Budjenje - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 55

Tema: Budjenje

  1. #16

    Odgovor: Budjenje

    Citat remorker-bgd kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih spomenik podigao onoj osobi koja je izmislila SNOOZE
    Ne spomenik nego odmah Nobelovu nagradu

    Kod mene dva mobilna telefona navijena na sat vremena ranije nego što zapravo treba da se probudim, jedan počinje 15 min pre drugog, dve različite melodije nesinhronizovane, obe užasno iritirajuće, i jedan mali plastikaner od časovnika koji ih podržava u pozadini sa svojim bi-bip-bi-bip. Kada ih sve snooziram po nekoliko puta, ugasim časovnik (obično ga nađem kako leži negde pored kreveta) onda sam skroz ok i budna i nisam namćor i može odmah tuširanje i doručak i kafa i sve po redu.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Budjenje

    ....e ovih gripoznih dana i nije bilo lako probuditi se/ cini mi se da sam non stop bila u nekom snu...
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Budjenje

    E jutros sam posle duzeg vremena navila sat, kako se slucajno ne bi uspavala...Toliko je jako zvonio da je dragi iz druge sobe dobacio: Taj tvoj budilnik i mrtve bi probudio...
    Nije ni cudo sto me sad boli glava
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Budjenje

    Uglavnom se budim ne baš najbolje raspoložen, a uglavnom nema vidljivog razloga za to. Na sreću, to ne traje dugo. Dovoljno je da popijem šolju čaja od nane, sa limunom i da slušam neku muziku sa radija.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Budjenje

    Ja se budim potpuno drugačije od kad sam nepušač. Već dugo godina. Toliko i kafu ne pijem. Ranije mi je to bio obavezan ritual i bila sam jako šlogirana dok se ne nadimim čim otvorim oči. A onda sam provalila da sam ustvari od toga šlogirana po pola sata i da se ja, bre, lako budim

    Malo ševrdam kao pijanac dok ne dođem do kupatila, nisam baš pričljiva ali nisam ni nadrndana, namrštena nikako, i ne volim mnogo da se razvlačim po krevetu kad već ne mogu da spavam. A i napadne me ono kučište... ili neko drugi ili ja napadnem nekog, pa kad se ispozdravljamo, dan je počeo.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Budjenje

    Budim se tesko....verovatno samo zato sto sam konstantno ne ispavana....Cutim bar neko vreme
    Posle kafe i cutanja sam spremna za novi dan...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Budjenje

    obozavam da spavam, da se izlezavam i leskarim..
    ustajanje mi uglavnom ne predstavlja problem, osim ako moram da ustanem rano.. i inace me treba probuditi dobrih pola sata pre nego se podignem iz kreveta.. propadne mi dan ako ustanem odmah
    i uvek ustajem na desnu nogu, bilo kako da mi krevet stoji
    ne trebaju mi ni kafe ni cigarete, samo mi treba voda, ako nemam vode pored kreveta kad ustanem, tacno mogu da se upucam
    i nikad ne idem prvo u kupatilo cim ustanem.. cak ni za umivanje.. volim krmeljiva da e brecam po krevetu..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Budjenje

    Budim se veoma lako.Nekoliko puta navijem sat,npr. za 8h i posle nema problema,jer se budim i bez budilnika u isto vreme.
    Odmah ustajem,ne volim da se razvlacim po krevetu....jer tome nema kraja,tako da odmah idem u kupatilo i naravno....stavim kaficu da se skuva.
    Samnom odmah moze razgovarati o bilo cemu,nisam onaj tip nadrndanih spavaca.... Svoju cimerku nikako nisam mogla da razumem....jer je ona tip "ni dobro jutro mi nemoj reci,dok ti se ne javim"....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."
      Vrh

  9. #24

  10. #25

    Odgovor: Budjenje

    spavam do poslednjeg minuta...do poslednje secunde.. a onda se oblacim na brzaka...pa onda jurim do bara na kapucino jer u zurbi nemam vremena da kuvam kafu kuci..a i obicno mi se toliko spava da ako jos uzmem da kuvam kafu ima na nogama da se uspavam..
    i tako izadjem i u baru pocne kao neka pricica o vremenu itd onda stize i kapucino koji pijem u miru i onda ... idemo u nove pobede
    all we need is love...
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Budjenje

    Strašno.. gora nego što sam legla
    I naravno rečenica kad se probudim je : fuck opet kasnim !
    Ćuti i prenesi dalje....
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Budjenje

    Ja sam od onih nadrnd kad se bude jer moraju... Nemoj da me pitaš dok ne ispijem kafu na miru i u tišini... Muž još i ima razumevanja,ali deca... Kad mi se uvale u krevet ujutru na dozu maženja - poremete mi koncepciju... Al' na njih se ne ljutim kad me ujutru čačkaju - prija mi ono ''mamice'' najviše Naravno,njima je sve oprošteno...
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Budjenje

    Prvih sat vremena ne pričam,ne javljam se na telefon i ne otvaram vrata nikom. Tek kad popijem kafu (min.2dl)i ispušim nekoliko cigareta dan može da počne.
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Budjenje

    Teško mi pada

    Uglavnom tražim izgovor da odspavam "barem još 5 minuta" i zato uvek i kasnim .......

    Inače, totalno sam nefunkcionalan prvih pola sata/sat vremena. OndaK krećem polako da se budim, da bih na kraju dana bio najfunkcionalniji
    Zato mi i odgovara da sve bitno što radim, radim popodne/uveče
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Budjenje

    budjenje mi ne pada toliko tesko, koliko onaj umor kad ti se spava a ne mozes da legnes u postelju.. ubija te, oci se sklapaju, a opet moras da dzedzis i budes budan.. e po meni je to mnogo gore, nego budjenje.. jer od budjenja dodjes sebi a od ovog nikako.. dok ne zaknjavas..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •