Zašto baš taj nick?
Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 227
  1. #1

    Zašto baš taj nick?

    Koje su sve varijante dolazile u obzir kad ste se registrovali i zašto ste baš taj odabrali?

    Ja sam se nekad ovako potpisivala i pre nego što sam otkrila šta je to forum, tako da sam se srodila sa ovim nickom. Svaki koji sam smislila imao je veze sa indijancima, ali ipak mi je ovaj najdraži. Žena
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Ja se odavno ovako potpisujem, jer je ovo prevod mog imena.

  3. #3

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    ujaaaa.. ja sam bas imala dilemu oko nika, kad sam se registrovala na ovaj forum

    a sto je bas ovaj bio laki nik? xmmm.. pa zbilja ne znam sta je bilo presudno

    madaaa, kazu ljudi tesko ga upamtit' .... otom bolje

  4. #4

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Zato sto je gitara, koju mi je stari poklonio, jos kao klincu "Greco" i zato sto mnooogo volim Grcku!

  5. #5

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    ovo mi sad doje nesto kao ciber nik, izvedeno iz jednog drugog kog sam ponosno nosio dugo, dugo
    mada pojedinci me i u zivo oslovljavaju ovako a i poceh se potpisivati kao swba
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    'Tela sam da ilegalisem malo al' me o'ma provalise admini i brze bolje sve to na naslovnu
    Pa... nisam 'tela vise da budem lokalna- usko geografski ograzicena na tanak pojas okolo barice- zlo je internacionalno, a ja kosmopolit po cijelom tijelu
    A i mnogo mi B-ova bilo u starom nick-u

  7. #7

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Panta Rei znači sve teče, tj sve je podložno večitom menjanju (izreka starogrčkog filozofa Heraklita)

    Svi moji prijatelji me zovu Panta , a taj nadimak vučem još iz osnovne škole.

    I obično sam svuda ovako registrovan izuzev dva foruma gde sam Panta i Panta Sidata. Ali mi je avatar svuda isti i nisam ga menjao jako dugo (slatki lepi monstrum Lucy).

  8. #8

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Ako znam, ubio me Bog. Onaj predhodni mi bese mnogo jednostavan ( kao da je ovaj komplikovan ), i eto... Prosto,tako mi doslo.
    "Bupu pi du pu !"

  9. #9

    12 Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Nisam se dvoumio. Jer, to sam upravo ja.

  10. #10

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Shala na konto WEBmastera, a uz to aludira na moj doruchak, za one ovde koji znaju kako on izgleda .. Smishljen je u trenutku bez mnogo cifranja .. Kao i moj mail pixelmolester@hotmail.com buduci da sam comp grafichar .. ili shta_klar@yahoo.com .. ne volim dosadne i obichne adrese ... ali s ozirom da nam po nekad treba i ozbiljnosti imam i po neku za takve prilike..
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 14.04.2006 u 22:22

  11. #11

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Killa Beez je naziv za sve članove Wu Familije, kako za prvu postavu Wu Tan Clan-a, tako i za sve ostale, a ima ih jako mnogo.

    My peoples, are you with me where you at?
    In the front, in the back, Killa Beez on attack...


    Poruku je izmenio Pcela ubica, 16.04.2006 u 06:06
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...


  12. #12

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    zato sto zivim u svajcerskoj a mesto je poznato po cokoladi tako je doslo do ovog nika. lind cokolada

  13. #13

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Reklamiram novi film ma volem brodove i gusare,mora i okeane,rum,plaze i zalaske sunca,pivo i lucke kafane
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  14. #14

    Odgovor: Zašto baš taj nick?

    Ma, vucem ga k'o hronicnu bolest

    A zasto sam prvi put prijavila bas taj - nem' pojma Znam samo da sam do tada ukucala vec milion i jednu varijantu svog imena, i sve je bilo zauzeto i onda mi ovo pade na pamet.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #15

Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tvoj nick me asocira...
    Autor Bombica u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 583
    Poslednja poruka: 24.03.2013, 15:17
  2. Koji vam je dick...ovaaaaj...nick?
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 10.10.2009, 23:37
  3. Nick Cave & The Bad Seeds
    Autor love hunter u forumu Muzika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 28.05.2009, 11:38
  4. Nick Cave and the Bad Seeds
    Autor SQUAW u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 17:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •