temama ili mozda na ovoj temi odkud ja znam, nisam pametna ah da ne zaboravim ko je god ostavio peglu zbog ove teme, hvala mu zbog takvih osoba, koje nemaju snagu da se potpisu, kad ostavljaju nekome poruku, ja se zahvalim svaki dan Bogu, sto sam samo svoja i nisam dvolicna
    Evo da se ja javim da sam od onih koja je "ostavila peglu zbog ove teme" šta god to značilo jer mislim da je degutantna i totalno nebitna, jer svako od nas može da napiše šta god mu je volja
    Kao drugo, ako će nekome biti lakše tako što će se ovde uporediti sa nekim drugim parovima ipak treba da se zapita neke stvari
    i da odgovorim,
    sexam se sa mužam kad hoću, kad mogu, koliko hoću, koliko mogu i naravno kad on želi i hoće sve u svemu kad mi se ćefne e sad da li je to svaki dan, svaki peti ili jednom mesečno, totalno je ne bitno.Ne vodim evidenciju
    Eto, ako je nekom sad lakše....

  6. #6

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Eto, ako je nekom sad lakše....
    Meni Nemaš pojma koliko mi je lakše, do sad nisam smela ni da napišem odgovor ovde! Sad konačno mogu!

    Koliko cesto "spavate" sa muzem u sedmici ili u mesecu dana?


    Ne žalim se.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ne žalim se.

    ..e čik ako smeš napiši ako smeš koliko je to puta dnevno, nedeljno da vidim ja da li je moj ćef dovoljan, pa valjda i meni treba da bude lakše

  8. #8

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Nekad ni se slucuva svaki dan nekad preko jedan dan ,zavisi kakva nedelj imas sa nervozom ili sve ide glatko.

  9. #9

    02 Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Koliko cesto "spavate" sa muzem u sedmici ili u mesecu dana?

    U sedmici spavamo 7 dana, a u mesecu 28, 30 ili 31 dan... ( u slučaju da je prestupna godina 29 dana )

    Vodimo ljubav, kada hoćemo, možemo, želimo, ili upriličimo priliku...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #10

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Занима ме зашто је ово питање само за жене, па ваљда исту информацију имају и мужеви?
    otvorila sam temu za zene, jer sam zensko ako imas zelju da otvoris temu "pitanje muzeva o kolicini seksa u braku", ja ti ne stojim na putu samo pazi da te ne popljuju kao sto su mene zbog ove teme zbog bilo kojeg razloga

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Или можда мислиш да мушкарци у браку имају више секса од њихових жена?
    Или мање?!?!
    ne seksaju valjda sami sa sobom, pa da imaju vise seksa u braku nego zene ne pricam o ljubavnicama meni filozofiras a?
    Poruku je izmenio Crazy Angel, 20.05.2007 u 22:39

  11. #11

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Evo da se ja javim da sam od onih koja je "ostavila peglu zbog ove teme" šta god to značilo
    mislila sam na ovo ---> i to na mom profilu.. kako to da ostavljas peglu, a da neznas sta je to?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    jer mislim da je degutantna i totalno nebitna, jer svako od nas može da napiše šta god mu je volja
    zasto si onda odgovorila, ako mislis da je tema "degutantna i totalno nebitna"?

  12. #12

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku
    ko je god ostavio peglu zbog ove teme, hvala mu zbog takvih osoba,
    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku
    mislila sam na ovo ---> i to na mom profilu.. kako to da ostavljas peglu, a da neznas sta je to?

    zasto si onda odgovorila, ako mislis da je tema "degutantna i totalno nebitna"?
    Napisala sam to tako jer nisam odmah skapirala da pišeš o negativnoj reputaciji a baca mi se pegla od ovakvih tema i ustalom postoji tema za komentarisanje komentara u reputaciji

    Odgovorila sam baš zbog tvog komentara a i zbog stava o pomaganju drugima Mogla bih ja tebe da pitam kako to da neko ko ima takav sexualni život može uopšte da dodje na ideju da otvori ovakvu temu Što se mene lično tiče, možeš da primetiš da ja retko gostujem na ovom forumu, jer sam u braku jednu deceniju i imam sasvim normalan sexualni život i nemam neku preteranu potrebu da pišem o tome a još manje da se bavim tudjim problemima oko toga. Ali ok, to je moj stav.
    Ima još dve stvari, prva je da na već postoji tema na forumu društvo oko nas u podforumu ankete, koliko često imate sexualne odnose, i tamo sve lepo može da se vidi, ko hoće da gleda
    A treća stvar je, lepo te je čovek upitao šta se dešava sa muškim delom publike. I pitanje je na mestu zar se oni nikada ne osećaju neprivlačno za svoje supruge

    znas ovu temu sam otvorila sa razlogom, jer sam zelela olaksati zivot (donekle) nekim suprugama, koje ne spavaju tako cesto sa svojim suprugom, pa se osecaju lose, ne tako privlacne ili vode ljubav dosta puta, pa bi objasnile mnogo toga.. neke bi dosle na ovu temu, videle bi/procitale komentare drugih zena i mozda....
    možda si temu trebala da otvoriš na forumu psihologija

  13. #13

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Eto, fino ste se objasnile ko je gde i zašto peglao, usisavao i odgovarao, sad možemo nazad na temu Mora da ima još udatih
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Napisala sam to tako jer nisam odmah skapirala da pišeš o negativnoj reputaciji a baca mi se pegla od ovakvih tema i ustalom postoji tema za komentarisanje komentara u reputaciji
    to je tvoje misljenje i nemam problem u vezi toga a sto se tice komentara o reputaciji, bilo je vezano za ovu temu, zato sam to napisala ovde

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Odgovorila sam baš zbog tvog komentara a i zbog stava o pomaganju drugima
    svako ima svoj nacin

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Mogla bih ja tebe da pitam kako to da neko ko ima takav sexualni život može uopšte da dodje na ideju da otvori ovakvu temu
    pretrazivala sam teme na netu, pa sam tako dosla na tu ideju. mogu da ti kazem, da na drugim sajtovima tema nije imala negativan odziv, vec su caskali sa vrlo pozitvnom energijom

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Što se mene lično tiče, možeš da primetiš da ja retko gostujem na ovom forumu, jer sam u braku jednu deceniju i imam sasvim normalan sexualni život i nemam neku preteranu potrebu da pišem o tome a još manje da se bavim tudjim problemima oko toga. Ali ok, to je moj stav.
    nisam primetila ja sam sa svojim suprugom skoro 10 godina zajedno i imam sasvim normalan zivot sa njim nisam mislila nista lose, kad sam otvarala ovu temu.. kad neko otvara novu temu, procitam je i ako mi se ne svidja prelazim na novu.. jednostavno, zar ne? nikoga ne pljujem, samo zelim da se opustim uz caskanje sa forumasima od preteranog posla i razmisljanja.. ako kome treba pomoc oko necega, moze slobodno da mi se obrati. to je sve

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ima još dve stvari, prva je da na već postoji tema na forumu društvo oko nas u podforumu ankete, koliko često imate sexualne odnose, i tamo sve lepo može da se vidi, ko hoće da gleda
    ako tema vec postoji, neka ovu izbrisu slobodno nemam ni sa tim problema

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    A treća stvar je, lepo te je čovek upitao šta se dešava sa muškim delom publike. I pitanje je na mestu zar se oni nikada ne osećaju neprivlačno za svoje supruge
    a ja sam mu lepo odgovorila ako mu treba pomoc, neka otvori svoju temu i sa tim nemam problema
    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    možda si temu trebala da otvoriš na forumu psihologija
    mogla sam, ali nisam jos nesto?

  15. #15

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku
    otvorila sam temu za zene, jer sam zensko ako imas zelju da otvoris temu "pitanje muzeva o kolicini seksa u braku", ja ti ne stojim na putu samo pazi da te ne popljuju kao sto su mene zbog ove teme zbog bilo kojeg razloga
    Тенкс фор ансверинг. Не пада ми на памет да отварам такву тему, па да ми пегле остављају

    ne seksaju valjda sami sa sobom, pa da imaju vise seksa u braku nego zene ne pricam o ljubavnicama meni filozofiras a?
    Па нисам ни мислио сами са собом... а то са љубавницама... или љубавницима... срам ме било, откуд ми та идеја
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oboje u braku
    Autor camilla u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 03.04.2013, 18:40
  2. Ljubav u braku
    Autor Lillith u forumu Ljubav
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.03.2013, 20:48
  3. Posle sexa...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 22:41
  4. Suparnica u braku
    Autor bellissima u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 01:25
  5. Koliko ti je stalo do sexa?
    Autor DanijElla u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.11.2009, 01:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •