Euridika
Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 139

Tema: Euridika

  1. #1

    Euridika

    Sa nama nešto malo više od dva meseca, ovaj "pasionirani protivnik" lika i dela Balaševića ufurao je u svet iskusnih forumdžija.
    Za sve postove koje si vredno iskuckala od srca ti čestitam.
    A sada, Euridiko, daj da zalijemo.
    Daj nam vina, vino nek se toči, dok traju dani, a naročito noći.....
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2

    Odgovor: Euridika

    Čestitam, Euridiko od srca, mada si ti, po meni, odavno već veteran

    U to ime, ja ću ovde otvorim neko vino



    Keep going ženska!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Euridika

    Hvala vam drage dame . Ja malo loše stojim sa ubacivanjem fotografija i sličnim detaljima, ali zamislite da je ovde ispred vas mnogo vina iz bačve, najboljeg, iz npr. Vinskog podruma u Novom Sadu (kako sam volela to mesto!!! Da li postoji još uvek???) i neke lagane grickalice i orkestar tamburaša naravno i da pijemo i družimo se i pevamo... Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da nije bilo inspiracije, a za inspiraciju zahvaljujem svima vama, mnogo!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  4. #4

    Odgovor: Euridika

    A odgovaraju li ti ovi momci?


    I ovo vino?


    A ako se sećaš, u vinskom služe 'leba, masti i aleve paprike, za šta nisam pronašla sličicu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #5

    Odgovor: Euridika

    Momci su apsolutno fantastični! Bačva, da baš takva!! Jooooooj!!!! Ma da.... Kako me pojeo truli zapad pa odmah hoću da jedem lagane grickalice, uh! Naravno, leba masti i aleve paprike! Hvala!!!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  6. #6

    Odgovor: Euridika

    Uuuu ovde atmosfera mnogo dobra ...tamburaši, burići, buteljkice, meze...
    Ajde sestro da se izljubimo, da ti čestitam...i da te još dugo...dugo čitamo ovde

  7. #7

    Odgovor: Euridika

    Moram da cestitam osobi cije postove obozavam da citam Dakle, ne na cifri, vec na postovima... Volim kad ljudi ne otvore polje za odgovor samo da bi nesto napisali, vec onda kada zaista zele da napisu nesto smisleno, kao sto ti to radis. Keep up the good work
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #8

    Odgovor: Euridika

    Sta reci... od prvog dana si zapela za oko mnogima svojim pisanjem... samo tako nastavi... pratimo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #9

    07 Odgovor: Euridika

    Čestitke i od mene ... i još mnogo dobrih postova (navikla si nas )..
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #10

    Odgovor: Euridika

    Citat Najgora kaže:
    Uuuu ovde atmosfera mnogo dobra ...tamburaši, burići, buteljkice, meze...Ajde sestro da se izljubimo, da ti čestitam...i da te još dugo...dugo čitamo ovde
    Hvala mnogo! Tu smo, ne idemo nigde


    Citat Meggy kaže:
    Moram da cestitam osobi cije postove obozavam da citam Dakle, ne na cifri, vec na postovima... Volim kad ljudi ne otvore polje za odgovor samo da bi nesto napisali, vec onda kada zaista zele da napisu nesto smisleno, kao sto ti to radis. Keep up the good work
    ovo je više nego lepo, interesantno je kako su se ovde našli baš ljudi koje i ja čitam najviše ovde...Hvala Meggy, posebno na komentaru, desi mi se ponekada da sedim ispred kompa, i gledam teme i nema inspiracije nizajednu od njih i onda neću, iz inata da pišem, već tako sedim i čitam neke druge postove i odem... Hvala

    Citat swba kaže:
    Sta reci... od prvog dana si zapela za oko mnogima svojim pisanjem... samo tako nastavi... pratimo
    da
    Neko me posmatra,a Pa ovo je dodatna odgovornost moram da priznam. Hvala mnogo.


    Citat goga kaže:
    Čestitke i od mene ... i još mnogo dobrih postova (navikla si nas )..
    Hvala mama Dogovoreno!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  11. #11

    Odgovor: Euridika

    eh opet kasnim ...... jel prosla zurka

    ma nema veze ......... cestitam

    i samo nastavi sa do prve a i jos koje milje , da se citamo
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  12. #12

    Odgovor: Euridika

    Čestitam od

    A za damu...


    Evo, promenila sam potpis

  13. #13

    Odgovor: Euridika

    Sta da ti kazem sto vec ne znas? Nisam ja za dzba tebe izbrala za kumu.
    Samo da znas da mi mnoogo nedostaju ona nasa okupljanja...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  14. #14

    Odgovor: Euridika

    Citat irnik kaže:
    Sta da ti kazem sto vec ne znas? Nisam ja za dzba tebe izbrala za kumu.
    Nisam ja za džaba pristala da ti budem kuma

    Citat irnik kaže:
    Samo da znas da mi mnoogo nedostaju ona nasa okupljanja...
    Nemoj me sada sa tim, baš, baš, baš me nešto trese ovih dana, danas malo jače...Možda zato što ću uskoro tamo, a možda i zato što znam da tamo nema više nas... Ali biće nas negde drugde, kako smo se dogovorile, da ne cmizdrim ja ovde više
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  15. #15

    Odgovor: Euridika

    Citat Bishop kaže:
    eh opet kasnim ...... jel prosla zurka

    ma nema veze ......... cestitam

    i samo nastavi sa do prve a i jos koje milje , da se citamo

    Žurka traje onoliko koliko se nama zeza, ništa nisi propustio, hvala što si svratio

    A ti, Crvena damo, sladak taj cvetić, ne znam da li si znala, možda sam se negde otkrila, a možda i nisam, ako nisam sada ću, mnogo volim cveće, i baš ti hvala na ovome!!!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •