Чекајући зелено
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 15
  1. #1

    Чекајући зелено

    Шта обично радите док сједите у колима чекајући да семафор пребаци на зелено?
    Ја углавном зујим около по сусједним колима и гледам како се људи понашају. И тако пре неки дан сконтам да нјих 90% око мене нешто једе буквално су се сви бацили на неке сендвиче илити слична чуда. А осталих 10% су углавном биле припаднице љепшег пола забијене у ретровизор поправљајући шминку
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    12 Odgovor: Чекајући зелено

    Otprilike, kao i ti - gledam oko sebe, posmatram ljude, kako u kolima, tako i pešake. Kod nas se ne čeka baš toliko puno na zeleno svetlo, pa ne stižu da jedu. Ali zato imaju dovoljno vremena da čačkaju nos. A, ko zna, možda posle toga stignu i da jedu.

  3. #3

    Odgovor: Чекајући зелено

    Takodje gledam okolo. Ako neka zgodna djevojka prelazi pjesacki, onda gledam naprijed!

  4. #4

    Odgovor: Чекајући зелено

    oo, pa ja obavezno i uvek zujim okolo.. toliko, da mi redovito trube kad se upali zeleno (ako sam prva na semaforu )
    a ako jos i pevam nesto, ondaK me ljudi nekad i bledo gledaju.. al' ko da je vazno

  5. #5

    Odgovor: Чекајући зелено

    Citat Phoenix kaže:
    Kod nas se ne čeka baš toliko puno na zeleno svetlo, pa ne stižu da jedu.
    a ovde ti je dorucak spojen sa ruckom, a rucak sa vecerom pa vecera opet sa doruckom... pravi prezivari
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

    Odgovor: Чекајући зелено

    Ja cackam nos





    Obicno gledam ima l' koji nervozni biciklista koji ne moze da izdrzi da ostane iza auta, pa se provlaci izmedju auta i bankine ne bi l' dos'o blize semaforu A onda cekam da negde ogrebe auto E, da, obicno i telefon proveravam dok cekam jer skoro pa redovno zaboravim da ga pojacam kad se vracam iz skole

    Pevam samo kad ne vidim nikog oko sebe
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Чекајући зелено

    Jedem neko voce,trazim zvaku u pregradama,menjam cd,cackam nos,proveravam poruke,stavljam kravatu pa se zalepim u budalu ispred sebe proveravam kako mi cuce cvike,dobacujem pesacima,pevam ono sto je na repertoaru u kolima,pijem shake,sve u svemu vodim aktivan drustveni zivot za volanom a ponekad i ne cekam zeleno
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  8. #8

    Odgovor: Чекајући зелено

    Obavezno psujem "ovcu" ispred mene dje me u'vati crveno zbog njenog straha da prodje na zuto, onda psujem perace prozora sto mi redovno nagrde soferku ... Onda pogledam poruke, popravim sminku ili frizuru, grickam nokte, prozveram malo naokolo... Ako mi je sa strane neki dobro baja uputim i osmjeh.. Onda trubim kao blesava "ovci" sa pocetka price i takooo.. Sve u svemu- na mojoj skali stresa "crveni talas" je na 4 mjestu

  9. #9

    12 Odgovor: Чекајући зелено

    Citat zlocazlockasta kaže:
    Obavezno psujem "ovcu" ispred mene dje me u'vati crveno zbog njenog straha da prodje na zuto, onda psujem perace prozora sto mi redovno nagrde soferku ...
    Ha,ha... kao da gledam sebe...

  10. #10

    Odgovor: Чекајући зелено

    Citat greco kaže:
    Ako neka zgodna djevojka prelazi pjesacki, onda gledam naprijed!

    Gledam u semafor, osim u ovom slucaju
    Carpe diem

  11. #11

    Odgovor: Чекајући зелено

    -Volim da "udjem" u zeleno, pa

  12. #12

    Odgovor: Чекајући зелено

    Ja stalno slusam muziku,naj glasnije sto se moze,pevam ko budala,pa malo i plesem,ma sto se moze plesati,dajem gas i

  13. #13

    Odgovor: Чекајући зелено

    Dve standardne situacije:

    Situacija 1. Sam u kolima, blenem u neko mesto na raskrsnici, zgradu, bilo sta, zamisljen o bog zna cemu, zaboravim na semafor i naravno neko iza mene pocne da koristi sirenu

    Situacija 2. U kolima sa devojkom koja se deli na 4 pod situacije
    1. Kasnimo na fakultet, cekam prvi nagovestaj promene svetla i odmah nepotrebno trosim kvacilo i gume zvizdeci i ostavljajuci trag iza sebe
    2. Kasnimo na fakulet, zapricani o nekoj temi, zaboravim na semafor i naravno neko iza mene pocne da koristi sirenu
    3. Kasnimo na fakultet, koristimo pauzu da se poljubimo, zaboravim na semafor i naravno neko iza mene pocne da koristi sirenu
    4. Kasnimo na fakultet, blenem u neko mesto na raskrsnici, zgradu, bilo sta, zamisljen o bog zna cemu, zaboravim na semafor i naravno neko iza mene pocne da koristi sirenu

    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  14. #14

    Odgovor: Чекајући зелено

    Zabacim glavu na naslon i odremam ali samo u ranim jutarnjim casovima dok sam jos uvek pospana.
    Inace blenem okolo sta ko radi, komentarisem, onako sama za sebe...
    Cudim se ljudskoj nepaznji, nepromisljenosti i brzopletosti.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #15

    Odgovor: Чекајући зелено

    Zveram sa strane, gledam ljudima u kola, masem deci...
    "Ride. Because children need heroes."

Slične teme

  1. Како је настала Југославија...
    Autor yossarian u forumu Istorija
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 15.07.2015, 19:43
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.08.2012, 10:56
  3. Докази о времену
    Autor broj310 u forumu Filozofija
    Odgovora: 149
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 13:25
  4. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 01.04.2010, 19:34
  5. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 06.08.2008, 13:28

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •