Shrek The Third
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Shrek The Third

    Shrek The Third


    Svetska premijera Šreka 3″ u Los Anđelesu okupila je mnoge holivudske zvezde. Crvenim tepihom prošetali su i glavni protagonisti Majk Majers, Kameron Dijaz, Edi Marfi, Antonio Banderas i Džon Kliz.

    U nastavku popularnog crtanog filma, Šrek i Fiona su kralj i kraljica Daleke zemlje. Kada se Šrekov zet razboli, Šreku ostaje da pronađe odgovarajućeg naslednika ili će biti primoran da se odrekne svoje voljene Močvare u ime trona.
    Regrutujući Magarence i Mačka u čizmama za novi plan, Šrek odlučuje da pravednog i kao najispravnijeg naslednika krune dovede Fioninog nestašnog rođaka Artija. U Dalekoj zemlji, Princ od Šarma, zajedno sa svojom grupom zlikovaca iz različitih bajki pravi najezdu kako bi postao naslednik, ali čeka ih inenađenje, jer su Fiona i njena mama kraljica Lilien pozvale svoje drugarice heroine bajki kako bi odbranile njihovo i-živeli-su-srećno-do-kraja-života. Beogradska premijera trećeg dela Šreka održaće se 2. juna u Sava centru.

    sinemagija
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Shrek The Third

    Ja ga odgledah juce i nesto mi i nije drzao paznju ali sam zato smazao bure kokica
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Shrek The Third



    Nakon velikog uspeha koji je postigao najnoviji nastavak popularnog Šreka, producent Jeffrey Katzenberg izjavio je kako priča o simpatičnom zelenom ogru, koji na kraju oženi princezu, nije gotova. Okružen zvezdama koje su animiranim likovima pozajmile glasove u trećem nastavku, objavio je da je u planu i četvrti animirani film o Šreku. Katzenberg nije želeo da se upušta u detaljnije najave, ali je najavio da će se u četvrtom delu Šrek morati obračunati s jednom neugodnošću iz prošlosti. Na promociji trećeg nastavka koji u bioskopima već obara rekorde marljivo rade Justin Timberlake, Cameron Diaz i Mike Myers. Timberlake je pozajmio glas kralju Arthuru, a izjavio je da je tokom rada na filmu najviše uživao slušati sinhronizacije Chrisa Millera.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Shrek The Third

    Jedva cekam da ga odgledam Ako je dobar kao i drugi deo, onda super
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Shrek The Third

    Takodje...jedva cekam da ga odgledam...
    Mislm da sam preko 20 puta odgledala prvi deo..a drugi...otprilike isto ...zaista su sjajni
      Vrh

  6. #6

    12 Odgovor: Shrek The Third

    Meni je bolji i od prwog i drugog dela zajedno..film je loooddd
      Vrh

Slične teme

  1. Shrek The Third - the game
    Autor silvia u forumu Igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.06.2007, 23:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •