Da li biste izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 23
  1. #1

    Da li biste izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Da li bi izabrali istu zemlju kad bi ponovo mogli da birate... ili ipak mislite da bi se u nekoj drugoj zemlji.. nekom drugom gradu puno bolje snashli...?

    iskreno mislim da bi vise volela da sam u nekoj drugoj zemlji.. nije problem privikavanja.. covek moze da se privikne na sve.. ali 'merika jednostavno nije zemlja za mene.. stoga i nemam nameru dugo da se ovde zadrzavam

    sta vi mislite!?

  2. #2

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Malo je nezahvalno iz ove pozicije govoriti da li bi mi bilo drugdje bolje nego ovde. Amerika je bila jedina opcija koju sam ja imao kad sam odlucio da se otisnem u svijet. Da mi je po mjeri bas i nije, ipak mi nedostaje duh Evrope. Zato me jako privlaci da se presaltam preko grane malo sjevernije, Kanada

    edit: btw nisam gay i ne mislim da se zenim
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    02 Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Kada bih ponovo morao da biram opet bih izabrao Kanadu -Vankuver jedan od najlepsih gradova u svetu momentalno a mislim da ce biti za dugo...
    Dragan- Canada

  4. #4

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Sada mi je ok ovde gde sam ali uvek imam u sebi: Ako mi dodje do toga da se iselim, ucinicu to bez ikakvih dvoumica koje imaju mnogi s isprikama, nemam para, ne mogu doci do vize i sl.
    Sve se moze ako se hoce!
    I tako u beskrajno!

  5. #5

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    -Bilo bi lepo da mogu da biram makar jednom

    -Bez garancije vise ni u Rumuniju

    -Sve se moze kad se hoce

    -Ostaje
    KUBA

  6. #6

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Novi Zeland bi posetio jer sam cuo da ima dosta zelenila a potom razmislio
    I tako u beskrajno!

  7. #7

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Ova zemlja je izabrala mene, ja nisam znala skoro nista o njoj pre nego sto sam stigla, cula sam za Amsterdam, nesto malo o siru, znam da smo gadno izgubili od njih u fudbalu pre nekih 10-ak god i tu je bio kraj mojim saznanjima. Jedi kriterijum koji sam ja imala pre nego sto sam otisla bio je da to bude Evropa, valjda sam bila prevelika kukavica da se otisnem dalje. A onda, od prvog dana, kada sam videla gde sam, osetila energiju, otvorenost, druzeljubivost ovog naroda, provozala se kroz ovu nepregldenu ravnicu, shvatila sam da sam imala srece. Mnogo. Plasi me, pomalo, pomisao da cu morati da je napustim nekada, ili da cu morati da je napustim u skoroj buducnosti. Ne bih je menjala nizasta.

  8. #8

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Posto sam od 1993. do danas ziveo po izmedju godinu i cetiri godine u: Kanadi, jednoj zemlji u Zapadnoj Evropi, jednoj u Skandinaviji i jednoj u Srednjoj Evropi i -- evo sad vec drugu godinu -- u Kini, ne znam sta bih izabrao.

    Verovatno Portugal, jer tamo nisam imao srece da zivim, samo da ga posetim kao turista. Ili nesto u Karibima.

    Ili bih se ipak vratio u Skandinaviju...

  9. #9

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Za sada se ovde odlicno osecam. Zivela sam u nekoliko drzava Europe pa preselila u Ameriku koja me je docekala najbolje. Mislim da bih Ameriku uvek opet izabrala.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  10. #10

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    iskreno mislim da bi vise volela da sam u nekoj drugoj zemlji.. nije problem privikavanja.. covek moze da se privikne na sve.. ali 'merika jednostavno nije zemlja za mene.. stoga i nemam nameru dugo da se ovde zadrzavam

    Jao Krle sto si me sad nasikirala, smrc . Mnogo mi je sad tesko, smrc
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  11. #11

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Citat pIpak kaže: Pogledaj poruku
    Jao Krle sto si me sad nasikirala, smrc . Mnogo mi je sad tesko, smrc
    sto sam te bre nasekirala?? ma neeeemoj da se sekiras kafendzijo.. cu budem tu bar jos neko vreme........................................pre nego odem nekud drugdej
    moomoo meee jooouu

  12. #12

    Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    ne znam..volela bih u svakoj malo da zivim..svaka je na svoj nacin lepa..
    ali s obzirom da to tako ne ide...
    ako ne istu...verovatno neku komsijsku gde se govori isti jezik....
    znaci to su nemacka, sto ne bi bio nikakav problem, tamo sam se rodila..bio bi to povratak rodnom kraju...ili schweitz
    ali ako me neko pita...ovdi mi je sasvim dobro...ne bih da menjam..
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  13. #13

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    steta sto se planeta ne moze zaminti, otisao bih sutra
    p.s. pod uslovom da je dobra klima

  14. #14

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    Da li bi izabrali istu zemlju kad bi ponovo mogli da birate... ili ipak mislite da bi se u nekoj drugoj zemlji.. nekom drugom gradu puno bolje snashli...?
    Iskreno da kazem ne znam. Cesto pomislim da je mozda bolje da sam izabrala neku Evropsku drzavu zato sto je blize kuci, ali se odmah otrijeznim i shvatim da meni ipak odgovara zivot u US. Ko zna kud i kad cu se ponovo odseliti. Meni nije problem da se spakujem i da potpuno promjenim sredinu ako tako odlucim. Ovo sad mi je bio drugi put da pocnem sve iz pocetka. Volim svaki grad u kojem sam zivjela...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  15. #15

    Odgovor: Da li bi izabrali istu zemlju, kad bi ponovo birali..!?

    Da mogu ziveo bi po 6 meseci redom u svim drzavama sveta ovako menjam mesto prebivalişta kolko je u mojoj moi ... Turska je şansa za posao i
    investiranje ali treba videti i druge zemlje ... ovde sam dovoljno dugo pa se polako pakujem kui ... ako mi se kasnije ukaze prilika za odlazak bilo gde drugde otiiu opet ... ali ne drzi me mesto nijedno drugo kao NS
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koju bi poznatu ličnost izabrali za partnera u seksu?
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.01.2018, 08:06
  2. U zemlju da propadnem
    Autor DrinChe u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 07.06.2015, 16:03
  3. Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:31
  4. Kako smo birali zanimanja
    Autor euridika u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 01.07.2013, 00:31
  5. Za čistu savest perite ruke
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.01.2008, 22:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •