Планине... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Планине...

    Fruška gora, možda malo subjektivno jer sam preko puta nje i relativno dobro je poznajem a žensko sam pa mi više i prijaju te niže planine. Fruška gora je sigurno nedovoljno turistički prikazana. Evo i sama da se nisam uključila u planinare veliki deo nikada ne bi posetila. U odnosu na velike planine naravno,nema skijanja i tih zimskih sportova ali pešaćenje i obilaženje divnih mesta je nezamenljivo.
    Ime: images (21).jpg Pregleda: 1001 Veličina: 14.6 KB
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  2. #17

    01 Odgovor: Планине...

    Slazem se sa svim gore navedenim planinama. Po meni su najelpse sledece planine:

    - Stara planina
    - Tara
    - Divcibara

    ali ipak bi posebno izdvojio Zlatibor jer svojom klimom,suncem i prirodom mi je nekako prirastao srcu.

  3. #18

    Odgovor: Планине...

    Mislim da jeste i slazem se Zlatibor najveci centara planinski u Srbiji. Ljudi ga vole, pogodan je za porodice, parove ja sam na ovom sjatu nasla i jako povoljen apartamne u pitnaju je https://bookaweb.com/sr/zlatibor/apartmani
    Poruku je izmenio Daya, 15.01.2021 u 15:24

  4. #19

    Odgovor: Планине...

    Po Srbiji sam već videla dosta toga, nameravam da obiđem Staru planinu u skorije vreme. A budući da najčešće letujem u Crnoj Gori, a pritom odem pravo na more, bez svraćanja bilo gde, rešila sam da ove godine u Podgorici iznajmim auto u Cars4rent, pa da malo obiđem Durmitor. Kažu da je nestvarno lep.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Мали екрани наших ТВ пријемника...
    Autor yossarian u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 24.08.2015, 23:19
  2. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 20:19
  3. Odgovora: 107
    Poslednja poruka: 14.03.2009, 00:32
  4. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 06.08.2008, 13:28
  5. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 08.10.2007, 12:34

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •