Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 138

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    I wish you to have sex only on days that begin with "T": Tuesday, Thursday, Tomorow, Today, Taturday, Tunday... Every tuckin' day.


    Kako da te pronadjem u izlasku sunca, kako da te jutrom budim, kako da zajedno jutrom otvaramo oci, kako da te pronadjem u kapljici rose, kako kad se budim u podne.


    Lezim u krevetu, gledam nebo i zvezde kako prekrasno sjaje poput tvojih ociju i mislim.................... JEBOTE, GDE MI JE KROV???


    Menjam metalik sarenu kravu sa hi-fi urlanjem i spustenim spojlerima za konja koji ovo cita.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    12 Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Podgorička poezija: Evo ti ovaj buket pistaća, što ti moje srce baca, volio sam te, ti to nisi znala, vrati mi se, bez majke ostala!!!

  3. #3

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    ---<> Hej momci, koliko još imamo do jajovoda? ---<> ---<> ---<> ---<>: O stari moj, tek smo ---<> ---<> ---<> prošli ---<> ---<> krajnike! ---<>

    HASKI je dobar za sneg, VUČJAK je dobar za drogu, LESI se uvek vrati kući, DOBERMAN je dobar čuvar, PTIČAR je dobar za lov, a šta je s tobom DŽUKELO?

    Volim te gledati kako spavaš, zavlačiti se pod tvoje pokrivače, volim istraživati svaki deo tvog tela dok te konačno ne nateram da se probudiš. Tvoja KUĆNA MUVA!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    12 Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    - To što ja postojim znači da Bog ima smisao za lepotu, a to što ti postojiš znači da Bog ima smisao za humor!

    - La bi tuna di hamat lis e karab fa saul nek manit ten ure bidik ame ate ur!
    Upravo si izgovorio vradžbinu da ti otpadne k***c!

  5. #5

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Jebes mi mater ako te ne volim!

    ... to bi bila ljubavna...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    12 Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Vuče, pogrešio si u jednom slovu - trebalo je da me pojeDeš!

    Trudna Crvenkapa

  7. #7

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Moram ti ovo priznati, znam da ti se neće svideti ono što ti pišem, ni meni nije lako, ali moraš saznati istinu od nekoga pre ili kasnije, Pravi Deda Mraz ne postoji!
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  8. #8

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Danas sam poslala svog Andjela da te cuva,ali on se ubrzo vratio i rekao:
    ANDJELI NE MOGU CUVATI ANDJELE.

  9. #9

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Pise muz zeni poruku:"Ti imas 54godine,dobro kuvas,odgajila si decu,ali me u nekim stvarima ne zadovoljavas vise.Upravo sam u hotelu sa devojkom od 18g.
    Zena mu odgovara:"Dragi moj,bilo mi je malo dosadno pa sam izasla do restorana,sada sam kuci i pravi mi drustvo mladic od 18god,a posto si ti izvrstan matematicar,onda znas da 18 u 54 ide vise puta,a 54 u 18...tesko!

  10. #10

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Zena slavi pedeseti rodjendan a muz joj salje poruku:
    u 20-toj si bila pupoljak,
    u 30-toj cokolada,
    u 40-toj vino,
    u 50-toj baba.
    Ona mu odgovara besna:
    pupoljak nisi ti ubrao,
    cokoladu si delio sa prijateljima,
    vino su pili svi,
    a babu j...es samo ti!!!

  11. #11

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ova stigla pre neki dan, pokidala sam se od smeha

    Gradjani Srbije koji jos nisu uzeli patike neka ne brinu jer ce se organizovati dodatni mitinzi kako bi oni koji su ostali uskraceni za patike, parfeme i odevne predmete bili zadovoljeni. Vlada Republike Srbije!

    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  12. #12

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Hiljadu je suza u mojim ocima bilo.Hiljadu je zelja koje mi zivot nije ispunio.Hiljadu je ljubavi koju osecaju svi,a malo je ljubavi kao sto si ti !

  13. #13

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    - Juce sam te cekala... Htela sam da osetim dodir tvog golog tela. Htela sam da zajedno provedemo noc i da se zajedno probudimo, ali tebe nije bilo.

    TVOJA PIDZAMA


  14. #14

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Svake noci jedini si moj san,molitvom za tebe zapocinjem dan,tri puta se prekrstim i tiho pomolim,jer jedino Bog zna koliko te volim!!!
    Buduci da nam nije dat dug zivot ostavimo nesto cime bismo svjedocili da smo zivjeli!

  15. #15

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Tek kad' Andjeli postanu zli, kad okeani presushe svi, tad srce ce prestati goreti i ja cu te prestati voleti

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zanimljive priče o poznatim banaćanima
    Autor proleće u forumu Banat
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:22
  2. Romantične komedije
    Autor memento u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:28
  3. Šta je za vas romantično?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 18.05.2010, 15:06
  4. Zanimljive i retke rase pasa
    Autor Bombica u forumu Rase pasa
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 20:15
  5. Ljubavne prognoze za 2007
    Autor sekula u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2006, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •