Ko ima najvise smisla za humor..
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 106
  1. #1

    05 Ko ima najvise smisla za humor..

    Ko Po Vasem Misljenju Ima Najvise Smisla Za Humor Na Ovom Forumu

    Ja Cu Izabrati: Goga, Kal_el, LaF71, Mariposa, Drakce, _Baba_ i Tibor

    Sve Vas

  2. #2

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    Baba - zna da ispali bas kad treba!!!

    Lav i Kal - kao da se dogovaraju, ne mo's im doskociti

    Najgora - sa odabranim recima za "spustanje"

    Lebac - neprevazidjen na paparazzu

    Maripossa - jednostavno, lako - sto na um, to na drum
    neunistiva zlojebaba!

  3. #3

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    Izdvojiću samo moja dva apsolutna favorita: Uriel i Lebac.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #4

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    HLEBmaster definitivno, ... dobro i (kad nepretera sa pušenjem lula NEmira )
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  5. #5

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    Uriel,Lebac i Squaw bez nekog posebnog redosleda

    I pIIIpak
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #6

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    Hleb je betoniran na prvom mestu, tu nema zbora, cak sam i objektivna trenutno a ima jos duhovitih ljudi ovdi, tj u onom smislu koji se meni dopada Uriel, Valter, Pipak, Natty, Baba, onaj shaban Srba (ne moram skroz ni da procitam, samo se setim kako se smeje), yige, i ima jos nekih koji se manje isticu, al' oni znaju koji su

    Zao mi je sto nekih ljudi koji su me zasmejavali nema, ili slabo dolaze. I oni znaju koji su
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    do sada svojim piskaranjima umalo da me posalju na onaj svijet zbog radi napada smijeha je poslo nekolicini za rukom:
    -Lebac i Skvojka, gde god da su oni idu u paketu... neprevazidjeni na paparazzou... samo kad se sjetim pojedinih serijala
    -uriel, za ovog lika nemam specijalan komentar... jednostavno lik ubija
    -e sad opet jedan paket korisnika koji dogodovstinama ''to samo meni moze da se desi" me polako niste... znaci: baba, prica o komsiji ribaru me dotukla; maj vajf yige, e tu tek ima toliko toga sto me nasmijalo do suza da ne smijem ni da se prisjecam ; natta, kuku kad se sjetim kapuljace i oblacenja jakne naopacke ; goga sa kikijevim dogodovstinama zna slatko da nasmije

    bice da sam zaboravio nekoga, al trenutni napad smijeha mi ne dozvoljava da raszmisljam iole ozbiljnije
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #8

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    _baba_ ; Lav71 ; Kal_el ; Lebac...
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  9. #9

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    baba, hle bac , fali gerbes ova zajebancija , swba, najgora mi se dopada sa upadanjem , uriel je cool, crazy angel mi se svidja nema ljutis kod nje , uvek je za zajebanciju cool2
    joj seticu se ja svih zajebanata na ovom forumu , samo molim vas sutra evo meni moj zajebant puni usi kako treba da krenemo , ajd nastavak sledi kad se vratim.
    volim ija Vas

  10. #10

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    evo ovako, bez nekoga reda ili izdvajanja: lebac, najgora, gogach, baba, uriel, mariposa, swbenda, skvojka...nekog sam vjerojatno zaboravila, ali cu ih dopisati kad se sjetim...
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    Za mene je Uriel sinonim za duhovitost na ovom forum.

  12. #12

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    Prvi koji mi padaju na pamet su Uriel, Baba i Hleb!

  13. #13

    02

    ........sem pojedinaca koji su nekulturni...Svi na ovom forumu su totalno najbolji ....





    ...da obrazlozim nisam mislila nekulturni u smislu ...zezanja, ..zadirkivanja, ..zajebavanja,. ..sve sto ide sa ovom vrstom zabave.

    ....vec onih nekulturnih koji vredjaju, salju pp..veoma ruzne sadrzine.i kada im se kaze da prestanu ..nastave..sa svojom nekulturom.....pa neki put jednostavno odem sa sajta ili prosetam po forumima...u nadi da ce taj neko otici...
    Poruku je izmenio Goga, 17.05.2007 u 01:22 Razlog: Da ne bi citirala sebe... Mala pomoć...

  14. #14

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    ali primetio sam da i kulturni imaju decu ..........

    po meni , a koda mene neko nesto pita !
    1. Gerbes
    2. krejzi Angel
    3. pa zna se.................................

    ma vecina je dobra , ako je to za ocenjivati
    Poruku je izmenio SQUAW, 16.05.2007 u 21:30 Razlog: spojene 3 uzastopne poruke

  15. #15

    Odgovor: Ko ima najvise smisla za humor..

    Meni su baš gotivni ovi nekulturni

    Izmedju ostalog Uriela obožavam često me nasmeju SQUAW, 'Lebac, Goga, _baba_, DarkRed, BaneK, Natty, Kunić, pa čak i onaj lav71.......migili, Kill Bill
    Poruku je izmenio Najgora, 16.05.2007 u 23:28 Razlog: kud kilicu da zaboravim

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Crni humor
    Autor dule_legenda u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 01.07.2019, 08:43
  2. Ima li smisla raspravljati o ukusima?
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.03.2013, 17:49
  3. Pecaroški humor
    Autor ZOE u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 09.08.2011, 11:05
  4. Seks i humor
    Autor Morpheus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 23:48
  5. Sta vas najvise privlaci kod njega / nje?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 22.06.2010, 12:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •