Bez seksa po kazni - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 39
  1. #16

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    Sa takvom metodom postize se da ce partner otici sa strane da zadovolji svoje potrebe . Ko neveruje neka proba . ono sto imas kod kuce i sa time si zadovoljan sto bi isao sa strane ili na stranu ,
    da li bi vi promenili posao gde ste potpuno zadovoljni
    postanete zlatna ribica svaki dan i da vidis srece u braku ili vezi
    .
    .
    .
    .
    .
    ............~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~**** *
    ...ne bih ga menj'o....ali bih odradio i nešto honorarno....

  2. #17

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Nekad to moze da se sluci ali redze ja mislim da to je pogresan korak treba razgovarati da se resi problema, sa takvim metodom to je greska.Seks gi zblizuje a bez seks se odalecuje jedan od drugog.

  3. #18

    05 Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Kad se sretnemo sa ovom temom, obično žene budu te koje se ovakvom pedagogijom bave. Neke su čak ubeđene da je to način za prevaspitavanje partnera. Stvarno nisam čula da muškarci ovako kažnjavaju, ali verujem da ima slučajeva, šta znam, veliki svet...

    Da li ste nekada pokušali da upravljate svojim partnerom na ovaj način? Da li se ovo može svrstati pod neki vid seksualnog nasilja? Šta se uopšte ovim postiže???
    Da,obichno to zene rade debilima koji ne znaju sa zenama.Jer ja ih tako krstim.
    Ima.Sto ljudi sto cjudi....ili kako vecj.
    Hm,a ti u svom braku/vezi ako je imash ne upravljash jer ste vas dvoje slobodni po pitanju svega i sexa?
    Mora mushkarac da prevaspita zenu ili njemu ode obraz . Bicje ti sad jasnije
    To ne znachi da moraaa da je lema,al mora malo u suprotnom
    zene pa vi sebe odlichno poznajete.
    sta se postize ....e to mozda drugi put ,razmishljajte zene josh malo.
    Nijedan muskarac na forumu nije dao pravi odgovor, zachudjujucje
    ili nije smeo !

    p.s.Ne znam o kakvom nasilju mislish ,mogla bi da meni to malo pojasnish ipak si zenska osoba i vi kao zene imate svoje neke bubice.Interesuje me sta si zamislila pod nasiljem voleo bih da vidim to sto si smislila.
    p.p.s. znam zasto je tema OPEN,ovim se pokazuje ili je z. osoba kuja ili zaebant odnosno koketa u ochima muskaraca.Mislite o tome .Ovako bukvalno i otvoreno pishem.
    p.p.p.s.Tebi skvo nista lichno -- mada chisto sumnjam di se Ti lako vredjash.

  4. #19

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Ja sam konkretno mislila na sve one situacije, počev od najglupljih, kad u sred maženja nekom skloniš ruku uz rečenicu "može, ako naučiš da prljave čarape ne stoje pored kade nego u mašini", do onih koje možda imaju nekog smisla za onog ko kaznu sprovodi... "neću, jer mi ne posvećuješ pažnju" itd... možda deluje nezrelo, ali rade to zreli ljudi, o da
    Ne da deluje,nego je nezreloKada nije znak razmazenosti i hirovitosti, onda je patologija cista.Te zene same sebi uskracuju zadovoljstvo,a to je vec neka vrsta mazohizma.
    Ili tim "If" ponavljaju obrasce ponasanja iz detinjstva,kada su dobijale sta su htele ako bi... ______________(upisati najcesca uslovljavanja,tipa"ako sve pojedes,kupicu ti..."). I to nije,po mom misljenju, greska roditelja.Potreban je taj sistem nagrada - kazna, ali u decijem uzrastu.
    Kasnije,ako podsvest pomahnita, eto nezadovoljne devojke/zene, problema u vezi...

  5. #20

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat piquer kaže: Pogledaj poruku
    mada chisto sumnjam di se Ti lako vredjash.
    Jel se mi poznajemo?

    p.s.Ne znam o kakvom nasilju mislish ,mogla bi da meni to malo pojasnish ipak si zenska osoba i vi kao zene imate svoje neke bubice.Interesuje me sta si zamislila pod nasiljem voleo bih da vidim to sto si smislila.
    Pa, mislila sam da nema veze to ženska, muška osoba, eto, samo sam navela da više to žene rade, nego muškarci, a što se tiče nekog vida nasilja - pa, meni to malo ide na tu stranu ako posmatram ovako - partner mi uskraćuje seks. Samo to
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam konkretno mislila na sve one situacije, počev od najglupljih, kad u sred maženja nekom skloniš ruku uz rečenicu "može, ako naučiš da prljave čarape ne stoje pored kade nego u mašini", do onih koje možda imaju nekog smisla za onog ko kaznu sprovodi... "neću, jer mi ne posvećuješ pažnju" itd... možda deluje nezrelo, ali rade to zreli ljudi, o da
    Kada bi ja ovo doživeo, ne da bi našao seks na drugoj strani, već sa ovom više nikada seksa ne bi ni bilo.
    Ne samo da je ucena odvratna stvar, već ovakav nastup ima za pretpostavku da sam ja toliko jadan da ću za malo seksa da radim sve što mi se kaže. E to je baš teška uvreda.

  7. #22

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    E ako ce carape da igraju kljucnu ulogu u mom sexu onda jbes sex. Prvo smatram da ni jedan od normalnih muskaraca (gde ubrajam i sebe) nije pacenik da moram da oplete nesto po svaku cenu svaki dan, i da ce zbog one zenske stvari da se spusti na zemlju da lize patos obrazom. Ma daj, nije to u mome stilu, imam valjda i ja neki ponos. Kakva pedagoska mera, to je bre idiotizam-da me time kaznjava, pa prst na celo treba prvo da stavi da vidi da li su joj sve ovce na broju. Ako joj se nece kad se meni hoce, nemora, nije to Bogom dato da tako i tad mora, moze se napraviti pauza i dan, i dva, i pet, i deset, i ...nije ni bitno, desava se da se nekad nalazi u losem raspolozenju, i svakako da tad ne treba navaljivati, ali ne da ucenjuje i kaznjava. Sa ucenom i kaznjavanjem, ne da ne bi bilo sexa sa njom tih nekoliko dana, vec najverovatnije nikad vise.
    Jednostavno, kad je mogao da stoji od rodjenja do 18-te ne upotrebljen, ne bi mi ni to neko vreme kazne predstavljalo problem, tim vise sto sa strane mogu nesto da osevapim jer ih milion seta gradom na izvolte. Ali ne radi se sad o tome, ovde se radi o casti koju nikako ne bih dozvolio da izgubim, prema tome preko takvih ucena tj. ponizenja ne bih mogao tek tako da predjem.
    Probleme treba resavati drugim nacinima, a ne zabranom sexa. I osnovno od svega je da se bodete u krevetu, a ne u venu, i da nikog ne ucenjujete.
    Poruku je izmenio Aca1983, 21.08.2007 u 00:57
    ...................

  8. #23

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Takve stvari nisu ni malo pametne
    Ma ne bih mogla da mu kazem NE ni u ludilu!
    Bez obzira koliko sam ljuta ...

    U momentu kada bih bila u stanju da ga odbijem - to bi bio kraj!
    Ćuti i prenesi dalje....

  9. #24

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    kao što već neko gore reče, kada već dođemo do kreveta (ili drugih delova pokućstva), najmanje na pameti su mi prljave čarape, kesa sa đubretom koja je već 3 dana ispred vrata i nikako sama da odšeta do kontejnera...

    što znači, kada akcija već počne, nema zaustavljanja...čemu to?
    stiskam se ja, stiska se on...samo se nagomilava negativna energija...
    a prljave čarape ostaju, kao i ona kesa ispred vrata, ili već nešto treće...

    e sad, ima ti jedna mala začkoljica...kada sam stvarno ljuta, onda sam toliko namrštena, to se vidi u svakom mom pokretu, pogledu, odgovoru...retko šta pitam, malo pričam - tako da On ni ne pokušava da preskoči zid besa i dođe do kreveta...dok me oluja ne prođe...a to se opet jasno vidi...

    sex je obostrano zadovoljstvo i ne vidim svrhu da ga uskraćujem njemu, jer tada uskraćujem isto sebi...a zašto bih kažnjavala sebe za njegove greške
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  10. #25

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Mislim da joj ne bih mogao reci ne ali mozda kada bih se inatio ili ako bi bio jako ljut ma ustvari neznam ali u svakom slucaju to mi je malo bez veze jer u biti kakva je to kazna sta je sex da se nemoze bez njega.
    u svakom zlu ima nesto dobra

  11. #26

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Smatram da u konfliktima treba pametniji da pobedi.

    Elem, ako je partnerka posegla za tako glupavim rešenjem da bi nešto postigla. Onda je na meni da joj pomognem u svemu. U sprovođenju kažnjavanja. I pojašnjavanju kuda takva metoda vodi.

    Podnesem muški predviđenu kaznu, priznam krivicu i samoinicijativno udvostručim trajanje kazne. Kao uvideo sam grešku i smatram da je ona bila ,,preblaga'' u kažnjavanju.

    Koliko god bila imulsivno glupava ( o da, dešava se to i ženama!) doći će joj već odnekud u glavu da su bračni odnosi veoma pragmatična stvar.
    Poruku je izmenio Mish, 31.08.2007 u 19:36 Razlog: nepravilna upotreba kodova

  12. #27

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Kad se sretnemo sa ovom temom, obično žene budu te koje se ovakvom pedagogijom bave. Neke su čak ubeđene da je to način za prevaspitavanje partnera. Stvarno nisam čula da muškarci ovako kažnjavaju, ali verujem da ima slučajeva, šta znam, veliki svet...

    Da li ste nekada pokušali da upravljate svojim partnerom na ovaj način? Da li se ovo može svrstati pod neki vid seksualnog nasilja? Šta se uopšte ovim postiže???
    ...postize se to,da odem kod druge na kresanje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #28

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Žena koja muškarca kažnjava tako što mu uskraćuje sex kažnjava i sebe, sem ako nije od onih koje ne vole seks (ako ih uopšte ima), a bavi se njime, kao, da bi njemu učinile...

  14. #29

    Bez seksa po kazni

    Krivac
    Bio je period i toga, pa sad jel to bila nezrelost ili početničko neiskustvo, ko će znati.
    Danas na to gledam kao budalaštinu. To je potez kome pribegavaš u nedostatku otvorenosti i komunikacije. Naravno, ako negde u vezi škripi, onda jednostavno nećeš biti raspoložen za i na to nećeš ni gledati kao na "bez seksa po kazni". A ako ti neki period doživljavaš kao apstinenciju po kazni, to samo govori da ti imaš želju, ali kažnjavaš, i to pritom ne kažnjavaš se time "njega", već lišavaš zadovoljstva "nas".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #30

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Da kažem da sam svoje partnerke, kada nisu bile dobre, kažnjavo iscrpljujućim seksom, ne bi mi niko verovao. I bio bi u pravu, naravno.

    Verovatno je bilo i toga, ali, ako je i bilo, onda vrlo malo. Pravo da vam kažem ni ja nešto nisam baš raspoložen da se guram oko partnerke, ako smo, recimo, u svađi, ili nekoj frci, tako da ta kazna i nije bile u stvari ni prava kazna...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li je moguć raj bez seksa?
    Autor memento u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.11.2013, 21:52
  2. Štrajk uskraćivanjem seksa
    Autor laPapun u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.05.2011, 16:18
  3. Kvalitet seksa vise zavisi od...
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 08.12.2009, 15:33
  4. Pravila seksa bez obaveza
    Autor tonio11 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.10.2009, 12:03
  5. Promatrajte ga dok se seksa s drugom...
    Autor tonio11 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.05.2009, 21:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •