Šta znači reč "kurva"? - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 117
  1. #16

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Nije stvar u olakom uzimanju ili davanju...

    Loš karakter daje povoda drugoj strani, a kad dođe do stani pani , onda se vidi i lice i naličje...

  2. #17

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Kurva kao pokvaren covek "DA" ali za zenu zbog svog ophodjenja prema svemu u svome okruzenju ovom nasem - "BRANIM NJIHOV STAV " -zenskom "NE'' ako je seks u pitanju | ne govorim o prostituciji |

    IAKO sam muskarac stvar je u nama, a ne u njima.

    Budi TIP i neces imati taj problem.
    samo nesposobni muskarci, sonje i seronje mogu za zenu da kazu da je '' KURVA''.
    Mene je zena samo jednom presla , stavio sam prst na celo rekao sam- OK- idemo dalje, mozda sam tada mislio za nju -kurva- vreme je proslo, shvatam da mozda nisam bio covek u kome je trazila nesto o cemu ona sanja. ende.

  3. #18

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Nee.. pazite ... kurva je ona koja spava sa SVIMA .... A drolja sa svima osim SA MNOM. (stara narodna)

    Slazzem se sa Mishom, kurva je karakterna osobina. Izmedju ostalog mozze se izraziti i kroz prodaju neprocenjivih stvari, svakome, za pare ili neke jeftine emotivne satisfakcije bez ikakvih moralnih obzira.

  4. #19

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    kurva znaci krivina na italijanskom
    neunistiva zlojebaba!

  5. #20

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    kurva znaci krivina na italijanskom
    Au brate, pa i na nemackom
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  6. #21

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Kurva je zena koja ne zna sta hoce i ide od jedan kondrugog.No u nasem gradu kazu za muskarce -one su ponasali kao njih to u smislu kada ne zna sta hoce i koriste kurvinske cake za da dodze do cilja.

  7. #22

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Au brate, pa i na nemackom

    Pa i na latinskom...

    curva, -ae, f.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  8. #23

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Kurvama se, zapravo, nazivaju sve devojke, žene, za koje druge žene misle da žive lepše od njih, a ostali muškarci da "daju" drugima, dok oni neopravdano ostaju uskraćeni.
    Šalu na stranu- ovakvo etiketiranje žena je prventveno odraz primitivnijih sredina, dok je u urbanijim i savremenijim sredinama znatno ređe. Takođe, definicija kurve se znatno razlikuje u zavisnosti od socijalnog statusa, obrazovanja, kulture, kao i uvreženih lokalnih shvatanja žene i njene uloge u društvu. Izraz se koristi kako za promiskuitetne žene, tako i za žene koje se slobodnije oblače, slobodnije ponašaju, slobodnije misle, koje uopšte misle, ili još strašnije- koje misle, pa još misle različito od muškaraca.
    Kada čujem muškarca da neku ženu nazove kurvom, to mi više kaže o njemu nego o njoj.
    Pametniji ne poputajte vie- situacija je alarmantna.

  9. #24

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Zasto mnogi moji prijatelji ili prijateljice sa ovog foruma | ipak ja sam ovde jer smatram ovaj cafe forum deo svojih prijatelja koji imaju svoje misljenje |, govore o kurvama u zenskom rodu a sta je sa muskim kurvama.
    Trenutno je na meni pitanje - otpustiti sa posla : musku kurvu ili ne...
    Obrazlozenje> covek koji pokusava da svima namesti, da sve svima ulaguje i radi iza ledja i da namesta igranke bez kraja... U ponedeljak cu doneti odluku, svaki savet cu razmotriti. HVALA.

  10. #25

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Kurva je karakterna osobina....(Ko razume, shvatice).
    Razumela, shvatila i - potpisala se...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  11. #26

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    ...kurva je skraćenica od reči kurvak.... ...koja znači da ga nekom smestiš kako mu ne prija... ...šta god...

  12. #27

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Kurva je ženska osoba koja vara muža/dečka. Devojke što često menjaju partnere i što se slobodnije oblače su drolje ili droljlice. Veliki poljubac za njih! Ma, svako ima svoju predstavu šta kurva tačno predstavlja.
    A friend in need is a friend indeed, but a friend in need isn't a friend you need

  13. #28

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Citat Mare-VV kaže:
    Kurva je ženska osoba koja vara muža/dečka. Devojke što često menjaju partnere

    A sta su onda muskarci koji rade to isto?
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  14. #29

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    A sta su onda muskarci koji rade to isto?
    ...maheri...

  15. #30

    Odgovor: Sta znaci rec "kurva"?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...kurva je skraćenica od reči kurvak.... ...koja znači da ga nekom smestiš kako mu ne prija... ...šta god...

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 17:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 09:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 07:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •