Budjenje
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 55

Tema: Budjenje

  1. #1

    Budjenje

    Kakvi ste kad se probudite?

    Da li ste odmah raspolozheni i prichljivi?

    Ili pak namrgodjeni i besni ?

    Kao u onom vicu kad je svekrva rekla snaji kako voli ujutro vrucu slatku kavu,
    a owa njoj odgovorila, ako stavi cvet za desno uvo onda je raspolozhena i mozhe da joj se obrati,a ako ga zadene za levo uvo da joj se ne obraca..
    tako neshto..nisam veshta sa vicovima

    enivej ... ja sam prichljiva ujutro...al na tastaturi
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Budjenje

    Ja sam ujutru kao da me neko mlatnuo po glavi ...
    Treba mi pola sata da bih došla sebi...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Budjenje

    zavisi od raspolozenja ali uglavnom ok ... posle kafe
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Budjenje

    Ja Sam Puna Energije Na Ovako Lepo Jutro Jos Kad Vidim Hasu Onda Sam Sva
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Budjenje

    ujutru dok ne popijem vodu i kaficu nekad ne progovorim ni jednu rec,
    nisam namrgodjena jednostavno mi je tesko bilo sta da kazem ,
    posle toga je sve
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Budjenje

    Zavisi kada se probudim.ako puno rano onda NIKAKAV jel?
    Nas dvoje volimo isto ja nju a ona sebe!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Budjenje

    Nikako nisam pričljiva jutrom i poprilično nad*kana. I uvek me iznerviraju oni koji dobiju baš jutrom želju da divane, i to baš nađu mene kao željenog sagovornika. Mante me ljudi, doći ću sebi posle kafe (ili dve). I ako neko ima želju da se svađa, samo neka me jutrom čačka, najpre ću ćutati, a onda se dešava prasak. I svađa.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Budjenje

    Ja sam noćna 'tica... Ujutru nisam nizašta. Sva sam mrljava i krmeljiva. Budim se lagano - mrzim kada me bilo ko zivka i podseća da je "već sedam i petnaest"...
    U kancu odavno znaju da sam do deset neupotrebljiva, pa me niko i ne startuje na neku priču. Ćutim, pijuckam kafu i buljim u monitor sa koga mi se keze najnovije vesti iz nesvesti sa B92... E, posle deset, pola jedanaest... Tada sam se već razdanila i onda može da padne razno: tračeraj, kafenisanje... Pa i posao, baš kad mora!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Budjenje

    danas su me probudili ... i nisam bas sretna ....
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Budjenje

    Ja Lolim Jutro I Sva Sam Kad Ustanem
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Budjenje

    kad se probudim, nemam pojma za sebe - ni vrata ne znam gde mi se nalaze . Jednom sam (ovo nije sala) umesto vrata od sobe, otvorila vrata garderoba
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Budjenje

    kod mene kako kad.. mada sam najcheshce u fazonu "pusti me na miru" i "ne obracaj mi se dok ne vidish na licu" sad sam malo promenila plochu pre sam sam se obavezno kachila s kevom, jer ona je osoba koja najvishe pricha kad se probudi, tad je puna pitanja i podpitanja, a meni se od toga kosa dizala na glavi sad je nauchila pa me preskache dok ja ne pochnem prichati.. zbog radi toga shto sam sad juzhual neispavana i vec neko vreme u fazonu spavam-par-sati-dnevno zakljuchila sam da mi lepshi dan bude ako sam od ranog jutra hepi.. shto je u principu tachno.. ne pomazhu meni nikakve kafe.. mogu da popijem 1o sholji turske ili ni jednu, meni je svejedno, i ovako ne deluje na moje razbudjivanje drmnem ujutro jedan shejk od mix voca, to me razbudi do dzadza, odma sam puna elana mada, sve je to u glavi

    madaa, ujutro brate bauljam po kuci, ne vidim belu machku, upravo zbog tih "par sati sna" do kad ce to trajati, ne znam
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Budjenje

    budim se bez budilnika
    volim da ustajem rano
    ko rano rani dve srece grabi
    skuvam kafu i funkcionisem iz cuga
    uvek sam vedra i cila, sta sele uradi do podne mnogi ne urade za ceo dan
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Budjenje

    Ja bih spomenik podigao onoj osobi koja je izmislila SNOOZE

    To je najveci pronalazak ikada! Kakva struja, kakvi telefoni
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Budjenje

    Tesko se budim, a kad se konacno probudim, nisam bas u najboljem raspolozenju! Treba mi jedno sat vremena da se "sastavim", a pozeljna je i turska kafa bez secera!

    Taj prvi sat nakon budjenja, tokom kojeg se osecam kao da sam "ni na nebu ni na zemlji" , najvise volim da provedem uz solju kafe, novine ili neko drugo sredstvo informisanja! Moze i neka draga osoba, ali koja me dobra zna, pa me ne ubija svojim jutarnjim elanom i preteranom pricljivoscu...
      Vrh

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •