Učestalost sexa u braku - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 72 od ukupno 72
  1. #61

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    Pa, ovaj...u poslednjih (tada) 2 godine braka (+1 godina trudnoce pre toga) se sveo na ...jednom godisnje i to (s' moje strane) preko q
    Ich nisam bila zainteresirana
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #62

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Upisah jos jednu danas



    ps. Sad sam mirna do 14. februara

    (pa, onda 8. Mart ......... pa, Uskrs.....)
    Aha....nešto sam probao da izračunam (a koleginica ELA mi dala baš nerešiv zadatak) pa sam zbunjen.
    LM...kako izračunati učestalost kod koleginice ako je 4 puta do sada ...u istom mesecu...a posle ceo mesec (do 14 februara) sve suv post ?
    Mislim...pomagaj ELA...davaj raspored časova, pršte mi glava od kombinacija .
    P.S. Unapred zahvalan .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #63

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    evo jedan prichica, ima veze s temom, inace bih je savesno metnuo u vicove:

    - u medenom mesecu do explozivnog sexa dolazi 4-5 puta dnevno
    - prosek u prvoj godini braka - 2 puta dnevno
    - nakon pet godina braka - 2-3 puta nedeljno
    - nakon 10 godina 1 nedeljno
    - nakon 15 godinE = 2X mesecno
    - 20 = 1 u 2
    - 30 = samo za praznike, po mogucstvu kad se nesto popije
    - ... i tako nakon 35 godina sex ide ovako:
    Sede dvoje namrgodjenih u suprotnim coskovima sobe,
    dok jedno do njih ne bekne kroz zube: F*CK YOU!




    PS
    Izvinjenje ako je neko vec postovao istu foru...
    ili ako sam to negde vec napis'o dafno...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  4. #64

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Aha....nešto sam probao da izračunam (a koleginica ELA mi dala baš nerešiv zadatak) pa sam zbunjen.
    LM...kako izračunati učestalost kod koleginice ako je 4 puta do sada ...u istom mesecu...a posle ceo mesec (do 14 februara) sve suv post ?
    Mislim...pomagaj ELA...davaj raspored časova, pršte mi glava od kombinacija .
    P.S. Unapred zahvalan .
    A ti bas volis matematiku?

    Pa, gledaj ovako: "resenje" je u tome da NEMA pravila. Mozemo da se khm, khm - i po triput na dan (jos uvek - Bogu hvala).................... a onda tek za nedelju ili dve (bem li ga - valjda se tada "ispucamo" ).



    ps. ona cetvrta recka je bila u smislu "cetvrti dan" (ali je u dva dana bilo i po 2x).... i sve to od 1. januara do 8 januara..........priznaces da nije los prosek!!!

    Drugi deo mog (sivog) odgovora, se tice jedne anegdote........udobno se zavali, sada me nece mrzeti (kao sinoc), da je otkuckam.

    Elem,
    Uskrs, okupila se porodica: stigao i brat sa mladom snajkom iz Dojcland, sestre .......... sedimo posle rucka i zezamo se. U nekom (prigodnom) trenutku, brat pocne da gundja kako ce da izludi - mi se zagledamo, kao "zastooo"? Skontamo po snajkinom smehu da se radi o apstinenciji. Kad se prolomi lavina nezadovoljstva: elem, ni sestra kod koje su odseli nije bila u prilici da se "omrsti", onda ni sestra koja je dosla u SR bez "jace polovine"...... gundjaju oni svi redom - ja CUTIM ......... i smeskam se Nema da fali, sestra me pogleda i provali (po osmehu zadovoljEne zene"): "AAAA, Ti jesiiiii"
    Fora je bila, sto sam ja bila najstarija medju njima
    Na to moj "zlobni" brat prokomentarise:"Ma da....... kod vas je to :Uskrst, 8. mart, Nova Godina i Bozic"


    Ehhhh, da valjali smo se od smeha.................. neko slatko, neko kiselo

  5. #65

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    LM...jedino zaključih....da nema pravila .
    E sad...da je 4 x za 8 dana "dobar prosek" to se ne bih složio ni sada ni kada budem penzos . Da ne pričam....o 2x dnevno i to još kao...dobar rezultat .
    Da ne ispadne da samo kritikujem..mogu reći da je dobar rezultat bar 4x dnevno (ako vam se desi neki vikend, praznik i tako to...gde imate vremena za vas).. a da je dobar prosek mesečni....barem preko 30 x (uz sve malere, odsustva, goste, decu...i druge stvari koje "smetuckaju").
    P.S. Možda je glupo napominjati...ali to govorim iako imam 47 godina . E takoC.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #66

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    p'da ucestalost je obrnuto srazmerna godinama braka...

    moz da bidne, al ne mora da znaci...
    I ja mislim tako
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #67

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    Cemu brakovi?
    Da uniste nas zive duse,romanticare i dzentlmene?
    Ja cu uci u brak jedino ako moram,a dotle cu ziveti sa devojkom onako bez potpisa na papiru.Kazu to je danas jako moderno

  8. #68

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    Zavisi od više faktora. To je sasvim jasno. Najvažniji su ljubav i usklađenost, ili još tačnije kompatibilnost, karaktera i temperamenata...

    Neki put utiču i neizgled banalne stvari. Recimo, komšiluk. Kada vidim face koje žive na mom ulazu, za suprugu pomislim da je Liz Tejlor iz najboljih godina...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #69

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    što duži ...
    ...brak, to manje seksa
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  10. #70

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    Misliš ovako
    Kad si mlad možeš uvek pa te zovu -Danko
    Kad se oženiš dobiješ decu pa te zovu -Nedeljko
    Kad si stariji ,kad ti se posreći od glavobolja,postaneš-Slavko
    Ali nije baš sve tako i kad dođeš u moje godine ima još i te kako i vatre i sex-a.i ljubavi i poštovanja....

  11. #71

    Koliko često vodite ljubav?

    Oko 16 odsto ljudi vodi ljubav deset puta mesečno, a strastvene igre, koje u proseku traju 19,5 minuta, ubrzavaju rad mozga te su najbolja obrana od starenja i bolova

    Baš sad više od 200 miliona parova vodi ljubav, pokazuju svetske statistike. Tako spajaju prijatno s korisnim - parovi koji imaju bogat seksualni život zbog smanjenja stresa izgledaju do sedam godina mlađe od ostalih, pokazala su istraživanja na Univerzitetu u Edinburgu.

    Britanci su takođe izračunali da čovek u proseku vodi ljubav 49 dana, 13 sati i 41 minut. Prosečan strastveni susret traje 19,5 minuta, ali čini se da neki uživaju na račun drugih. Oko deset odsto ljudi tvrdi kako im "motor" radi duže od pola sata, a deset posto bez "goriva" ostane već nakon pet minuta.

    Istraživači su velike razlike pronašli i u učestalosti seksualnih odnosa. Tako 12 odsto ispitanika ima seks jedanom mesečno ili još ređe, a 16 odsto srećnika to radi deset puta mesečno.

    Često vođenje ljubavi dobro je za zdravlje. Aktivnostima u krevetu pospešuje se i rad mozga. Polni organi tokom seksa oslobađaju novu energiju, koja je zadužena za snabdevanje mozga kiseonikom, a zbog koje on počinje da radi u višoj brzini.

    Seks ima pozitivan uticaj i na zdravlje srca, a gotovo dva puta, za čak 170 odsto, smanjuje rizik od srčanog udara kod muškaraca.

    Osim toga, san nakon vođenja ljubavi je dublji, jača se imunitet, oblikuju mišići, hormoni sreće deluju kao prirodni lek protiv raznih bolova, a koža i kosa izgledaju lepše.


    Seks ili čokolada?

    Mnogim ženama od seksa je draža čokolada, pokazala je anketa lista "Dejli Ekspres". Trećina žena tokom dana mašta o čokoladi, a samo 18 odsto o seksu. Ako bi morala da bira, petina žena radije bi se zauvek odrekla seksa nego čokolade.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  12. #72

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    kad je u pitanju količina sexa, samo jedna pričica: kaže baba friško udatoj snaši, uzmi teglu i ubaci svaki put zrno pasulja kad imadneš odnos sa mužem, i onda joj kaže koliko ćeš puta imati odnos u prvoj godini toliko nećeš imati za sve ostale godine u braku, zato ljudi nerado pričaju o tome, kolega mi kaže da mu je žena rekla da moraju kupiti priručnik kako se to radi, to mi nazivamo intimom da se ne obrukamo, izuzeci su švaleri i švalerke, znate šta je najgore švaleru : kad mu ostaviš svoju ženu, jar da on nju voli razveo bi se i oženio je

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Oboje u braku
    Autor camilla u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 03.04.2013, 18:40
  2. Ljubav u braku
    Autor Lillith u forumu Ljubav
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.03.2013, 20:48
  3. Posle sexa...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 22:41
  4. Suparnica u braku
    Autor bellissima u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 01:25
  5. Koliko ti je stalo do sexa?
    Autor DanijElla u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.11.2009, 01:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •