Problem sa poverenjem
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 20
  1. #1

    Problem sa poverenjem

    Kako se resiti problema u kojem bliska osoba nema u tebe poverenje (iz delimicno opravdanih razloga) jer si non stop na javnim mestima, u centru paznje,vezan za price od kojih 95 posto nije istina... Kad ste zajedno sve je ok cim se razdvojite nastaju veliki problemi, toliko veliki da posle 4 godine pukne sve i pored svega toga kako se vratiti.
    Dal je ispravno ubedjivati nekoga da nisi kriv za neke stavri ili je ispravno kulirati i pustiti da sve ide svojim tokom?
    Poruku je izmenio goldie, 08.05.2007 u 02:31 Razlog: ispravak znakova interpunkcije

  2. #2

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    Iskusio sam taj problem, pa sa sigurnoscu tvrdim nije problem u tebi.

    Ona ne veruje u tebe zbog sebe. Ne oseca se sigurnom. Optuzivat ce te stvarima koje nisi ucinio, iako ce ona mozda uraditi slicne stvari onima za koje te optuzuje.
    Njoj nesto jako boli. Mozda ima grizu savesti ili je stvarno samo potreba za sigurnoscu koju ne oseca od tebe (brak ili nesto drugo).

    Nejednom sam jurio za njom, danima pokusavao da je uverim da okolina zari i pali (jesu prljavo igrali), vracao sam je samo krajnjem iskrenoscu ustvari potpunom predajom, zadnijm vapajem.

    Na kraju je ipak puklo. Mislim da ni dan danas ne zeli sebi priznati da je imala u rukama glavni zgoditak. Kako vreme prolazi, u svojim mislima sve me vise utapa u masu slicnih secanja...
    Nije imala poverenja u mene!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Iskusio sam taj problem, pa sa sigurnoscu tvrdim nije problem u tebi.

    Ona ne veruje u tebe zbog sebe. Ne oseca se sigurnom. Optuzivat ce te stvarima koje nisi ucinio, iako ce ona mozda uraditi slicne stvari onima za koje te optuzuje.
    Njoj nesto jako boli. Mozda ima grizu savesti ili je stvarno samo potreba za sigurnoscu koju ne oseca od tebe (brak ili nesto drugo).

    Nejednom sam jurio za njom, danima pokusavao da je uverim da okolina zari i pali (jesu prljavo igrali), vracao sam je samo krajnjem iskrenoscu ustvari potpunom predajom, zadnijm vapajem.

    Na kraju je ipak puklo. Mislim da ni dan danas ne zeli sebi priznati da je imala u rukama glavni zgoditak. Kako vreme prolazi, u svojim mislima sve me vise utapa u masu slicnih secanja...
    Nije imala poverenja u mene!

    ...ovo me podseti na nešto, što sam mislila da je zaboravljeno, ali čitajući ove redove, nešto je zaigralo u meni kao Nisam imala poverenja u njega, bila sam nesigurna i nisam mogla da ignorišem sitne smicalice okoline (jesu prljavo igrali).
    možda sam imala glavni zgoditak? Prošlo je, odavno, sve to. Čovek nauči da živi sa pogrešnim odlukama i ide dalje, ne može se vratiti u prošlost i ispraviti greške
    Ko zna zašto je to dobro? Ostala je nedovršena priča i mnogo toga što nismo rekli jedno drugom. Ko zna? Možda se i sretnemo negde da se ispričamo? Svet je mali
    Ako ništa drugo ono barem možemo pomoći nekom drugom sa sličnim problemom, dok još mogu da se isprave greške.


  4. #4

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    Zbog sopstvene nesigurnosti - čiji su koreni ko zna gde u nama, učinimo neke pogrešne korake u životu. I nekog, ko nam je drag, oteramo od sebe.

    Koje su to dobre osobine u nekoj ličnosti koje mogu da potiru svakodnevno ispiranje mozga...? Otvoren i iskren odnos ne poznaje nepoverenje.
    Ako, i pored mora dokaza o odanosti, neko, nama drag, ima primedbe, sumnjičav je, uvek i iznova traži tragove nekih imaginarnih prevara... treba se okrenuti i otići što dalje - bez žaljenja. U protivnom, rizikujemo da od svog života napravimo pakao bola, ubedjivanja, besomučnih rasprava... A čemu sve to?
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  5. #5

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    увек ће бити тих проблема са (не) поверењем. треба само заузети прави став, принцип и бити доследан њему... баш је лоше кад се изгуби поверење у драге нам особе, то је дефинитивно и почетак краја... несрећа је у томе што су људи склони сумњичавости и скептицизму, у ствари су само опрезни и тактични.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  6. #6

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    Sad kad sam malo stišala svoje emocije vreme je da se vratim na temu.
    Nepoverenje je čest uzrok raskida neke veze i srž problema je nesigurnost.
    A nesigurnost je obično proizvod prošlih trauma i povreda, i protiv toga ne možeš mnogo učiniti. Nestrpljenje i požurivanje često stvara dodatni pritisak. Najbolje bi bilo otići negde bez žurbe i bez telefona, bar na sat-dva ostati sam sa njom. Nemoj je ništa pitati samo budi uz nju. ako je spremna za priču sama će je pokrenuti. Moraš je pustiti da joj se "slegnu" sve te priče i da opušteno razmisli. Sve to polako dodje na svoje...
    A u slučaju da ostanete zajedno morate biti svesni da ćete se stalno vraćati na isti problem... to je kao slomljena kost koja zaraste i može dalje da funkcioniše ali s' vremena na vreme osetiš bol.

  7. #7

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    Ako nekome ne verujes, zasto sa njim uopste biti ?
    Ako nema poverenja nema ni ljubavi ni u braku ni u vezama to je istina ma kako bolno ili surovo zvucalo.
    Nepoverenje je emocija slicna zavisti, sto duze traje vise obuzima dusu, razara um, na kraju neko ce pobeci, gadno je kada deca ispastaju zbog toga.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  8. #8

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    Nikad nikomu nemozes potpuno vjerovati ali mora postojati povjerenja dovoljno da bi veza opstala.
    u svakom zlu ima nesto dobra

  9. #9

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Ako nekome ne verujes, zasto sa njim uopste biti ?
    Jer poverenje nije razlog zbog čega bi bio sa nekim postoje i drugi razlozi
    Citat veljko yaric kaže: Pogledaj poruku
    Nikad nikomu nemozes potpuno vjerovati ali mora postojati povjerenja dovoljno da bi veza opstala.
    I potrebno ga je prvo pružiti da bi se vratilo

    Što se tiče poverenja to tu je jako bitno isključiti maštu..skroz i realno sagledati činjenice. Takodje je važno raditi na tome i povući ručnu u pravom momentu

  10. #10

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    znam tachno na shta mislish... nazalost iskusila sam neshto slichno... (kako mrzim te rekla-kazala prichice...jooojjjj)
    jednostavno, posle nekog vremena se umorish od pravdanja za neshto shto nisi uradio... nisam znala sa tim da se izborim, tako da ne znam ni shta da ti pametno kazem povodom toga... ja sam od svega toga digla ruke... nema pravdanja. verujesh- ne verujesh- ne morash- bice ti zao...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  11. #11

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Jer poverenje nije razlog zbog čega bi bio sa nekim postoje i drugi razlozi

    I potrebno ga je prvo pružiti da bi se vratilo

    Što se tiče poverenja to tu je jako bitno isključiti maštu..skroz i realno sagledati činjenice. Takodje je važno raditi na tome i povući ručnu u pravom momentu

    Ne znam sta jos moz biti sem ako nisi mislila na privlacnost, seks ili tako nesto ?
    Doduse ovo drugo, trece i ostalo moze biti za noc ili nekoliko dana.
    Poverenje je nesto sto duze traje a bogami postaje i luksuzna kategorija.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  12. #12

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    gde nema poverenja - uzajamnog, nema ni ljubavi, odnosno nema ni veze
    neunistiva zlojebaba!

  13. #13

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    gde nema poverenja - uzajamnog, nema ni ljubavi, odnosno nema ni veze
    Slazem u potpunosti sa ovim!!!Uzajamno poverenje je najbitnije,ali ponekad mali crv sumnje nije na odmet i moze samo da poboljsa vezu,na neki nacin!!!

  14. #14

    02 Odgovor: Problem sa poverenjem

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    gde nema poverenja - uzajamnog, nema ni ljubavi, odnosno nema ni veze
    poverenja, poštenja, iskrenosti, tolerancije, razumevanja... mislim da je ipak najvažnije da kada se neki problem pojavi da se on rešava odmah i to zajednički.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  15. #15

    Odgovor: Problem sa poverenjem

    Teshko je sa ljudima koje nikom ne veruju......
    Mozesh da budesh ispravan 101% i da taj neko uvek ima dozu rezerve ......
    Da ne kaze nishta, ali da osetish da ti ne veruje do kraja, predano....
    To se deshava kad taj neko ne ceni sebe dovoljno, kad ia sebe ima gomilu promashaja i samo lovi tudje greshke, svesno ili nesvesno.......
    A na kraju se obichno ispostavi da je ta nepoverljiva osoba ustvari ona koja je lagala...
    E, tad stichesh onu ogorchenost koju si zapazio kod te osobe, ne verujesh vishe ljudima i samo chekash kad ce neko pokushati da te zezne, pa da ga napenalish i u startu poshtedish sebe dubljeg povredjivanja.
    Zivot, jbg.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Problem sa rezacem
    Autor japera u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.05.2010, 23:42
  2. Problem sa rezacem
    Autor Buba Erdeljan u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 10.02.2010, 18:53
  3. Problem sa drajverom!
    Autor Painkiller u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 14:49
  4. Veliki problem
    Autor dachaki u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 01.11.2007, 16:43
  5. Pera...problem...
    Autor Najgora u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.02.2007, 02:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •