Krvne grupe - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 66

Tema: Krvne grupe

  1. #16

    Odgovor: Krvne grupe

    Citat Meggy kaže:
    A ni u vojsci nisam bila, tako da...
    Eto vidis silne koristi od vojske, u svakom slucaju znam grupu B+, dobrovoljni davalac sam, poceo sam u vojsci, nastavio na fakultetu, tamo su nam organizovali, pa nismo morali da se cimamo, a imali smo i neke beneficije (i to stimulativne), nazalost sad u junu preskocih termin, pa cu ove nedelje da se provozam do zavoda...
    Poruku je izmenio Mind_reset, 13.08.2006 u 17:07
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  2. #17

    Krvne grupe

    AB + davala sam krv par puta..ali sam malo malokrvna pa nisam redovan davaoc.
    inace od nedavno sam pomno pocela da pratim sve novo vezano za moju krvnu grupu.
    ljudi, kakav horoskop!!! ovo je prava stvar!! ne da sam se pronasla..nego,kao otvorena knjiga!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #18

    Odgovor: Krvne grupe

    O +

    Do sada sam 'tecnost koja zivot znaci'
    dao 12 x i pimio 1x ratne '1993
    nomen est omen

  4. #19

    Odgovor: Krvne grupe

    A+
    Dobrovoljni davalac krvi što bih preporučila svima kojima to zdravstveno stanje dozvoljava.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #20

    Odgovor: Krvne grupe

    0+
    Kao medicinski radnik nekoliko puta sam donirala krv.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  6. #21

    Odgovor: Krvne grupe

    A Rh + ... i, takodje, dobrovoljni davalac krvi.

    (Japanskim poslodavcima je veoma bitno da znaju koje krvne grupe imaju njihovi zaposleni zbog, kako kažu, njihovih karakternih osobina koje upravo odredjuju krvne grupe... Našim poslodavcima, uglavnom, nisu bitni ni zaposleni kao takvi, a kamoli njihove krvne grupe... )
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  7. #22

    Odgovor: Krvne grupe

    A +

    Nisam davalac krvi ,posto se obavezno onesvestim kad je vidim.Kad bi bila neka osoba meni draga, bi dala, pa posle nek bude sta bude.
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  8. #23

    Odgovor: Krvne grupe

    AB +

    inace, konacno sam pobedila strah i postala sam dobrovoljni davalac. uvek sam mislila da cu pasti u nesvest tom prilikom, ali nisam - sve je proslo super. u glavi mi je samo bilo da ce tih 5 minuta stvarno nekom pomoci, stisla sam zube i otisla. uspela sam da nagovorim i brata i tatu da idu i daju krv (mama se jos ne da ).
    najveca je fora sto to uopste ne boli i nije strasno, a osecaj posle toga je neopsiv, narocito prvi put (to kazu svi koji su dobrovoljni davaoci). jednostavno, u tom momentu se osetite jako korisnim i... ma, ne znam kako bih opisala! super je!!!

  9. #24

    Odgovor: Krvne grupe

    O-

    Dala krv nekoliko puta, jednom zbog ispitnog roka, tj. besplatnog ispitnog roka
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  10. #25

    Odgovor: Krvne grupe

    Nikada do sad nisam dala krv..... ali ne zaci da necu mada....nisam sigurna da bi me primili

    Ne znam ni koja sam krvna grupa.Roditelji su mi A i O pa po svemu sudeci ( i mom znanju genetike) imam vece sanse da budem O
    Lako cu,ako je do mene.........

  11. #26

    Odgovor: Krvne grupe

    O+ 16X dao dosad, 0X primio, Supruga B+, što znači ja njoj mogu a ona meni ne, što je i logično (u neku ruku)
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  12. #27

    Odgovor: Krvne grupe

    0+ sam, ali nisam nikome do sada dala krv, posto se uzasno bojim igle!

    Bojim se i da ivadim krv kada je potrebno, uvijek nekoga povedem sa sobom!

    Ali to ne znaci da nikada necu dobrovoljno dati krv, mozda cemi sama pomisao da cu nekome pomoci, dati snagu da prevazidjem strah od igle!

  13. #28

    Odgovor: Krvne grupe

    B+ ...nisam davala krv do sada pošto sam malokrvna...padnem u nesvest kad dajem i za analizu a kamoli kad bi vecu količinu trebalo da dam...

  14. #29

    Odgovor: Krvne grupe


    A +

    dao sam par puta krv ...

    ali mislim da to drzava treba da stimulişe na neki adekvatan nain !
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #30

    Odgovor: Krvne grupe

    O Rh+
    Pre jedno dve godine pala mi je u ruke knjiga "Krvne grupe i ishrana" od Dr Pitera Dž.DAdamo.Učinila mi se interesantno , pa sam obratila pažnju na to što jedem.Nisam neki fanatik u vezi toga . Najviše sam obratila pažnju na hranu koja je štetna za moju krvnu grupu i šta mi se dešava posle konzumiranja iste. Ispostavilo se da je istina to što piše,barem u mom slučaju.Recimo od koje hrane dobijam hipoglikemiju( iliti nenormalnu potrebu za slatkim),ili pojačanu kiselinu u želudcu ,uspavanost...i još mnogo što šta.
    Čak sam primetila da deca ne vole da jedu hranu koja ne odgovara njihovoj krvnoj grupi ne baš sve ali... Možda deca imaju nešto kao detektor u sebi ? Tako da ih ne teram da jedu to što ne vole. Pa koga interesuje nek prihvati knjigu u ruke!

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. YU rok/pop grupe - azbuka
    Autor Necromancer u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 280
    Poslednja poruka: 07.01.2019, 19:11
  2. Najkontroverznije Fejsbuk grupe
    Autor Turkmenbashi u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 251
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 20:57
  3. Fokus grupe
    Autor tozans u forumu Online savetnik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.05.2010, 12:43
  4. Diskusione grupe
    Autor fiona u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 20:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •