Vojvođanski pulin - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 62 od ukupno 62
  1. #61

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Ubacila si slike i sve je ok.
    Ali nisam siguran da je ovo cistokrvni pulin pre bih rekao da je majka ovog steneta Banatski lubenicar a otac grupa nepoznatih autora.
    Bez uvrede, stvarno sam ubedjen da je rec o mesancu.
    Kad zacutim, okrenem se i odem. To ne znaci da si ti pobedio.
    To znaci da vise nisi vredan mog vremena.

  2. #62

    Odgovor: Vojvođanski pulin

    Citat Ujka Vanja kaže: Pogledaj poruku
    Ubacila si slike i sve je ok.
    Ali nisam siguran da je ovo cistokrvni pulin pre bih rekao da je majka ovog steneta Banatski lubenicar a otac grupa nepoznatih autora.
    Bez uvrede, stvarno sam ubedjen da je rec o mesancu.


    Ne ljutim se uopste, ja se ne razumem bas u rase pasa, ali mi rekli u veterinarskoj i jedan dreser, sve jedno malisa je prepametan i okretan, meni licno nije ni vazno d aje rasan pas, ja obozavam zivotinje, samo je problem sto nemam uslove za tri psa i sto je na lancu Kao cuvar se vec vidi kakav je, a opet i voli da se igra i mazi, nemam srca da ga pustim na ulicu gde znamo svi sta vreba pse koji nemaju vlasnike. Isto su mi rekli i za prethodno koje je maliona zenkica, a sada je velika devojka vec, zato sam mislila ako nisu pogresili tada, valjda znaju bolje jer ja se ne razumem u rase, meni su svi dragi jer pravi ljubitelji pasa bas i ne gledaju da to mora biti rasan pas. Hvala Vam sto ste mi napisali da znam jer i ne znam kako da ga udomim, a da ga vole zbog onoga sto jeste i kakav jeste

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •