Za koga navijate u Meridijan ligi? - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Navijam za

Učesnika ankete do sada
31. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Partizan

    8 25.81%
  • Zvezda

    14 45.16%
  • Vojvodina

    9 29.03%
  • Banat

    0 0%
  • Hajduk Kula

    0 0%
  • Ofk Beograd

    0 0%
  • Sartid

    0 0%
  • Neki drugi klub

    0 0%
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 77
  1. #16

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    Vidi ti ove grobare sto su se razgalamili. Posle ovakve sezone, ja bih se pokrio usima i pobegao u negde u cosak, a pre toga cestitao komsijama na 24. tituli.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  2. #17

    12 Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    Ma, ja sam vam čestitao čim je Piksi došao u klub. Nisu Japanci ludi, znaju zašto su uložili novce...

    A, koji ste samo srećnici. Ove godine se igra Svetsko prvenstvo u fudbalu, tako da će u kvalifikacijama za Ligu Šampiona iz jakih evropskih klubova izostati najbolji igrači. Ako to ne iskoristite, onda stvarno...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    Svima nama zvezda zvezda
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    Citat Kunic kaže:
    Vidi ti ove grobare sto su se razgalamili.
    kolega znas kako kazu: Ko se ljuti...

    ccc e to se od vas grobarcici nisam nadao... do sada ste stojicki trpeli poraze... pa sta vam bi
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    Crvena... sta?
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    zvezda uvek i svagda
      Vrh

  7. #22

    01 Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    ..napred zvezdo - napred zvedo samo napred - samo napred gde ti igras tu smo mi nikad neces biti sama mi smo tvoji sinovi
    Veselo mi stobom nekad bese kad si zvezdo bila prvak sveta zato zvezdo igraj i pobedi... ..napred zvezdo - napred zvedo samo napred - samo napred gde ti igras tu smo mi nikad neces biti sama mi smo tvoji sinovi... Ee Aa ZVEZDA ajmo ceo stadion...jedan je Nikola Zigic...sampioni sampioni.. i sve pijano i sve drogirano...napred zvezdo - napred zvedo samo napred - samo napred
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    navijam za klub koji nije napravi tito i njegovi frendovi ,navijam za klub koji su napravi pravi srbi ucenici srpske pravoslavne gimnazije,za klub koji je poceo da igra fudbal pre nego sto su komunisti i pomislili da naprave klub i da im daju imena po svojim obelezjima(crvena zvezda) i svojim vojnicima(partizan)

    Samo Vojvodina Samo Novi Sad!!!

    Otisao je komunizam ostala je zvezda ostali i cigani pioniri titovi!!!!

    ZIVELA KRALJEVINA SRBIJA I CICA DRAZA!!!
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    Citat Dushan_RFNS kaže:
    navijam za klub koji su napravi pravi srbi
    Znaci ko ne navija za Vojvodinu taj nije Srbin.

    Blago nama sa takvim dubokoumnim mislima.

    ps. I "pravi Srbinu", mogao bi ime naroda da pises velikim slovom.
    Das kleine Krokodil
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    ne,ovako nisam rekao da ljudi koji ne navijaju za vojvodinu nisu srbi,naglasio sam pravi srbi zato sto se gomila ljudi koji navijaju za partizan ili zvezdu izjasnjavaju kao cetnici ,kao mrze tita i komuniste a navijaju i klanjaju se onom crvenom sr*nju u sredini grba..to je po meni dvolicnost...

    poredjenje: ja sam recimo izgubio oca ili bilo koga koga volim u ratu '90 godine
    i sada pored sve te mrznje i svega ,recimo jedem u pekari koji drzi hrvat i iznad vrata mu stoji reklama pekara croatia i jos se hvalim kako su dobre kifle...nesto sa takvim imenom bi prvo srusio pa bi naterao gazdu da ponovo napravi pa bi je zapalio sa njim unutra!!!

    predlaazem da se menjaju imena klubova u fk cetnik i fk kokarda....da bude nesto i po drazi ne samo po tiletu....


    a pravopisne greske ima ko ce da mi pregleda i da mi za to daje ocene....
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    Crvena zvezda!!!!!

    . . Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim i mrze nas zato sto uvek smo s njim. . . .! ! !
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    Citat Dushan_RFNS kaže:
    a pravopisne greske ima ko ce da mi pregleda i da mi za to daje ocene....
    Ovo je vrlo bitno za nastavak diskusije.

    Znaci ako tebe ocenjuju, logicno je da i dalje ides u skolu, sto dovodi do zakljucka da mozes imati najvise 18 godina. Neka bude malo manje, znaci 16-17. Prema tome, prema mojoj slobodnoj proceni ti si rodjen '89-'90. godine. Za vreme rata u bivsoj SFRJ imao si 4-5 godina. Odakle ti onda tolika mrznja? Ti bre dete nisi osetio rat, a ovde se kurcis kako bi popalio i porusio pekaru. Ko te je naucio da mrzis? Roditelji? Drustvo? Ulica? Zar ti mislis da su svi Hrvati isti? Procitaj malo postove na forumu i videces da ovde ima clanova koji pisu jekavicom. Hoces i njih da zapalis i porusis?

    I zasto ne bi pohvalio coveka koji ti ama bas nista nije uradio? Evo ja bih ladno pohvalio nekog muslimana iz Sarajeva kako pravi dobar burek. Bez blama. I sta sad? Sada sam ja manji Srbin od tebe? Ma daaaaj... Smesan si.

    Evo ja navijam za Zvezdu, a niti sam komunista, niti sam cetnik. I? Zar su Srbi ili cetnici ili komunisti? Pricas o Titu, a Tita si video samo u udzbeniku iz istorije. Isto vazi i za Drazu.

    Razmisli malo o stvarima pre nego sto uzmes tastaturu u ruke. Mani se mrznje, idi muvaj drugarice. Em je lepse, em korisnije. Uzivaj dok mozes, a mrznju ostavi drugima.
    Das kleine Krokodil
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    Ja sam odrasla sa dva brata od strica, jedan je stariji od mene 4 a drugi 10 godina, zahvaljujići njima druga ili treća reč koju sam naučila u svom životu bila je PARTIZAN. I tako je ostalo, duboko u srcu partizan! Uvek i u svim ligama!
      Vrh

  14. #29

  15. #30

    Odgovor: Za koga navijate u Meridijan ligi?

    zvezda
      Vrh

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koga bi s kim?
    Autor _baba_ u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 4802
    Poslednja poruka: 09.04.2013, 17:45
  2. Da li navijate za policiju?
    Autor vladapera u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 09.02.2010, 01:04
  3. Na koga licite?
    Autor maqa u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 04:01
  4. Meridijan Super liga 2007/08.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 11.06.2008, 21:18
  5. Meridijan Superliga - sezona 2006/2007
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 08.06.2007, 18:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •